Послуги пірсингу

Послуги пірсингу

Поняття «модно», у пірсінгу, не завжди йде поряд з поняттям «безпечно». Особливо, коли під час проведення будь-якої «БІК», в накуреному клубі, в перервах між танцями, вам пропонують щось там проколоти за зовсім помірну плату. У більшості випадків — це люди, які знають про пірсинг тільки з чуток або з модних журналів. Пам’ятайте про це!

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПРОЦЕДУРИ ПІРСИНГУ

 • Пірсинг губипо-перше, пірсинг не робиться в місцях громадського користування (бари, ресторани, дискотеки, нічні і денні клуби, переходи метрополітену, сусідська кухня, сходова клітка);
 • по-друге, вимоги до прикрас повинні задовільняти Європейські ГОСТи, а не «гост» токаря Сені (зазубрин немає, і на око полірування ніби як блищить);
 • по-третє, голка від шприца хоч і відповідне по колючим якостям знаряддя, але для пірсингу не підходить;
 • по-четверте, анестезію підшкірно (!) ніхто ніколи не робить. Навіть при наявності сліз клієнта і скарг на діарею при появі людини в фартусі або білому халаті;
 • по-п’яте, інструмент для професійного пірсингу на базарі не купиш і за пиріжки у сусіда патологоанатома, не обміняти, незважаючи на те, що на вигляд весь хірургічний інструментарій схожий;
 • по- шосте, використовується голка (не дивлячись на дорожнечу) один раз.

ВИДИ ПІРСИНГУ НА ОБЛИЧЧІ

Якщо говорити про проколи на обличчі, то в якості місць для пірсингу можна вказати не тільки вуха, а й ніс, язик, губи, брови. Дуже популярним місце для пірсингу на обличчі є брова, куди вставляється маленька блискуча штанга.

Проколювання (пірсинг) вух

Пірсинг на мочці вуха – не єдине місце для сережок. Популярністю користується прокол завитка вушної раковини, так званий пірсинг “хелікс”, а також подвійний прокол хряща або “індастріал” – для нього підбирається спеціальна штанга, яку необхідно буде закрутити з двох сторін проколу. Не варто забувати про тунелі, які розташовуються в мочках – такий прокол розтягується до бажаних розмірів за допомогою сережок зростаючого діаметру, щоб процес йшов належним чином, використовуються спеціальні креми.

Пірсинг губи

пірсинг губиПірсинг на губах користується чималим попитом, особливо це стосується представників неформальних культур. Що стосується проколу, то він може бути горизонтальним для сережок-кілець і вертикальним для штанги. У особливо популярних проколів на губах є власні назви:

 • Монро і Мадонна – такі проколи імітують пікантну мушку над губою з правої і лівої сторони відповідно;
 • Медуза – такий прокол знаходиться трохи нижче перегородки носа;
 • Жоржина – штанги вставляються в симетричні проколи в куточках рота.

Пірсинг носа

Пірсинг носуТакий пірсинг набуває популярності завдяки індійській культурі – у індіанок такий пірсинг вважається обов’язковим. Також варто вказати кілька популярних різновидів проколів в різних частинах носа – це пірсинг крил і кінчика носа, хрящової перегородки, тканин перенісся. Під час загоєння тканин ніс обробляється антисептиком, а ось сережку виймати заборонено до загоєння рани.

Пірсинг пупка

Пірсинг пупкаПрокол пупка. Є найпопулярнішим варіантом пірсингу на тілі . Сережка в центрі живота виглядає ефектно, тому він користується популярністю. Але варто відразу зазначити, що гоїться такий прокол до 2-3 місяців. Тому якщо є бажання похизуватися сережкою в пупку в пляжний сезон, то подбати про це варто як мінімум навесні. Витоки такого пірсингу прийшли з Давнього Єгипту, в якому проколотий пупок дозволялось мати єгиптянам з солідним соціальним становищем.

Протипоказання до процедури
 • хвороби крові, хвороба Грейвса;
 • гострі інфекційні захворювання та інфекційні шкірні захворювання;
 • герпес;
 • період вагітності та лактації, алергічні реакції;
 • цукровий діабет.
Важливо знати
 • на швидкість загоєння негативно впливаються алкоголь, недосипання, стрес та інші чинники;
 • рекомендується використовувати тільки прикраси для пірсингу, виготовлені з хірургічної сталі, титану та золота, причому прикраси із золота вставляються в свіжий прокол тільки через пару тижнів.
 • загоєння проколу відбувається досить швидко — від двох тижнів до місяця. Довше відбувається формування самого каналу. Від вас вимагається лише уважний і ретельний догляд за проколом.

 

НАШІ РОБОТИ ПО ПІРСИНГУ

 

ЦІНИ НА ПІРСИНГ

ТривалістьМісце для пірсингуЦіна
15 хв.Ніс (+ сережка)270 грн.
15 хв.Губа (+ сережка)280 грн.
15 хв.Брова (+ сережка)280 грн.
20 хв.Пупок (+ сережка)450 грн.
10 хв.Вуха (+ сережка)270 грн.

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом