Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація обличчя

БіоревіталізаціяБіоревіталізація — це спосіб омолодження шкіри природним шляхом на клітинному рівні, шляхом введення препаратів на основі гіалуронової кислоти. Однак, існують і комбіновані препарати, до складу яких крім гіалуронової кислоти входять вітаміни, антиоксиданти, комплекси незамінних амінокислот і пептидів.

Ін’єкційна біоревіталізація обличчя дає змогу не тільки оновити шкіру, але й сповільнити процеси старіння, цей дуже необхідний компонент виконує важливі функції в організмі людини. Вона відповідає за збір та транспортування вологи, стимулює природнє вироблення колагену, в результаті чого розгладжуються дрібні зморшки і стають менш помітними глибокі. Цей метод ми вже 15 років застосовуємо у нашому косметологічному центрі у Львові.

Покази до проведення біоревіталізації:
  • суха і зневоднена шкіра;
  • зниження тонусу і пружності шкіри обличчя і шиї, декольте;
  • в’яла шкіра тіла в таких областях як кисті рук, живіт, коліна, внутрішні поверхні стегон і плечей;
  • тьмяний колір обличчя.
Коли Вам варто задуматися про біоревіталізацію шкіри?

В першу чергу, якщо ви помічаєте, що шкіра суха, і впоратися звичайними засобами догляду, у вас не виходить. Це може бути пов’язано як із зовнішніми причинами, наприклад, повернулися з відпустки, де багато часу проводили під сонцем, використовували невідповідну косметику і пересушили шкіру, так і з внутрішніми причинами – зміна харчування, процеси старіння, прийом медикаментів.

Процедура біоревіталізації зволожує шкіру, покращує колір, вирівнює її рельєф. Шкіра після процедури стає більш пружною і гладенькою. Крім цього, введення активних інгредієнтів безпосередньо в дерму, дозволяє поліпшити обмінні процеси, що позитивно позначається на здоров’я шкіри. Ця процедура включається в комплексні протоколи щодо зменшення гіперпігментації, лікування рубців і розтяжок, програми Anti-aging.

Чим це відрізняється від контурної пластики і мезотерапії?

На відміну від контурної пластики, препарати, які використовуються для біоревіталізаціі, не додають об’єм. У контурній пластиці використовуються більш щільні препарати, їх називають філери, для додання обсягу.

А препарати мезотерапії, хоча і вводяться також як і біоревіталізанти, та мають інші покази для застосування. Наприклад, DMAE, для поліпшення овалу обличчя, або вітамін С для відбілювання і стимуляції роботи клітин.

Скільки процедур потрібно зробити?

Курс процедур біоревіталізації зазвичай складається з 4-х процедур, але результат помітний вже після першого відвідування.

До речі, якщо ви збираєтеся на море або в країну, де багато сонця, радимо вам зробити 1-2 процедури до і 2 процедури після подорожі, так як це допоможе підготувати шкіру до впливу ультрафіолету і уникнути фотостаріння, негативні наслідки якого можна спостерігати навіть в 18 -річному віці у любительок засмаги і соляріїв.

Який вигляд буде після процедури?

Іноді препарат вводиться папулами, іноді ні, це залежить як від препарату, так і від проблеми яку ми хочемо вирішити. Протягом декількох днів сліди від уколів можуть бути помітні, але можна використовувати засоби макіяжу, щоб зробити їх непомітними.

 

НАШІ РОБОТИ ПО КОНТУРНІЙ ПЛАСТИЦІ

 

ЦІНИ НА БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЮ ОБЛИЧЧЯ

. .
..
...
...
...
...

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом