Ботулінотерапія у Львові

10.14.2020

Шукаючи варіанти для боротьби з дрібними і глибокими зморшками, люди прийшли до висновку, що найкращим варіантом буде застосувати ботокс та диспорт. Ці препарати мають аналогічний принцип дії та впливу на організм. Головним чином це відбувається через розслаблення м’язових тканин. Внаслідок цього, зморшки розгладжуються, і зовнішній вигляд шкіри стає більш естетичним.

Втім, люди, які до цього не мали досвіду проведення подібних процедур та не володіють інформацією про це, не наважуються відвідувати косметологічні салони. Тому, аби Ви не мали жодних сумнівів стосовно безпечності та ефективності даної косметологічної процедури, ми підготували спеціальний матеріал. З нього, Ви дізнаєтеся про те, що таке ботокс та диспорт у Львові, з чого виготовляються ці препарати, як саме вони впливають на організм та наскільки часто слід відвідувати салон для проведення ін’єкцій. Також, ми дамо відповіді на найбільш поширені питання, що стосуються даного виду процедур.

Ботокс та диспорт у Львові – загальні відомості

Обидва препарати активно використовуються для здійснення так званих «ін’єкцій краси». Їх вводять в окремі ділянки на шкірі, яку потрібно звільнити від зморшок. Важко одразу сказати, який саме з препаратів є більш дієвим та чинить сильніший вплив на організм. В основному, це залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та глибини зморшок. В середньому, ефект від процедури тримається від чотирьох до шести місяців. Для того, аби досягти довготривалого ефекту та не перейматися стосовно появи нових зморшок, слід повторювати терапію двічі на рік.

Після перших сеансів у людей, зазвичай, зникає звичка хмурити лоба, тому вірогідність появи зморшок зменшується.

Ботокс це

Ботокс – це один з найбільш поширених препаратів, що його застосовують під час проведення ботулінотерапії. До його складу входять натуральні компоненти, а саме: рослинний або тваринний білок, ботулін та хлорид натрію. Завдяки оптимальному поєднанню цих складових, ботокс допомагає призупинити старіння та наситити шкіру всіма необхідними елементами, які будуть підживлювати її протягом наступних шести місяців. Слід пам’ятати, що якщо пацієнт вдається до використання такого препарату, він має відвідати процедуру ще раз, аби підтримувати шкіру в тонусі.

Диспорт це

Диспорт – це один з популярних аналогів ботоксу, який також активно використовується для усунення зморшок різної глибини. Не зважаючи на те, що він не є першочерговою опцією для більшості косметологів, деякі дослідники вважають, що він діє значно швидше за ботокс, а його ефект є більш тривалим. В основному, це пов’язано з тим, що цей препарат дозволяє охопити більшу зону на обличчі, тим самим зменшивши загальну кількість ін’єкцій.

Найбільш поширеними зонами, де корекція зморшок проводиться з використанням диспорту є:

 • Губи
 • Шия
 • Очі
 • Чоло (складки між бровами)

Крім цього, диспорт це оптимальний варіант для усунення гіпергідрозу в паховій зоні, а також на долонях та ступнях.

Диспорт. Принцип дії та результат

Слід розуміти, що в більшості випадків складки та зморшки утворюються через часте скорочення мімічних м’язів. Кожного разу, коли ми посміхаємося або хмуримо лоба, працюють м’язи обличчя, і це призводить до появи так званих «динамічних зморшок». З плином часу, такі зморшки стають глибшими та перетворюються на «статичні». І для того, аби позбутися їх, косметологи використовують ін’єкції диспорту.

Введення препарату відбувається безпосередньо у м’язу, яка «утворює» зморшку, внаслідок чого вона, м’яза, паралізується. Внаслідок того, що радіус дії диспорту більший, ніж у ботоксу (три сантиметри проти одного), пацієнтові необхідна менша кількість ін’єкцій. Уколи є безболісними, тому косметологи не вдаються до використання анестезії або інших аналогічних препаратів. Втім, якщо неприємні відчуття все ж з’являються, Ви можете повідомити про це майстра. Він нанесе на ділянку для ін’єкції спеціальний крем, що зменшить біль.

Ботокс. Принцип дії та ефект від ін’єкцій

В нашому матеріалі ми проводимо комплексний огляд ботоксу та диспорту, тому слід також розказати і про другий препарат. По суті, все відбувається аналогічно до ін’єкцій з використанням диспорту. Його вводять м’язи, що відповідають за утворення зморшок, внаслідок чого ті перестають виконувати свою функцію та реагувати на скорочення (наприклад, коли людина посміхається). Це у свою чергу уповільнює процес старіння шкіри в зоні ін’єкцій.

