Навчальний курс по мезотерапії

 • Зручний графік

  Навчання три рази на тиждень у зручний час

 • Індивідуальні групи

  Маленькі навчальні групи всього з 1-5 чоловік

 • Фахові викладачі

  Викладачі з великим досвідом у косметології

 • Надаємо сертифікат

  Сертифікат про проходження навчання європейського зразка

 • м. Львів (центр)

  Навчання проходить в косметологічному кабінеті

МезотерапіяВсе навчання включає максимум практики і мінімум теорії! Практичне відпрацювання кожної техніки на всіх ділянках!

Ви практично навчитесь та від працюєте наступні техніки проколювання мезотерапії:

 • лінійнійна техніка;
 • на-паж;
 • папульна.

Курси мезотерапії – як проходить навчання?

Викладач курсу
Викладач курсу Галина Стернюк - лікар-косметолог, практик, викладач з 15 річним стажем.

Ви навчитесь робити ін’єкції для різного типу шкіри та різних ділянок. Перелік та детальний опис всіх існуючих мезо препаратів та мезококтейлів. Практично пропрацюєте – проколите моделей по зонах обличчя: (переорбітальну зону, чоло, легкі та глибокі зморшки), шия, зона декольте, тіло (руки, живіт, ноги, груди), паравертибрально, волосиста частина голови!

Все навчання проводить сертифікований лікар дермато-косметолог із великим досвідом роботи та викладання (більше 15 років). Ви отримаєте унікальні знання та навики, які відкриють перед Вами нові можливості в косметології та суттєво збільшать ваша дохід!

Всі процедури мезотерапії (техніками – папульно та лінійно) роблять учениці під наглядом викладача!

Чому варто пройти курси мезотерапії?

Оскільки, кожен Ваш клієнт, що приходить на будь-яку процедуру до Вас, є потенційним клієнтом на мезотерапію, відразу після проходження навчального курсу по мезотерапії, Ви зможете запропонувати їм дійсно дієвий спосіб для вирішення їхніх конкретних проблем-задач. Це дасть Вам можливість суттєво збільшити Ваш дохід!

Якщо у Вас залишилися якісь запитання, або ж Ви хочете записатися на курси мезотерапії у Львові – телефонуйте прямо зараз, і ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання та допоможемо зареєструватися на курс!

Переваги курсів від Astranova

 • Ми випускаємо фахівців, які працюють не тільки по Україні, але і у всьому світі.
 • Навчаємо лікарів і медичних сестер косметології. Формат – очно або дистанційно.
 • Після наших курсів ви отримуєте право законно працювати.
 • Наші викладачі – це провідні фахівці галузі: лікарі, к.м.н, педагоги і практики.

Надаємо сертифікати

Вартість курсів мезотерапії – 8000 грн.

 1. Проблема випадання волосся у жінок та чоловіків. Стимуляція росту волосся, відновлення активного росту волосини, стимуляція росту нового волосся (спочатку курсу пушокового, далі вже міцного, нового та здорового)!
 2. Проблема із шкірою обличчя пост акне (рубці). Наслідок курсу мезотерапії – розсмоктування рубців, якісний торгур та тонус шкіри! Біоревіталізація – зволоження шкіри обличчя, з використнням гіалуронового коктейля – одна із процедур мезотерапії!
 3. Проблемний лишній жировий об’єм в ділянках на животі, сідницях, стегнах, руках! Результат курсу мезотерапії – зменшення жирового прошарку в бажаних ділянках!

Для проходження курсу по мезотерапії бажано мати медичну освіту (лікар, медсестра, санітар, молодший медичний персонал). Навчання людей без медичної освіти можливе, але є деякі ньюанси. Оскільки навчитися робити мезотерапію без медичної освіти можливо, потрібно розуміти, які ньюанси на Вас будуть чекати, якщо у Вас немає медичною освіти.

Пройшовки навчання мезотерапії, Ви будете вміти її робити, і будете робити її якісно, але працювати і робити клієнтам мезотерапію в правовому полі Українського законодавства буде неможливо. Отже навик мезотерапії стане Вам в нагоді, виключно для своїх рідних, або близьких.

Без медичної освіти Ви маєте повне право займатися будь-якою естетичною – класичною косметологією (чистки, пілінги, апаратна косметологія, масажі, маски…).

Відгуки про наші курси

Відгук про курси ботоксу
Мені сподобався підхід до навчання, базовий курс по косметології побудований так, що поступово і поетапно занурює в ази косметології і поступово ці знання даються в більш глибокій формі, занурюючи все більше в процеси і всі аспекти косметології. Тому каші в голові не було, знання формувалися завдяки такій побудові курсу по цеглинці. Я це дуже оцінила. Програма доступнао подається та сприймається.
Виражаю величезну подяку викладачеві Галині Михайлївні! Пройшла курс за фахом «косметолог-естетист», в програму входить постійна практика, надають моделей, до дрібниці розжована теорія. Також не можна не відзначити дбайливе і добре ставлення. Спасібі вам велике за надані знання і бажаю процвітання вашій школі.
Я довго моніторила різні курси і зупинила свою увагу саме на клініці AstraNova, так як мені здалося, що тут більш професійний підхід. Подача матеріалу дуже цікава. Мені подобається викладач Галина Михайлівна вона грамотно і зрозуміло пояснює матеріал. Якщо щось незрозуміло, то до неї можна підійти після занять і уточнити. Інтер'єр дуже приємний, все акуратно, є необхідне обладнання.