Подарункові сертифікати для жінок та чоловіків

10.14.2020

Подарункові сертифікати для жінок в салоні «АstraNova» – це чудовий варіант для подарунку коханій людині або просто спосіб порадувати близьких, запропонувавши їм провести час з комфортом. Потрапивши до нашого салону, Ви зможете відволіктися від буденних проблем та дозволити собі повноцінний відпочинок, який, до того ж, буде мати лікувальний ефект. Так, деякі процедури можуть не тільки змінити Ваш зовнішній вигляд, але я позбавити проблем зі здоров’ям.

І якщо Ви зацікавилися даною пропозицією, рекомендуємо Вам дочитати цей матеріал до кінця. Тут, ми розкажемо про те, як можна використати подарункові сертифікати для жінок у Львові, скільки вони коштують та на які послуги розповсюджуються. Також, Ви дізнаєтеся про інші акційні пропозиції, що діють в нашому салоні.

Косметологічні послуги в салоні «АstraNova» у Львові

Наш заклад пропонує клієнтам широкий спектр косметологічних послуг, спрямованих на вирішення проблем різної складності. Це не обмежується примітивною «боротьбою зі зморшками» або «поверненням молодості». Наші методи спрямовані на комплексне вирішення проблем та збереження результату процедур впродовж тривалого часу.

Так, скажімо, якщо Ви обираєте процедуру лазерної епіляції, Ви можете позбутися небажаного волосся на всіх ділянках тіла. Для цього, косметологи «АстраНова» використовують діодний лазер Lumenis Light Sheer ET. Шкіра стає ніжною, та гладкою на дотик.

Очевидно, що одного відвідування буде недостатньо, аби видалити все волосся на одній ділянці. Тому, Вам буде запропоновано повноцінний курс лазерної епіляції. Після чергової обробки шкіру обробляють спеціальним кремом, аби не допустити подразнення. Зауважимо, що на сторінці послуги представлені ціни для лазерної епіляції всіх частин тіла та їхніх ділянок (кисті рук, стегна, коліна, сідниці та інше). Тому, якщо Ви бажаєте використати наш сертифікат для проходження такої терапії, Вам слід переконатися, що ціновий діапазон послуги відповідає сумі, зазначеній у сертифікаті. Якщо все співпадає, Вам достатньо активувати сертифікат та почати насолоджуватися процедурами.

Подарункові сертифікати для жінок у Львові – ціновий діапазон

Як Ви вже могли зрозуміти, сертифікати можна використовувати на всі види послуг відповідно до їхньої вартості. В салоні «АstraNova» доступно п’ять різних сертифікатів на суму в п’ятсот, вісімсот, тисячу, півтори тисячі та три з половиною тисячі гривень. Тому, якщо Ви бажаєте відвідати одразу кілька різних процедур, загальна вартість яких є еквівалентною до одного з сертифікатів, просто повідомте про це адміністратора під час активації. І якщо у Вас не має протипоказань до кожної з процедур, то проведення одразу кількох різних процедур ви можете зробити в один день  . Так, наприклад, можна зробити пірсинг на одній з ділянок обличчя, після чого одразу відвідати загальний лікувальний масаж, або зробити лазерну епіляцію , чистку обличчя та ін.

Як можна придбати подарункові сертифікати для жінок

Найпростіший спосіб для цього – прийти до нас в салон та обрати сертифікат на потрібну суму. Також, Ви можете здійснити покупку онлайн та замовити доставку за вказаною адресою. Якщо подарункові сертифікати для жінок мають стати подарунком чи сюрпризом, Ви також можете організувати доставку, попередньо оплативши послуги кур’єра. Для того, аби здійснити покупку, достатньо зв’язатися з адміністратором через спеціальну форму на сайті, або за одним з телефонних номерів, вказаних у розділі «контакти» та верхньому меню. Працівник салону допоможе здійснити оплату та відповість на будь-які запитання.

Використання сертифікатів в салоні «АstraNova»

Отримавши сертифікат, Ви можете використати його на будь-яку з послуг доступних в салоні. Єдина умова, яка діє тут – вартість послуги не має перевищувати суму, зазначену в сертифікаті. Якщо ви виберете процедуру, яка коштує більше  тоді можна просто доплатити додатково за цю процедуру. Для того, щоб використати сертифікат, достатньо просто оформити запис на бажану процедуру. Під час визначення дати заздалегідь повідомте адміністратора про те, що збираєтеся використати подарунковий сертифікат. В день сеансу просто візьміть його з собою, щоб підтвердити факт використання. Далі, Вас супроводжують до потрібного кабінету та проведуть процедури які Ви вибрали.

Про що слід пам’ятати

Кожна з процедур, що проводиться в нашому центрі, передбачає дотримання певних рекомендацій щодо підготовки організму до сеансу. Так, наприклад, під час підготовки до воскової депіляції не слід розпарювати шкіру або проводити хімічні пілінги чи будь-які інші процедури. Якщо ми говоримо про видалення судин, підготовку слід починати за два тижні до сеансу. Зокрема, слід відмовитися від засмаги та відвідування солярію. Також, не рекомендується вживати медикаментозні препарати з вмістом вітаміну А, антибіотики тетрациклінового ряду та протигрибкові препарати. Коли до процедури залишається три дні, пацієнт має відмовитися від вживання алкоголю.

На перший погляд клієнтам здається, що цих обмежень забагато, і від їх дотримання у клієнтів відпадає бажання приходити на сеанс. Втім, це не так. Адже коли Ви вийдете з салону, використавши подарункові сертифікати для жінок, Вам неодмінно захочеться повторити процедуру чи терапію. Наші косметологи уважно працюють з кожним клієнтом та проводять кожну процедуру за особливими протоколами, напрацьованими багаторічним стажем роботи в косметології, досягаючи потрібного ефекту. Тому, якщо Ваші друзі чи близькі подарували Вам сертифікат нашого центру, обов’язково знайдіть час та скористайтеся ним.

Відгуки

Не в останню чергу, для більшості відвідувачів ключову роль грають відгуки попередніх клієнтів. Зазвичай, залишаючи подібні коментарі, люди детально описують процес обслуговування, рівень роботи з клієнтами, та можуть виділити недоліки, про які сервіс міг промовчати. Однак, центру «АстраНова» нічого приховувати від своїх клієнтів. Переважна більшість відгуків про роботу наших майстрів є позитивними, а якщо клієнти знаходять недоліки, ми одразу реагуємо на це та вирішуємо проблему.

Маєте в наявності подарунковий сертифікат та бажаєте спробувати одну з наших процедур? Не зволікайте. Телефонуйте нашому адміністратору та оформлюйте запис на зручну дату. Повірте – воно того варте.