Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика – процедура, яка розгладить зморшки та за мить, виправить все зайве, що прийшло до Вас з віком. Цей спосіб косметологічних послуг включає в себе моделювання овалу обличчя, прибирання зморшок, моделювання вилиць, а також корекцію губ. Процедури контурної пластики, ефективно впливають на Ваш зовнішній вигляд.

 

Корекція овалу обличчя

Корекція овалу обличчяКонтурна пластика овалу обличчя може повністю замінити пластичну операцію. Вилиці стають чітко вираженими, покращується загальний вигляд обличчя, адже гіалуронова кислота робить його пружним та зволоженим. Для фахівців – це справжня творчість. Який саме препарат обрати, визначає лікар залежно від зони. Не буває двох однакових людей, тому процедура об’ємної контурної пластики завжди ексклюзивна.

Корекція носогубних складок

Корекція носогубних складокКорекція носогубних складок — косметична процедура, що дозволяє розгладити зморшки, повернути нам молодість і колишню привабливість. Корекція носогубних складок рекомендована в будь-якому віці. Носогубні складки псують наш зовнішній вигляд незалежно від віку. Вони ніяк не пов’язані зі старінням шкіри. У молодому віці ця проблема продиктована яскравим вираженням емоцій, яке поступово відкладає відбиток у вигляді складок носогубного трикутника, що посилюється особливостями анатомічної будови обличчя.

Моделювання вилиць

Моделювання вилицьКонтурна пластика вилиць може повністю замінити пластичну операцію. За допомогою цієї процедури, скули стають чітко вираженими, покращується загальний вигляд обличчя. Моделювання вилиць здійснюється ін’єкційним способом: за допомогою найтонших голок під шкіру вводять спеціальні препарати, у складі яких є гіалуронова кислота. Для зменшення больового ефекту використовують місцеву анестезію. Процедуру є цілком безпечною.

Корекція носослізної борозни

Носослізна борознаКоли ми старіємо, то одночасно зі зниженням еластичності шкіри і загальним «загостренням» рис, обличчя ніби сповзає донизу. Це відбувається у зв’язку зі зміщенням м’яких тканин. Сукупність усіх цих ознак – так зване «втомлене обличчя» – характеризується яскраво вираженими носослізною і щічно-виличною борознами. В таких випадках на допомогу приходить корекція носослізної борозни.

Контурна пластика губ

Корекція носогубної складкиДля збільшення об’єму та корекції форми губ ми використовуємо спеціальні медичні препарати на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри людини й відіграє важливу роль у підтриманні водного балансу. Крім того, перепарат має високий ступінь безпеки та надійності.

 

Переваги процедури
  • бажаний і природний результат ви отримуєте відразу після процедури;
  • шкіра стає гладкою і наповненою з середини;
  • ефект наростає від процедури до процедури, забезпечуючи оптимальні параметри корекції.
З чим може впоратися контурна пластика
  • усунення зморшок і глибоких складок шкіри;
  • відновлення обсягу вилиць;
  • поліпшення контурів обличчя;
  • заповнення зморшок;
  • відновлення і збільшення губ з ефектом зволоження;
  • корекція овалу обличчя;

 

НАШІ РОБОТИ ПО КОНТУРНІЙ ПЛАСТИЦІ

 

ЦІНИ НА ПРЕПАРАТИ ПО КОНТУРНІЙ ПЛАСТИЦІ

УВАГА! Представлені препарати різних виробників на яких ми проводимо процедуру контурної пластики, ціна залежить від препарату на якому ми будемо працювати.

КількістьНазва препаратуЦіна
1 мл.AESPIRA HA23600грн.
1 мл.AESPIRA HA33400грн.
1 мл.AESPIRA HA44200грн.
1 мл.IDEAL TOUCH 18mg3950грн.
1 мл.IDEAL 23mg4100грн.
1 мл.IDEAL SUBSKIN 26mg5200грн.
1 мл.HASTYLE FINE LINE3600грн.
1 мл.HASTYLE DERM3400грн.
1 мл.HASTYLE DEEP DERM4200грн.
1 мл.Hyamira SOFT 15mg3780грн.
1 мл.Hyamira BASIC 20mg4300грн.
1 мл.Hyamira FORTE 25mg 5690грн.
1 мл.REVOFIL FINE 4750грн.
1 мл.REVOFIL PLUS 23mg5690грн.
1 мл.REVOFIL ULTRA6100грн.
1,1 мл.Teosyal Redensity 2 6350грн.
1,1 мл.Teoseal RHA 16350грн.
1,1 мл.Teosyal RHA 26650грн.
1,1 мл.Тeosyal RHA 36950грн.
1,1 мл.Teoseal RHA 47250грн.

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом