5 міфів про лазерну епіляцію

12.29.2018

Чи впливає лазер на стан здоров’я, на скільки безпечна лазерна епіляція Будь-яка подія або нововведення при нестачі інформації обростає різними чутками і міфами. Тому сьогодні ми дізнаємося про найпоширеніші міфи про лазерну епіляцію і постараємося розвіяти їх.

Отже, міф №1 – Кажуть, що «Процедура лазерної епіляції — одна з причин раку»

Причиною виникнення такого слуху є незнання принципу дії лазерного апарату та причин появи цієї хвороби. Рак може виникати в разі негативного ультрафіолетового випромінювання, але в лазерних апаратах немає ніяких УФ-променів! Дана процедура абсолютно нешкідлива, адже глибина проникнення складає 810 нм. На цій глибині залягає волосяний фолікул, вірніше його пігмент. Якщо волосяний фолікул немає пігменту, якщо волосина світла, сива або ж рижого кольору, впливу на нього також немає і промінь лазера розсіюється повністю виходячи з рукоятки так і недосягнувши навіть поверхності шкіри.

Міф №2 – Кажуть, що «Лазерна епіляція може видалити тільки тонкі жіночі волоски»

Аж ніяк! Процедура рекомендується як для жінок, так і чоловіків. Процес полягає у впливі на пігмент волосини, то якість і ефект залежить саме від нього (чим темніше волосся — тим швидше проводиться процедура і тим менше сеансів потрібно), а не товщини волосся.

Міф №3 – Кажуть, що «Досить тільки однієї процедури лазерної епіляції, щоб позбутися від небажаного волосся назавжди»

На жаль , але ріст волосся неможливо вивести за одну процедуру. За допомогою лазерної епіляції можна позбутися від небажаного волосся назавжди!. Але це досягається зовсім не однієї процедурою. В середньому доводиться проводити близько 5-8 сеансів з перервою в 1,5-2 місяці або індивідуально. Це пов’язано з процесом росту волосся, коли у всіх є «сплячі волосинки», які очікують свого часу для появи.

Міф №4 – Кажуть, що «Лазерна епіляція неефективна і приносить масу неприємних відчуттів»

Коренем появи такого міфу стало використання недобросовісними майстрами неякісного або навіть підробленого обладнання. Адже професійні лазерні апарати коштують чималих грошей. А це гарант того, що ви не є піддослідним кроликом з метою заробляння грошей на вашому здоров’ї. Адже будь-яка розсудлива людина розуміє, що тільки спеціальне медичне обладнання може гарантувати не тільки якість, але і повну безпеку використання.

Міф №5 – Епіляція лазером за вартістю доступна тільки дуже забезпеченим людям, та менш економічна, ніж інші способи видалення волосся»

Кілька років тому дійсно, така процедура була не тільки дорогою, але й есклюзивною. Це виникло через те, що лазерні апарати проходять багаторічні тестування для отримання сертифікату, а сама процедура з’явилася не так давно. Зараз багато професійних салонів можуть надавати цю послугу, а конкуренція серед виробників обладнання дозволила зменшити його вартість, роблячи послуги лазерної епіляції більш доступними. Що стосується кінцевої вигоди, то послуги хоч і не дешеві, але за кількістю вони близькі до 5-8 разам в 1,5-2 місяці. Результат при цьому зберігається назавжди. І якщо порахувати вартість всього курсу і вартість звичайних засобів, які можуть знадобитися протягом наприклад 10 років, то стане очевидним вигода лазерної епіляції.