Видалення судин

Видалення судин

Проблемою появи патологічних судин на різних ділянках шкіри рано чи пізно стикається переважна більшість людей, причому як жінок, так і чоловіків. Одних турбує поява куперозу (дрібних, звивистих капілярів червоного або синюшного відтінку) на шкірі обличчя – щоках, крилах носа і підборідді, а інших – судинні зірочки на шкірі обличчя і тіла.

В даний час «золотим стандартом» лікування судин на обличчі є їх видалення за допомогою судинних лазерів. Схематично принцип їх роботи виглядає так – лазерний промінь відповідної довжини хвилі проходить через епідерміс і поглинається гемоглобіном крові, що міститься в розширеній судині, викликає її розігрів і коагуляцію – судина «запаюється». 

Наш лазерний апарат – новинка серед апаратів з видалення судинних патологій. Апарат швидко і безпечно видаляє судини безконтактним способом на різних ділянках тіла.

http://www.astranova.com.ua/В даний час «золотим стандартом» лікування судин на обличчі є їх видалення за допомогою судинних лазерів. Схематично принцип їх роботи виглядає так - лазерний промінь відповідної довжини хвилі проходить через епідерміс і поглинається гемоглобіном крові, що міститься в розширеній судині, викликає її розігрів і коагуляцію - судина «запаюється». Поряд з високою ефективністю лазерного видалення гемангіом і судин, перевагою методу є повна відсутність рубців в місці лікування (на відміну від використовувалися раніше кріо- і електролікування). При лазерному видаленні судинних зірочок (телеангіектазії), сіточок, одиничних судин, гемангіом, винних плям відчутний видимий ефект досягається за першої процедури. Для повного видимого видалення судин може знадобитися кілька процедур.

Опубліковано АстраНова Понеділок, 6 серпня 2018 р.

Чому саме наш лазер?

Видалення судин лазеромПоряд з високою ефективністю лазерного видалення гемангіом і судин, судинних зірочок (телеангіектазії), сіточок, одиничних судин, винних плям перевагою методу є повна відсутність рубців в місці лікування (на відміну від використовувалися раніше кріо- і електролікування. Завдяки нашому лазеру промінь з довжиною хвилі 980нм поглинається гемоглобіном судин і діє просто в ціль не пошкоджуючи шкіру.  Судинну сітку, дуже важко закрити навіть найкращими консилерами та тоналками а на тілі це практично неможливо. Тому є вихід! Видалення лазером!  Вам вирішувати, чи ходити з фіолетовими судинами на ногах чи все ж забрати судинну сітку і насолоджуватися своїми гарними ніжками! Зробіть свої ніжки (і не тільки їх) гарненькими!

Переваги процедури

Ефективність: Невеликі капіляри в ряді випадків можна видалити за одну процедуру. Для видалення судинних утворень потрібно від 3 до 7 процедур з приблизним інтервалом в один місяць. Що стосується окремо судинних зірочок – бувають випадки, коли вони видаляються з першої процедури. Ефект Ви помітите вже через 1-2 тижні після першої процедури.
Висока точність: Сучасні лазерні апарати високоточно впливають на судини, не пошкоджуючи шкіри навколо судини.
Час сеансу: Як правило, сеанс триває не більше 20 – 30хвилин.
Універсальність: Видалення судин лазером можна провести практично на будь-якій ділянці шкіри.
Безпечність: Сеанси НЕ супроводжуються ризиком отримання опіку. Після процедури НЕ утворюються ні шрами, ні рубці.
Доступність: Ціна на видалення судинних зірочок в центрі «АстраНова» є однією з найдоступніших у Львові.

Протипоказання

 

 

 • вагітність, період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • аутоімунні захворювання;
 • епілепсія;
 • запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 • захворювання шкіри в зоні проведення процедури;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.
Підготовка до видалення судин

за 2 тижні до процедури НЕ можна:

 • засмагати, відвідувати солярій;
 • приймати антибіотики тетрациклінового ряду, протигрибкові препарати, протизапальні, вітамін А, ретинол протягом місяця;
 • проводити хімічні пілінги і подібні процедури;

за 3 дні до процедури:

 • не пити спиртних напоїв;
Післяпроцедурний режим

2 тижні після процедури:

 • уникати подразнення шкіри
 • не можна засмагати, відвідувати солярій;
 • не можна проводити хімічні пілінги та подібні процедури;
 • необхідно утриматися від фізичних навантажень;
 • відвідувати сауни, лазні, басейни, приймати гарячу ванну;
 • протирати зону спиртовмісними засобами;
 • необхідно використовувати сонцезахисний крем не менше SPF 35.
Період реабілітації

Після проведення процедури, на ділянці з’являється почервоніння, яке проходить протягом 2 днів. Рідко бувають випадки появи кірочок або темного набряку, що нагадує синець. Ці кірочки НЕ МОЖНА зривати! Вони пройдуть самостійно протягом 2 тижнів. Для того щоб прискорити цей процес можна наносити на місце процедури Бепантен або Пантенол, приблизно 5-6 разів на день.

 

НАШІ РОБОТИ ПО ВИДАЛЕННІ СУДИН

ЦІНИ НА ВИДАЛЕННЯ СУДИН

ЧасПроцедура на обличчіЦіна
10 хв.Судинна зірочка - 1шт.100 грн.
20 хв.Верхня губа180 грн.
20 хв.Підборіддя180 грн.
20 хв.Крила носа280 грн.
20 хв.Носогубна ділянка400 грн.
40 хв.Ніс + щоки790 грн.
30 хв.Щоки650 грн.
60 хв.Обличчя повністю1250 грн.
Квадрат розміром 3х3 см. на тілі400 грн.
30 хв.Ніс450 грн.

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом