RF-ліфтинг обличчя

RF-ліфтинг обличчя (термоліфтинг) – процедура в естетичній косметології, яку косметологи активно рекомендують як безпечну альтернативу хірургічної підтяжки. Це процедура омолодження, що має  радіочастотний (радіохвильовий) вплив на тканини. Її результатом стає усунення вікових та естетичних недоліків шкіри: обличчя виглядає молодшим та підтягнутим.

Принцип омолодження цим методом полягає у впливі на шкіру електричного струму в високому радіохвильовому діапазоні. Під дією електроструму тканини нагріваються до 41-43 ° С, і відбувається стимуляція та утворення нового колагену. У наступні 3 тижні в зоні RF-впливу синтезується новий колаген, завдяки чому підвищується пружність шкірних покривів тіла, скорочуються зморшки, освітлюються синці під очима, розгладжуються носогубні складки.

Термоліфтинг став популярним не тільки через яскраво виражений ефект омолодження, позитивних відгуків клієнтів, але і завдяки відсутності дискомфорту для пацієнта при проведенні безопераційної процедури і реабілітаційного періоду. Зробити RF-ліфтинг обличчя можна в будь-який час року.

Проведення процедури RF-ліфтинг

термоліфтингПеред тим як зробити RF-ліфтинг (термоліфтинг), очищається обличчя від косметичних засобів і накладається спеціальний гель для гарного ковзання маніпули. Потім протягом 20-30 хвилин здійснюється вплив апаратом на шкіру.

Безопераційна процедура RF-ліфтингу проходить без болю для пацієнта, так як радіохвильові апарати оснащені системою охолодження. Після завершення роботи з апаратом шкіра ретельно очищається від гелю, на оброблену область наноситься заспокійливий засіб. Залежно від бажаного результату та стану шкіри кількість сеансів може відрізнятися.

Радіоліфтинг обличчя, це вплив радіочастот на середній і глибокий шар шкіри. Процедура також зачіпає підшкірно-жирову клітковину. За рахунок активізації природних процесів в тканинах оновлюється верхній шар шкіри, епідерміс. В організмі починає активно вироблятися колаген, завдяки якому обличчя стає підтягнутим і пружним. Незабаром після процедури стан шкіри істотно поліпшується.

 • проблеми з щитовидною залозою;
 • запальні процеси або порушення цілісності шкірних покривів;
 • онкологічне захворювання;
 • вагітність і грудне вигодовування.
 • можна сформувати чіткий контур губ ;
 • дряблість, атонічна шкіра;
 • “брилі” обвисші ділянки шкіри;
 • прибирає подвійне підборіддя;
 • в’ялість шиї і зони декольте;
 • судинна сітка під впливом процедури стає менш вираженою;
 • обвисла шкіра набуває природну пружність і тонус;
 • сприяє усуненню знайомих багатьом «гусячих лапок» і мішків під очима.

 

Процедура не вимагає спеціальної підготовки і будь-якої самостійної обробки шкіри до і після сеансу. Час сеансу, як правило, коливається від 20 до 30 хвилин. Перед тим як почати процедуру термоліфтінгу.

Людям, які прагнуть омолодження, підтягнути овал обличчя, покращити якість шкіри, зменшити кількість зморшок, але ще не готові до пластичної операції, або складніших ін’єкційних методик.

Курс радіоліфтингу обличчя (шия, декольте) включає від 4-ох до 8-ми процедур з інтервалом 7-14 днів.

Важливо! Максимальний ефект буде досягнутий коли шкіра добре зволожена. Тому посилити його можна, комбінуючи з процедурами біоревіталізації або редермалізації, препаратами на основі гіалуронової кислоти. Процедури догляду за шкірою зі зволожуючим та ліфтинговим ефектом.

Ефект є накопичувальним з покращенням стану шкіри ще впродовж 2-х місяців після проведення останньої процедури. Насолоджуватись результатом курсу процедур Ви зможете ще до 2х років.

У центрі AstraNova дана послуга надається за вигідною ціною, ніж в інших клініках косметології.

НАШІ РОБОТИ ПО КОСМЕТОЛОГІЇ

ЦІНИ НА ПРОЦЕДУРИ RF-ЛІФТИНГУ

ЧасПроцедураЦіна
30 хв.Обличчя (все)780 грн.
30 хв.Середня третина обличчя (скулові дуги +носогубні зморшки) 550 грн.
20 хв.Нижня третина обличчя (підборіддя, овал)550 грн.
15 хв.Чоло300 грн.
20 хв.Зона навколо очей300 грн.
20 хв.Скулові дуги300 грн.
200 хв.Носогубні зморшки300 грн.
20 хв.Овал обличчя500 грн.
20 хв.Шия550 грн.
20 хв.Декольте400 грн.
30 хв.Обличчя +шия1000 грн.
40 хв.Шия +декольте900 грн.
50 хв.Обличчя +шия +декольте1500 грн.