Пілінг обличчя

Пілінг обличчя

Все про косметичний пілінг: професійний пілінг шкіри гліколевий і фруктовими кислотами, механічний, ензимний, ультразвуковий, хімічний пілінг і Мезопілінг. Всі види пілінгів для підтримки вашої краси! За допомогою косметичного пілінгу обличчя можна домогтися ефекту ліфтингу, позбутися веснянок, старечих плям, зморшок, рубців, вугрів і багатьох інших косметологічних проблем.

Залежно від проблеми, лікар підбирає необхідний тільки вам пілінг обличчя:

 • хімічний пілінг;
 • пілінг фруктовими кислотами;
 • механічний пілінг;
 • ензимний пілінг;
 • ультразвуковий пілінг;
 • мезопілінг;
 • лазерний пілінг

Чи є у пілінгів протипоказання?

Звичайно є. Кожен конкретний випадок обмовляється з косметологом. Однак якщо вам не підходить один вид пілінгу, завжди можна знайти альтернативу.
Чи правда, що пілінги можна робити тільки восени та взимку? Неправда. Тому що пілінги, можна робити цілий рік.

Що таке хімічний пілінг обличчя?

Хімічний пілінг – це професійний пілінг, який роблять за допомогою хімічних препаратів, що викликають реакцію у верхніх шарах шкіри. Якщо проблема знаходиться глибоко в шкірі, призначається хімічний глибокий пілінг обличчя. Якщо ж дефект на поверхні, фахівець підбере серединний або поверхневий хімічний пілінг.

Поверхневий хімічний пілінг обличчя ідеальний для освітлення шкіри. Серединний бореться із зморшками і рубцями. А за допомогою глибокого пілінгу домагаються ефекту омолодження.

В даний час існує більше 50 видів хімічних пілінгів, при цьому найновішими є легкі поверхневі, що мають більш спрямовану дію і дають хороший косметичний ефект. Застосовувати хімічний професійний пілінг для поліпшення структури шкіри можна цілий рік.

Що таке механічний пілінг обличчя?

Найчастіше механічним пілінгом називають мікрокристалічну дермабразію, шліфування шкіри. Вона очищає шкіру обличчя, розгладжує зморшки, надає шкірі пружність, згладжує рубці після акне, вітряної віспи, лікує свіжі опіки стираючи і так далі.

Під час процедури механічного пілінгу шкіри обличчя, лікар за допомогою апарату розпорошує на шкірі дрібні частинки алюмінію. Ці частинки працюють як абразив і знімають верхній роговий шар шкіри.

Що таке ензимний пілінг обличчя?

Ензимний пілінг відноситься до категорії поверхневих. Ензими в косметології – це ферменти, дія яких ґрунтується на розпушенні верхнього шару шкіри – епідермісу, щоб легше було видалити відмерлі клітини і допомогти шкірі оновитися. Склад повинен знаходитися на шкірі не менше 10 хвилин, при цьому ідеально також наявність тепла і вологи.

Ензимний пілінг ефективний при вугрової висипки, пігментації. Підходить для шкіри з будь-яким фототипом. Він допомагає вирівняти рельєф шкіри, і підвищити її тонус. Результат помітний вже після першого застосування, а при постійному використанні шкіра набуває здоровий і свіжий вигляд.

Що таке ультразвуковий пілінг?

Ультразвуковий пілінг – це пілінг обличчя, який за допомогою ультразвукової хвилі очищає шкіру від рогових лусочок, продуктів життєдіяльності потових і сальних залоз. Крім того, ультразвуковий пілінг обличчя покращує кровообіг верхніх шарів шкіри.

Під час процедури ультразвукового косметологічного пілінгу косметолог підбирає необхідний вам препарат, який наноситься на шкіру – наприклад, для сухої шкіри застосовують зволожуючі засоби, а для жирної розроблені лосьйони, що поліпшують мікроциркуляцію крово- і лімфообігу.

Що таке Мезопілінг?

Мезопілінг – це пілінг гліколевої кислотою (гліколевий пілінг), мезотерапія з препаратом 1% гліколевої кислоти. Важливою перевагою пілінгу обличчя кислотою, є практично повна відсутність протипоказань і можливість проведення процедури в будь-який час року.

Мезопілінг – ідеальна процедура, тому що вона дозволяє домогтися омолодження шкіри і всіх інших ефектів поверхневого пілінгу, не викликаючи почервоніння і лущення, так як бар’єрні властивості епідермісу при цьому не порушуються.

Результат від проведення Мезопілінгу видно навіть після однієї процедури, тоді як для досягнення аналогічного ефекту потрібно провести кілька процедур.

