Видалення судин

Видалення судин

Проблемою появи патологічних судин на різних ділянках шкіри рано чи пізно стикається переважна більшість людей, причому як жінок, так і чоловіків. Одних турбує поява куперозу (дрібних, звивистих капілярів червоного або синюшного відтінку) на шкірі обличчя – щоках, крилах носа і підборідді, а інших – судинні зірочки на шкірі обличчя і тіла.

В даний час «золотим стандартом» лікування судин на обличчі є їх видалення за допомогою судинних лазерів. Схематично принцип їх роботи виглядає так – лазерний промінь відповідної довжини хвилі проходить через епідерміс і поглинається гемоглобіном крові, що міститься в розширеній судині, викликає її розігрів і коагуляцію – судина «запаюється». 

Наш лазерний апарат – новинка серед апаратів з видалення судинних патологій. Апарат швидко і безпечно видаляє судини безконтактним способом на різних ділянках тіла.

http://www.astranova.com.ua/В даний час «золотим стандартом» лікування судин на обличчі є їх видалення за допомогою судинних лазерів. Схематично принцип їх роботи виглядає так - лазерний промінь відповідної довжини хвилі проходить через епідерміс і поглинається гемоглобіном крові, що міститься в розширеній судині, викликає її розігрів і коагуляцію - судина «запаюється». Поряд з високою ефективністю лазерного видалення гемангіом і судин, перевагою методу є повна відсутність рубців в місці лікування (на відміну від використовувалися раніше кріо- і електролікування). При лазерному видаленні судинних зірочок (телеангіектазії), сіточок, одиничних судин, гемангіом, винних плям відчутний видимий ефект досягається за першої процедури. Для повного видимого видалення судин може знадобитися кілька процедур.#видаленнясудинльвівАдреса:м.Львів, вул.Городоцька 54Контакти:+38(096)-98-98-594+38(093)-87-77-554Години роботи:08:30-20:30E-mail:astranova3@gmail.com

Опубліковано АстраНова Понеділок, 6 серпня 2018 р.

Чому саме наш лазер?

Видалення судин лазеромПоряд з високою ефективністю лазерного видалення гемангіом і судин, судинних зірочок (телеангіектазії), сіточок, одиничних судин, винних плям перевагою методу є повна відсутність рубців в місці лікування (на відміну від використовувалися раніше кріо- і електролікування. Завдяки нашому лазеру промінь з довжиною хвилі 980нм поглинається гемоглобіном судин і діє просто в ціль не пошкоджуючи шкіру.  Судинну сітку, дуже важко закрити навіть найкращими консилерами та тоналками а на тілі це практично неможливо. Тому є вихід! Видалення лазером!  Вам вирішувати, чи ходити з фіолетовими судинами на ногах чи все ж забрати судинну сітку і насолоджуватися своїми гарними ніжками! Зробіть свої ніжки (і не тільки їх) гарненькими!

Переваги процедури

Ефективність: Невеликі капіляри в ряді випадків можна видалити за одну процедуру. Для видалення судинних утворень потрібно від 3 до 7 процедур з приблизним інтервалом в один місяць. Що стосується окремо судинних зірочок – бувають випадки, коли вони видаляються з першої процедури. Ефект Ви помітите вже через 1-2 тижні після першої процедури.
Висока точність: Сучасні лазерні апарати високоточно впливають на судини, не пошкоджуючи шкіри навколо судини.
Час сеансу: Як правило, сеанс триває не більше 20 – 30хвилин.
Універсальність: Видалення судин лазером можна провести практично на будь-якій ділянці шкіри.
Безпечність: Сеанси НЕ супроводжуються ризиком отримання опіку. Після процедури НЕ утворюються ні шрами, ні рубці.
Доступність: Ціна на видалення судинних зірочок в центрі «АстраНова» є однією з найдоступніших у Львові.

Протипоказання

 

 

 • вагітність, період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • аутоімунні захворювання;
 • епілепсія;
 • запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 • захворювання шкіри в зоні проведення процедури;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.
Підготовка до видалення судин

за 2 тижні до процедури НЕ можна:

 • засмагати, відвідувати солярій;
 • приймати антибіотики тетрациклінового ряду, протигрибкові препарати, протизапальні, вітамін А, ретинол протягом місяця;
 • проводити хімічні пілінги і подібні процедури;

за 3 дні до процедури:

 • не пити спиртних напоїв;
Післяпроцедурний режим

2 тижні після процедури:

 • уникати подразнення шкіри
 • не можна засмагати, відвідувати солярій;
 • не можна проводити хімічні пілінги та подібні процедури;
 • необхідно утриматися від фізичних навантажень;
 • відвідувати сауни, лазні, басейни, приймати гарячу ванну;
 • протирати зону спиртовмісними засобами;
 • необхідно використовувати сонцезахисний крем не менше SPF 35.
Період реабілітації

Після проведення процедури, на ділянці з’являється почервоніння, яке проходить протягом 2 днів. Рідко бувають випадки появи кірочок або темного набряку, що нагадує синець. Ці кірочки НЕ МОЖНА зривати! Вони пройдуть самостійно протягом 2 тижнів. Для того щоб прискорити цей процес можна наносити на місце процедури Бепантен або Пантенол, приблизно 5-6 разів на день.

 

НАШІ РОБОТИ ПО ВИДАЛЕННІ СУДИН

ЦІНИ НА ВИДАЛЕННЯ СУДИН

ЧасПроцедура на обличчіЦіна
10 хв.Судинна зірочка - 1шт.100 грн.
20 хв.Верхня губа180 грн.
20 хв.Підборіддя180 грн.
20 хв.Крила носа280 грн.
20 хв.Носогубна ділянка400 грн.
40 хв.Ніс + щоки790 грн.
30 хв.Щоки650 грн.
60 хв.Обличчя повністю1250 грн.
Квадрат розміром 3х3 см. на тілі400 грн.
30 хв.Ніс450 грн.

Запишіться на прийом!

Надішліть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами
протягом 10 хвилин у робочий час

Записатись на прийом