Ін’єкції краси

Ін’єкції краси

Ін’єкційні процедури для омолодження і підтяжки шкіри обличчя в косметології останнім часом користуються підвищеним попитом. Фахівці навіть ввели спеціальний термін для їх позначення – уколи краси. Вони відрізняються підвищеною ефективністю і мінімальним травматизмом. Ін’єкції дозволяють доставити активні речовини лікувальних і косметологічних препаратів безпосередньо до мети, що в рази підвищує ефективність здійснюваних процедур, при цьому тривала реабілітація, біль і ускладнення відсутні або спостерігаються по мінімуму.

Біоревіталізація

Має на увазі введення в поверхневі та серединні ділянки дерми синтетичної гіалуронової кислоти. Мета ін’єкцій – відновлення водного балансу шкіри, усунення дрібних зморшок, легкий ліфтинг-ефект, боротьба з сухістю і лущення. Принцип дії речовини полягає в притягненні безлічі молекул води до однієї молекули кислоти. Рідина зволожує шкіру, заповнює складки, сприяє прискоренню у виробленні колагену, що запускає процеси підтяжки та омолодження.

Мезотерапія

Являє собою введення в поверхневі та серединні ділянки дерми особливих препаратів, що включають вітаміни, продукти рослинного і тваринного походження, мікроелементи, а іноді і лікарські засоби. Мета таких ін’єкцій – додаткове живлення, зволоження і лікування шкіри. В результаті мезотерапії пропадають дрібні зморшки, шкіра підтягується і набуває здорового кольору, пропадає пігментація. Принцип дії процедури полягає в насиченні шкіри поживними і цілющими речовинами, оптимізації місцевих процесів і зміцненні імунітету.

Процедури такого роду проводяться курсами, терапія на їх основі складається з 5-7 сеансів з перервами 2 тижні між кожним. Вплив здійснюється за допомогою безлічі уколів на незначну глибину, в результаті кожного з них в шкіру вводиться мінімальна кількість препарату. Таким чином, допустима доза розподіляється по всьому обличчі.

Ін'єкції Ботокса

Унікальний препарат на основі ботулотоксину (типу А) використовується в великій мірі для усунення глибоких складок і зморшок, але також побічно сприяє підтяжки шкірних покривів. Забезпечує виражений, але тимчасовий ефект на термін до 4 – 6 місяців. Принцип дії речовини будується на блокуванні нервових імпульсів, які призводять до скорочення м’язів і утворення зморшок на шкірі.

 

НАШІ РОБОТИ ПО ІН’ЄКЦІЯХ КРАСИ

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом