Навчальний курс по ботулінотерапії (ботокс)

 • Зручний графік

  Навчання три рази на тиждень у зручний час

 • Індивідуальні групи

  Маленькі навчальні групи всього з 1-5 чоловік

 • Фахові викладачі

  Викладачі з великим досвідом у косметології

 • Надаємо сертифікат

  Сертифікат про проходження навчання європейського зразка

 • м. Львів (центр)

  Навчання проходить в косметологічному кабінеті

Курси ботоксуНавчання базується на практичному відпрацюванні та постановці руки і включає мінімум теорії (лише найбільш необхідне та важливе)! Практичне відпрацювання ін`єкцій ботоксу на кожній із ділянок!

Ви навчитесь та практично відпрацюєте наступні ділянки:

 • міжбровна складка;
 • чоло;
 • підняття кутиків брів;
 • переорбітальна зон “гусячі лапки”;
 • зморшки в обласіт носу “крисячі зморшки”;
 • підняття кутиків губ.

Курси ботоксу – як проходить навчання?

Викладач курсу
Викладач курсу Галина Стернюк - лікар-косметолог, практик, викладач з 15 річним стажем.

На курсах ботоксу Ви отримаєте знання по схемі ін’єкцій, будову шкіри та кожну із її ділянок, в які можна колоти ботокс. Навчитесь діагностувати пацієнта перед процедурою, та правильного розведення  препарату. Навчитесь правильно розводити препарат ботоксу (так щоб процедура ботулінотерапії дала максимально якісний та тривалий результат для клієнта). Практично відпрацюєте знаходження та постановку точок для введення ботокса. Практично пропрацюєте – ін’єкції ботоксу на моделях по наступних ділянках: чоло, міжбрівна складка, “гусячі лапки”, кутики губ, гіпергідроз під-мишки/долоні! Отримаєте документи – згоди та ін., які необхідно давати клієнтам перед початком проведення процедури!

Все навчання проводить сертифікований лікар дермато-косметолог із великим досвідом роботи та викладання (більше 15 років). Ви отримаєте унікальні знання та навики, які відкриють перед Вами нові можливості в косметології та суттєво збільшать ваш дохід!

Чому варто пройти курси ботоксу?

Оскільки, кожен Ваш клієнт, що приходить на будь-яку процедуру до Вас, є потенційним клієнтом на процедуру ботоксу, відразу після проходження навчального курсу по ботоксу, Ви зможете запропонувати їм дійсно дієвий спосіб для вирішення їхніх конкретних проблем-задач. Це дасть Вам можливість суттєво збільшити Ваш дохід!

Якщо у Вас залишилися якісь запитання, або ж Ви хочете записатися на курси ботоксу у Львові – телефонуйте прямо зараз, ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання та допоможемо зареєструватися на курс!

Переваги курсів від Astranova

 • Ми випускаємо фахівців, які працюють не тільки по Україні, але і у всьому світі.
 • Навчаємо лікарів і медичних сестер косметології. Формат – очно або дистанційно.
 • Після наших курсів ви отримуєте право законно працювати.
 • Наші викладачі – це провідні фахівці галузі: лікарі, к.м.н, педагоги і практики.

Надаємо сертифікати

Вартість курсів ботулінотерапії – 9000 грн.

 1. Морщини на чолі, міжбрівна зморшка, підняття кутиків брів, переорбітальна зона “гусячі лапки”!
 2. Проблема зі зморшками навколо носу “крисячі зморшки”, підняття кутиків губ!
 3. Ботокс – гіпергідрозвирішення проблеми надмірного потовиділення!  (долоні, стопи , зона пахв) .

Для того, щоб пройти курс ботоксу – ботулінотерапії необхідно мати медичну освіту (лікар, медсестра, санітар, молодший медичний персонал, або ж навчатися на медика).

Пройшовши навчання ботоксу, Ви будете вміти колоти ботокс, і будете знати всі нюанси та особливості цього виду ін`єкцій.

Відгуки про наші курси

Відгук про курси ботоксу
Мені сподобався підхід до навчання, базовий курс по косметології побудований так, що поступово і поетапно занурює в ази косметології і поступово ці знання даються в більш глибокій формі, занурюючи все більше в процеси і всі аспекти косметології. Тому каші в голові не було, знання формувалися завдяки такій побудові курсу по цеглинці. Я це дуже оцінила. Програма доступнао подається та сприймається.
Виражаю величезну подяку викладачеві Галині Михайлївні! Пройшла курс за фахом «косметолог-естетист», в програму входить постійна практика, надають моделей, до дрібниці розжована теорія. Також не можна не відзначити дбайливе і добре ставлення. Спасібі вам велике за надані знання і бажаю процвітання вашій школі.
Я довго моніторила різні курси і зупинила свою увагу саме на клініці AstraNova, так як мені здалося, що тут більш професійний підхід. Подача матеріалу дуже цікава. Мені подобається викладач Галина Михайлівна вона грамотно і зрозуміло пояснює матеріал. Якщо щось незрозуміло, то до неї можна підійти після занять і уточнити. Інтер'єр дуже приємний, все акуратно, є необхідне обладнання.