 

ПІЛІНГ Skin Tech EASY TCA PAINT CONTROL

Цей пілінг був розроблений з метою поліпшити терапевтичну дію Easy TCA Peel, але при цьому зняти больові відчуття і зробити процедуру більш комфортною. Завдяки новій запатентованій формулі, пілінг став більш ефективним ніж Easy TCA Classic при усуненні зморшок і пігментації, при цьому больові відчуття знижені до комфортного рівня для пацієнта.

Головна відмінність Easy TCA Pain Control від існуючого Easy TCA Peel полягає в доповненні в формулу 0,5% фенолу. Незважаючи на те, що частка фенолу так мала, це дає значний ефект:

По-перше, завдяки місцевим знеболювальним властивості фенолу вдалося позбутися від побічних ефектів TCA пілінгів – печіння і хворобливості.

По-друге, збільшилася і посилилася активність пілінгу. Тепер, після застосування постпілінгової маски відсутній дискомфорт від пілінгу – печіння і почервоніння.

Вперше ТСА пілінг став практично безболісним. Пілінг не вимагає якоїсь особливої ​​підготовки до проведення, легко переноситься і після процедури не потрібно якоїсь особливою реабілітації.

Курс процедур пілінгу: 4 рази через 7-8 днів.

Ви отримуєте дивовижні результати, лущення можна очікувати на третій день після пілінгу і воно контролюється застосуванням зволожуючого крему (Vit E від Skin Tech).

Показання для застосування

Вікові зміни шкіри (поверхневі зморшки, фотостаріння, втрата пружності та еластичності), профілактика і лікування акне, гіперкератоз, атрофічні рубці постакне, пігментація, мелазми, стриї.

Результати після пілінгу
 • шкіра стає еластичною і пружною;
 • рубці і розтяжки розгладжуються;
 • поверхневі пігментні плями помітно освітлюються;
 • дрібні зморшки зникають;
 • позбавлення від бородавок і кератоз (шкірних потовщень).
Нанесення захисту від сонця

Спеціально розроблений для застосування після процедури пілінг, сонцезахисний крем Melablock з SPF фактором 30 або 50 надійно захищає шкіру від UF променів. При знаходженні на сонці необхідно наносити крем кожні 3 години. Захист буде вимагатися до закінчення курсу пілінгів. Наноситься сонцезахисний крем тонким шаром.

Домашній догляд є обов'язковим!

Для ліквідації естетичних проблем вже на наступний день необхідно призначати застосування домашнього догляду кремами Skin Tech. Застосування цих кремів – необхідний етап процедури пілінгу.

Застосування кремів при різних проблемах:

 • очищення шкіри – Cleanser – м’яке, нетравмірующее видалення забрудненого з поверхні шкіри. Засіб не впливає на проникність шкіри;
 • при акне: крем для проблемної шкіри (Purifying Cream) протягом курсу пілінгу, після закінчення рекомендується перевести пацієнта на гель для проблемної шкіри (Purigel);
 • при пігментації: крем для корекції тону шкіри (Blending Bleaching Cream);
 • в разі сухої шкіри: зволожуючий крем з вітаміном Е (Vit. E Anti-Oxydant Cream) або крем АСЕ з ліпоєвої кислотою (Nutritive Cream Vit. ACE Lipoic Complex);
 • в разі процесів біологічного старіння після 40-45 років: крем Фіто DHEA (DHEA-Phyto Cream) або крем «Атрофіллін» (Atrofillin);
 • при ослабленні тургору і ознаках в’ялості шкіри: крем для обличчя «Актіліфт» (Actilift);
 • при появі постпілінговой еритеми: відновлює маска (IPLase Mask);
 • при фізіологічній атрофії шкіри: крем «Атрофіллін» (Atrofillin).

Товар має сертифікат якості.

 

НАШІ РОБОТИ ПО КОСМЕТОЛОГІЇ

 

ЦІНИ НА ПІЛІНГИ ОБЛИЧЧЯ

ЧасПроцедураЦіна
40хв.Гліколевий пілінг400 грн.
40хв.ABR Пілінг для проблемної шкіри (Holy Land) обличчя450 грн.
40хв.ABR Пілінг для проблемної шкіри (Holy Land) спина600 грн.
40хв.ABR Пілінг для проблемної шкіри (Holy Land) декольте400 грн.
40хв.ADN Dream Peel acne 40 forte для лікування акне вульгаріс800 грн.
40хв.Пілінг ADN Dream Peel acne 40 + Herbal Peeling750 грн.
40хв.Пілінг Easy Droxy Complex Peel1150 грн.
40хв.Пілінг Skin Tech Easy TCA Paint Control1800 грн.
40хв.Піровиноградний пілінг (Sesderma Іспанія)600 грн.
40хв.Азалеїновий пілінг (Sesderma Іспанія) 500 грн.

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом