Мезотерапія при випадінні волосся

Набридло боротися з випадінням волосся? Ми знаємо як це виправити. Пропонуємо Вашій увазі комплекс догляду за шкірою голови, який дозволить Вам забути про випадіння волосся. Мезотерапія — засіб профілактики випадіння волосся у чоловіків і жінок. Один з найстрашніших недуг для волосся – це андрогенна алопеція, лікування якої традиційними методами далеко не завжди буває успішним. У багатьох пацієнтів так інтенсивно випадає волосся, що єдиним питанням, хвилюючим їх день у день, стає питання: «Що робити? Як лікувати волосся? ».

Наш досвід і досвід лікарів по всьому світу свідчить: мезотерапія здатна зупинити випадання волосся у жінок, осередкову і андрогенну алопецію, до якої схильні безліч чоловіків.

Як показує практика, мезотерапія – ефективний засіб проти випадіння волосся. Мезотерапія шкіри голови покращує мікроциркуляцію, живлення і лімфодренаж, структуру волосся, прискорює їх зростання і збільшує кількість.

Зміцнення волосся починається в доставки необхідних речовин безпосередньо в волосяний фолікул. Існують спеціальні засоби проти випадіння волосся, які живлять і регенерують. На жаль, часто вони не справляються з таким завданням, як відновлення волосся. Компоненти їх недостатньо активні, щоб проникнути через шкірний бар’єр, і вони можуть служити скоріше допоміжними засобами від випадіння волосся. А в якості основної програми найбільш ефективна мезотерапія шкіри голови. Препарати для активного оздоровлення та зміцнення волосся, в склад яких входять вітаміни, мікроелементи і амінокислоти. За допомогою міні-ін’єкцій всі препарати доставляють безпосередньо до фолікулів волосся.

Дійсно, структура і стан волосся напряму залежать від вмісту в організмі певних мікроелементів, білків, амінокислот і гормонів. Особливо це стосується волосяного фолікула, який по ряду причин може утончуватися настільки, що у людини випадає волосся. Випадання волосся у жінок і чоловіків може служити індикатором різних захворювань. Волосся реагує як на умови навколишнього середовища, так і на внутрішні гормональні процеси. І якщо стан волосяного покриву різко погіршився, то ми пропонуємо вам якомога швидше почати відновлення волосся – в АстраНова для цього є всі необхідні технології.

Процедуру мезотерапії волосистої частини голови проводять кожні 5-7 днів. Курс зазвичай включає в себе 10-12 процедур, але в більш складних випадках, таких як дифузне випадання волосся у чоловіків, їх може бути більше. Після завершення основного курсу лікування рекомендується раз на місяць проводити підтримуючу терапію.

Ми рекомендуємо використовувати тільки професійні засоби від випадіння волосся. Якщо волосся випадає через якусь хворобу, перед тим, як лікувати волосся, необхідно порадитися з лікарем. Оптимальний варіант – коли кожен засіб від облисіння і випадання волосся використовується не сам по собі, а для посилення ефекту мезотерапії, в рамках комплексного лікування і зміцнення волосся.

ЦІНИ НА МЕЗОТЕРАПІЮ ШКІРИ ГОЛОВИ

ЧасНазва препаратуЦіна
40 хв.Hair Vital 2 мл. Іспанія. Терапія жіночої алопеції, боротьба із скороченням фаз Анаген-Телоген, при травматичній алопеції, при вогнищевій алопеції. Склад: Органічний кремній; 18 амінокислот; АТФ; кофеін; магнія глюконат; ; вітаміни; ( ніацінамід, пірідоксин, біотин ); пантенол; екстракт листя гінкго білоба; цинка сульфат; меді трипептид. Відновлює мікроциркуляцію, оксигенацію. Оптимізує процес вироблення альфа-кератину, необхідного для відновлення структури волосся і їх зростання. Покращує трофіку волосяних цибулин. 1100грн.
40 хв.ACADEMY XL HAIR 2 мл. Франція. Енергія волосся. Симптоматична втрата волосся осередкове облисіння. - Не ретикульована гіалуронова кислота. Фактор росту фібробластів + ​​моделючі ріст пептиди + натрієва ДНК. Амінокислоти: аргінін, аланін, аспарагінова кислота, глютамінова кислота, гліцин, гістидин, гидроксипролин, ізолейцин, лізин, метіонін, фенілаланін, пролін, серин, треонін, тирозин, лейцин, валін. Мікроелементи: Si, Ca, Fe, K, Mg, Mn, Na, P, Se. Вітаміни: віт. B12, віт. B9, віт. B3, віт. B5, віт. А, віт. E, віт. B8. Терпени: гінкголіди А-В-С-М, білобалід. Жирні кислоти: лінолева кислота, олеїнова кислота. Флаваноіди: кверцетин, кемпферол. Антиоксиданти: віт. Е, хлорогенова кислота, галієві кислота, кверцетин, кемпферол.1350грн.