Пігментні плями

Пігментні плями

Розглянемо питання: пігментація шкіри (білі, коричневі пігментні плями на шкірі обличчя). Як позбутися веснянок? Як ефективно видалити пігментні плями на шкірі?

Перш за все важливо сказати: жодна методика не може гарантувати на 100%, що пігментні плями на шкірі зникнуть назавжди. Багато з них пов’язані з хронічними захворюваннями печінки, нервової системи, або можуть знову проявлятися при надмірному сонячному опроміненні.

Видалення пігментних плям вимагає комплексного підходу. В ідеалі, плями на шкірі необхідно і відбілювати, і відшулушувати за допомогою спеціальних препаратів, поєднуючи це з правильним доглядом за шкірою, внутрішнім лікуванням та прийомом вітаміну С.

Для видалення пігментних плям особливо ефективним є пілінг Skin Tech ТСА Easy Pain Control, пілінги з ретинолом, також лазерне видалення, мезотерапія. Якщо у вас схильна до пігментації шкіра, і вас сильно турбують пігментні плями, ми можемо рекомендувати поєднання пілінгів і мезотерапії з вітаміном С і речовинами, що пригнічують вироблення пігменту меланіну.

Орієнтовна програма корекції надлишкової пігментації:

Видалення пігментних плям в центрі AstraNova це чергування Skin Tech ТСА Easy Pain Control пілінгів і мезотерапії з вітамінами С, А, гіалуроновою кислотою і органічним кремнієм. Тривалість лікування пігментних плям – 2 місяці. Один тиждень – пілінг, наступна – мезотерапія і так далі. Обов’зковий домашній догляд проти пігментації шкіри, сонцезахисний крем з SPF25;

Підтримуючі процедури: Пілінг Skin Tech ТСА Easy Pain Control – 1 раз на місяць, мезотерапія – 1 раз на місяць.

Чому виникають пігментні плями на обличчі і тілі?

Причини можуть бути різними: від перенесених захворювань, зовнішніх впливів на шкіру – до вікових змін гормонального фону. Найчастіше наші фахівці мають справу з постзапальною пігментацією шкіри, наприклад – після акне, прищів і рубців. На другому місці можна назвати лентиго, хлоазми, мелазми – пігментні плями, що виникають від надлишку УФ-випромінювання.

Пігментні плями на шкірі обличчя також нерідко утворюються після операцій, інтенсивних пілінгів, механічних і лазерних шліфовок та інших косметологічних процедур, що проводилися з порушенням технології і стоншують роговий шар шкіри.

Темні плями на шкірі (мелазма) можуть виникати і в період вагітності. При цьому, після закінчення прийому гормональних препаратів пігментні плями часто проходять, але можуть і повертатися – наприклад, під впливом сонця.

Як знизити ризик повторної появи пігментних плям?

Для схильної до пігментації шкіри особливо важливо забезпечити надійний захист від сонця круглий рік. Виглядати бездоганно вам допоможуть засоби, що пригнічують вироблення мелатоніну, а також якісна косметика з арбутином, ретинолом, вітаміном С. Звертайте увагу на наявність рослинних масел з природними УФ-фільтрами (масло ши, масло жожоба).

Якщо коричневі плями на шкірі турбують регулярно, ніколи не використовуйте фототоксичні засоби. Процедури, що відшулушують верхній шар шкіри, потрібно проводити тільки у професійного косметолога. При сильній пігментації шкіри дуже важливо завжди захищати її від сонця, а особливо після косметологічних процедур.

Як часто слід використовувати відбілюючу косметику?

При схильності до пігментації шкіри – постійно. Пігментні плями утворюються в ході меланогенезу, і відбілююча косметика містить речовини, що впливають на різні етапи цього процесу.

Наприклад, якщо вам підібрали косметику з арбутином, то можна сміливо користуватися нею близько року. Через рік необхідно поміняти не тільки лінію косметики, але і саме активну речовину. Так ви зможете впливати на різні етапи виникнення пігменту в шкірі.

Як позбутися веснянок?

Веснянки надають неповторний шарм, і багато хто не вважають їх дефектом шкіри. Але якщо питання «Як позбутися веснянок?» актуальне для вас, допоможуть процедури поверхневого пілінгу з – АНА-кислотами, саліциловий пілінг і т.п. І, звичайно, забезпечте хороший захист від сонця.

 

НАШІ РОБОТИ ПО КОСМЕТОЛОГІЇ

 

ЦІНИ НА ПРОЦЕДУРИ ПО ВИДАЛЕННЮ ПІГМЕНТАЦІЇ

ЧасПроцедураЦіна
40хв.Пілінг - Skin Tech Easy TCA Paint Control1800грн.
40хв.Мезотерапія - NucleoSpire Revitalizing comlex A(P-Shine) Відбілювання 1.5мл. - Відбілюючий пептид пригнічує процеси меланогенеза, руйнує вже синтезовані надлишки меланіну, ефективно висвітлюючи пігментні плями. Корекція гіперпігментації. Відновлення шкіри курця. Склад: Гіалуронова кислота 0,5%, вітамін С, L-амінокислоти, глутатіон відбілюючий пептид, буферна система рН 7.0780грн.
40хв.Мезотерапія від Академі RRS HA WHITENING Пошкоджена сонцем шкіра. Мелазма, хлоазма. Мезо-регуляція кольору шкіри 1,5мл.1200грн.

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом