Біоревіталізація обличчя у Львові

10.14.2020

Бажаючи зберегти молодий вигляд якомога довше, дівчата та жінки намагаються використати всі відомі їм способи для догляду за шкірою обличчя. За всі ці роки косметологія зробила великий крок вперед, і сьогодні люди мають можливість обирати саме той спосіб догляду, який імпонує їм найбільше. Біоревіталізація обличчя вже давно знаходиться серед переліку послуг косметологічних салонів та одразу здобула шалену популярність.  Кожен, хто мав змогу спробувати даний метод на собі, неодмінно залишався задоволеним.

Втім, серед прихильників омолодження є і ті, хто не наважується одразу випробовувати щось нове на собі, не отримавши достатньої кількості інформації про процедуру. Люди бажають дізнатися про всі особливості терапії, тривалість ефекту, кількість сеансів та інші деталі. І для того, аби у Вас більше не виникало питань з приводу біоревіталізації, ми підготували окремий матеріал. З нього Ви дізнаєтеся про всі особливості проведення даної терапії у салоні «АстраНова» у Львові, основні протипоказання, а також отримаєте додаткову інформацію щодо догляду за шкірою поза межами салону.

Біоревіталізація обличчя – загальна інформація про процедуру

Фактично, біоревіталізація являє собою процес омолодження тканин. Відновлення відбувається на клітинному рівні шляхом введення під шкіру препаратів з гіалуроновою кислотою. Окрім стандартних препаратів, існують також комбіновані, куди також входять вітаміни, антиоксиданти, а також комплекси незамінних амінокислот і пептидів.

Не зважаючи на те, що це – ін’єкційний метод, процедура проходить безболісно, і на шкірі майже не залишається слідів. Таку процедуру часто порівнюють з пластичною операцією, але у випадку з ін’єкціями косметологи не здійснюють хірургічного втручання.

До основних протипоказань до процедури відносимо:

 • інфекційні захворювання
 • незагоєні рани в зоні проведення терапії
 • порушення функції щитовидної залози
 • злоякісні пухлини
 • хронічні хвороби у стадії загострення

Чому біоревіталізація обличчя це ефективний метод омолодження

Звісно, скептики можуть стверджувати, що крім біоревіталізації обличчя існує велика кількість терапій, що здатні так само ефективно відновлювати шкіру або робити це ще більш ефективно. Втім, не поспішайте відмовлятися від запропонованої процедури, адже зараз ми розповімо Вам про її основні переваги.

Перш за все, слід сказати про ті препарати, що їх використовують косметологи. Всі вони виготовляються з природних компонентів та є цілком безпечними для пацієнтів. У Вас не з’явиться алергічна реакція і Ви не будете відчувати дискомфорту. Організм спокійно відреагує на чергову ін’єкцію, і вже згодом Ви зможете побачити результат.

Також, слід сказати про вже згадану альтернативу пластичній хірургії. У деяких випадках, коли пацієнтові потрібно провести корекцію обличчя, а застосування операційного методу неможливо, ін’єкції гіалуронової кислоти та інших препаратів стануть у нагоді. Уколи не потребують попереднього введення анестезії, адже Ви практично не відчуватимете їх, а вже по завершенні процедури можна буде побачити перші зміни.

Останній в нашому списку, але не менш значущий за інші – фактор універсальності процедури. Коли ми говоримо про омолодження, ми не згадуємо якісь конкретні проблеми, які варто усунути. Зазвичай, люди починають відвідувати сеанси, коли шкіра вже знаходиться у критичному стані. Цього не можна допускати, а тому Вам слід знати про основні рекомендації, при яких варто вдаватися до омолодження обличчя. До них належать:

 • Суха шкіра
 • Низький тонус м’язів обличчя
 • Деформація овалу обличчя
 • Наявність глибоких зморшок темних кіл під очима
 • Фотостаріння
 • Наявність пігментних плям
 • Розширення пор на обличчі

Якщо Ви помічаєте будь-який з цих симптомів, можете одразу записуватися не сеанс. Всього один повноцінний курс дозволить повністю відновити шкіру та видалити зморшки.

Біоревіталізація обличчя: до і після

Ще до початку процедури клієнтів цікавить те, який результат вони отримають після відвідування косметологічного салону.

Одразу скажемо, що ефект першого сеансу буде короткотривалим, і для того, аби його продовжити, слід пройти повноцінний курс (зазвичай це не більше чотирьох сеансів). Якщо у найближчий час у Вас запланована подорож до моря, Ви можете провести одну-дві процедури до да після подорожі. Так, шкіра буде заздалегідь підготовлена до сонячного впливу. Проте, оптимальним рішенням буде проходження курсу без подібних пауз, які до того ж створюватимуть додаткове навантаження на шкіру.

Одразу скажемо, що у перші кілька днів після ін’єкцій на обличчі будуть помітні сліди від уколів. Проте, Ви можете легко сховати їх за допомогою макіяжу.

Якщо ж говорити про конкретні зміни у зовнішньому вигляді, то в першу чергу зникне ефект сухості, зморшки буде згладжено. Також, вирівняється рельєф обличчя, і всі нерівності зникнуть.

Відмінності між біоревіталізацією обличчя, контурною пластикою та мезотерапією

Основна відмінність полягає в тому, що під час біоревіталізації обличчя об’єм окремих ділянок обличчя не збільшується, в той час як контурна пластика спрямована на те, аби збільшити об’єм. Основні зміни стосуються видалення зморшок та підвищення тонусу клітин.

У випадку з мезотерапією препарати, що там використовуються, мають інші показання. Так, наприклад, якщо у складі філеру є вітамін С, ці ін’єкції будуть спрямовані на відбілювання шкіри.

В будь-якому разі, якщо Ви пройдете повний курс біоревіталізації в салоні «АстраНова» у Львові, Ви отримаєте багато позитивних змін.

Найбільш популярні питання стосовно біоревіталізації обличчя

Час від часу клієнти задають нам питання, що стосуються особливостей проведення конкретних процедур, періоду реабілітації, особливостей догляду за шкірою поза салоном та інших подібних речей. І для того, аби не повторюватися, ми вирішили зібрати найбільш популярні запитання та відповісти на них в рамках нашого матеріалу.

1) Чи можна проводити біоревіталізацію обличчя в юному віці?

Ця процедура спрямована на видалення зморшок та підтримку тонусу. Але, оскільки в юному віці шкіра має достатньо ресурсів, аби підтримувати всі процеси самостійно, потреби в додатковій терапії немає. Ми рекомендуємо проводити біоревіталізацію після тридцяти років.

2) Яка середня тривалість процедури?

Для того, аби виконати всі ін’єкції, потрібно від тридцяти до сорока хвилин.

3) Чи має дана процедура період реабілітації і чи потрібно дотримуватися якихось особливих рекомендацій?

Це – одна з небагатьох процедур, для якої не передбачено періоду реабілітації. Після того, як курс буде завершено, Ви можете одразу повернутися до звичного ритму життя.

4) Скільки триватиме ефект від процедури?

Зазвичай, отриманий ефект триває до шести місяців, після чого слід знову провести курс біоревіталізації.

Біоревіталізація обличчя – відгуки

Вибираючи місце для проведення косметологічних процедур, люди дуже часто звертають увагу на реакції попередніх відвідувачів. З них можна зрозуміти, на якому рівні знаходиться обслуговування та чого можна очікувати від закладу.

Кожен, хто мав можливість обслуговуватися в салоні «АстраНова» у Львові, неодмінно залишав позитивний відгук. Всі відгуки про біоревіталізацію обличчя знаходяться на офіційному сайті закладу та на сторінках в соціальних мережах. Тому, Ви також можете поділитися своїми враженнями після візиту.

Біоревіталізація обличчя: ціна послуги

Основним критерієм, на який звертають увагу під час пошуку салону для здійснення процедури, стає вартість. Зараз, коли ціни зростають, салони поступово підвищують тарифи. Внаслідок цього, люди витрачають багато часу на пошук кращого для себе варіанту, порівнюючи послуги в різних закладах.

Але, якщо Ви є клієнтом салону «АстраНова», Вам не потрібно займатися подібними речами. Тут, Ви маєте можливість здійснити біоревіталізацію обличчя за найбільш оптимальними цінами у Львові. Додайте до цього роботу з кваліфікованими спеціалістами, і Ви отримаєте найкращий варіант з усіх доступних. Також, якщо Ви станете постійним клієнтом закладу, Ви отримаєте спеціальну картку на знижку, що розповсюджується на всі види послуг.

Тому, якщо Ви готові покращити свій зовнішній вигляд та зробити шкіру обличчя більш приємною, скоріш телефонуйте нам та оформлюйте запис на сеанс. Не чекайте – дійте вже зараз!