Пігментні плями

Розглянемо питання: пігментація шкіри (білі, коричневі пігментні плями на шкірі обличчя). Як позбутися веснянок? Як ефективно видалити пігментні плями на шкірі?

Перш за все важливо сказати: жодна методика не може гарантувати на 100%, що пігментні плями на шкірі зникнуть назавжди. Багато з них пов’язані з хронічними захворюваннями печінки, нервової системи, або можуть знову проявлятися при надмірному сонячному опроміненні.

Видалення пігментних плям вимагає комплексного підходу. В ідеалі, плями на шкірі необхідно і відбілювати, і відшулушувати за допомогою спеціальних препаратів, поєднуючи це з правильним доглядом за шкірою, внутрішнім лікуванням та прийомом вітаміну С.

Для видалення пігментних плям особливо ефективним є пілінг Skin Tech ТСА Easy Pain Control, пілінги з ретинолом, також лазерне видалення, мезотерапія. Якщо у вас схильна до пігментації шкіра, і вас сильно турбують пігментні плями, ми можемо рекомендувати поєднання пілінгів і мезотерапії з вітаміном С і речовинами, що пригнічують вироблення пігменту меланіну.

Видалення пігментних плям в центрі AstraNova це чергування Skin Tech ТСА Easy Pain Control пілінгів і мезотерапії з вітамінами С, А, гіалуроновою кислотою і органічним кремнієм. Тривалість лікування пігментних плям – 2 місяці. Один тиждень – пілінг, наступна – мезотерапія і так далі. Обов’зковий домашній догляд проти пігментації шкіри, сонцезахисний крем з SPF25;

Підтримуючі процедури: Пілінг Skin Tech ТСА Easy Pain Control – 1 раз на місяць, мезотерапія – 1 раз на місяць.

Причини можуть бути різними: від перенесених захворювань, зовнішніх впливів на шкіру – до вікових змін гормонального фону. Найчастіше наші фахівці мають справу з постзапальною пігментацією шкіри, наприклад – після акне, прищів і рубців. На другому місці можна назвати лентиго, хлоазми, мелазми – пігментні плями, що виникають від надлишку УФ-випромінювання.

Пігментні плями на шкірі обличчя також нерідко утворюються після операцій, інтенсивних пілінгів, механічних і лазерних шліфовок та інших косметологічних процедур, що проводилися з порушенням технології і стоншують роговий шар шкіри.

Темні плями на шкірі (мелазма) можуть виникати і в період вагітності. При цьому, після закінчення прийому гормональних препаратів пігментні плями часто проходять, але можуть і повертатися – наприклад, під впливом сонця.

Для схильної до пігментації шкіри особливо важливо забезпечити надійний захист від сонця круглий рік. Виглядати бездоганно вам допоможуть засоби, що пригнічують вироблення мелатоніну, а також якісна косметика з арбутином, ретинолом, вітаміном С. Звертайте увагу на наявність рослинних масел з природними УФ-фільтрами (масло ши, масло жожоба).

Якщо коричневі плями на шкірі турбують регулярно, ніколи не використовуйте фототоксичні засоби. Процедури, що відшулушують верхній шар шкіри, потрібно проводити тільки у професійного косметолога. При сильній пігментації шкіри дуже важливо завжди захищати її від сонця, а особливо після косметологічних процедур.

При схильності до пігментації шкіри – постійно. Пігментні плями утворюються в ході меланогенезу, і відбілююча косметика містить речовини, що впливають на різні етапи цього процесу.

Наприклад, якщо вам підібрали косметику з арбутином, то можна сміливо користуватися нею близько року. Через рік необхідно поміняти не тільки лінію косметики, але і саме активну речовину. Так ви зможете впливати на різні етапи виникнення пігменту в шкірі.

Веснянки надають неповторний шарм, і багато хто не вважають їх дефектом шкіри. Але якщо питання «Як позбутися веснянок?» актуальне для вас, допоможуть процедури поверхневого пілінгу з – АНА-кислотами, саліциловий пілінг і т.п. І, звичайно, забезпечте хороший захист від сонця.

НАШІ РОБОТИ ПО КОСМЕТОЛОГІЇ

ЦІНИ НА ПРОЦЕДУРИ ПО ВИДАЛЕННЮ ПІГМЕНТАЦІЇ

ЧасПроцедураЦіна
40хв.Пілінг - Skin Tech Easy TCA Paint Control1800грн.
40хв.Мезотерапія - NucleoSpire Revitalizing comlex A(P-Shine) Відбілювання 1.5мл. - Відбілюючий пептид пригнічує процеси меланогенеза, руйнує вже синтезовані надлишки меланіну, ефективно висвітлюючи пігментні плями. Корекція гіперпігментації. Відновлення шкіри курця. Склад: Гіалуронова кислота 0,5%, вітамін С, L-амінокислоти, глутатіон відбілюючий пептид, буферна система рН 7.01200грн.
40хв.Мезотерапія від Академі RRS HA WHITENING Пошкоджена сонцем шкіра. Мелазма, хлоазма. Мезо-регуляція кольору шкіри 1,5мл.1500грн.