Очевидно, що ефект не постійний, і як ми вже казали раніше, пацієнтові слід здійснювати повторний сеанс протягом року.

Рекомендації щодо проведення ін’єкцій ботоксу та диспорту

Записуватися на сеанс з введення ботоксу та диспорту у Львові слід, якщо у Вас виявлено наступні проблеми:

 • Мімічні морщини чола, а також на підборідді, шиї та в зоні декольте
 • Гіпергідроз в пахвах, на долонях та ступнях
 • Зморшки у зоні міжбрів’я та на переніссі
 • Кисетні зморшки в області навколо губ
 • Необхідність опустити надмірно піднятий ніс
 • Корекція зони декольте
 • Наявність великої кількості дрібних зморшок

Якщо Ви помітили одну з цих проблем зі шкірою, не варто її ігнорувати. Зв’яжіться з нашим адміністратором, і він допоможе оформити запис на сеанс ботулінотерапії.

Переваги проведення ботулінотерапії в салоні «АстраНова» у Львові

Шукаючи заклад, в якому можна провести ту чи іншу процедуру (в нашому випадку це ін’єкції ботоксу та диспорту у Львові), Ви можете без вагань обирати салон «АстраНова». З нами, Ви отримаєте низку переваг в порівнянні з іншими закладами.

Перш за все, це рівень підготовки наших працівників. Всі косметологи мають солідний досвід роботи та готові до проведення процедур будь-якої складності Не має значення, наскільки глибокими та щільними є зморшки, яких Ви бажаєте позбутися. Ми готуємо дозування препаратів окремо для кожного клієнта, аби досягти потрібного результату. У Вас не буде затримок або форс-мажорів через погану підготовку працівників. Тут все відбувається швидко, а будь-які відхилення від заздалегідь узгодженого часу просто недопустимі.

Далі, слід сказати про те, що для даних ін’єкцій ми використовуємо лише якісні препарати, виготовлені з натуральних компонентів. Вони надходять до салону безпосередньо від виробника, і ми ретельно перевіряємо кожну партію. Не можна допускати, щоб клієнти отримували проблеми зі здоров’ям після наших сеансів, тому наявність підробок або більш дешевих аналогів просто неможлива.

Останній в цьому списку, але не менш важливий аспект стосується фінансової частини процедури. Ціна на ін’єкцію диспорту або аналогічну до неї ін’єкцію ботоксу приємно здивує кожного, хто буде проходити цю процедуру вперше.

Найбільш поширені питання, що стосуються ін’єкцій ботоксу та диспорту

Під час роботи з клієнтами, ми отримуємо велику кількість питань, що стосуються даного типу процедур. І, аби не повторюватися, ми вирішили винести найбільш поширені запити та дати на них відповіді в рамках цього матеріалу.

1) Скільки часу займає один сеанс такої терапії?

Середня тривалість становить від двадцяти до тридцяти хвилин. Переважно, це залежить від кількості ін’єкцій та розміру ділянок шкіри, які необхідно обробити.

2) Кому забороняється проведення ін’єкцій ботоксу та диспорту?

Загалом, якихось постійно діючих заборон для клієнтів не існує. Єдине, що може стати проблемою – протипоказання, і їх у свою чергу не слід ігнорувати.

3) Як часто потрібно відвідувати косметологічний салон для підтримки ефекту?

Препарати, що їх використовують наші косметологи, мають довготривалий ефект. Тому, Вам достатньо провести дві процедури на рік, аби шкіра залишалася гладенькою.

Протипоказання та післяпроцедурний режим

Ми згадали про протипоказання, адже по суті це єдине, що може завадити клієнтові відвідувати дані процедури. Тому, слід згадати всі актуальні протипокази, що стосуються ін’єкцій. До них належать:

 • Вагітність та лактація
 • Алергія на білок або будь-які інші компоненти препаратів
 • Хвороби інфекційного та дерматологічного характеру
 • Курс прийому антибіотиків, глаукома, дитячий вік, міастенія
 • Гострі запальні захворювання, одним з симптомів яких є підвищення температури тіла
 • Захворювання крові
 • Цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації
 • Захворювання шкіри в зоні, де відбуватимуться ін’єкції
 • Онкологічні захворювання та епілепсія

Перед тим, як оформлювати запис на сеанс, переконайтеся в тому, що у Вас відсутні всі вище перелічені протипоказання

Що стосується післяпроцедурного режиму, то тут виділяємо два ключових періоди. Перший з них починається у перші чотири години після виходу з салону. Протягом цього часу, пацієнт не має приймати горизонтальне положення. Інший проміжок часу – десять днів після процедури. В цей період, Ви маєте утриматися від відвідування саун і лазень, а також не вживати алкогольних напоїв.

Ботокс та диспорт – відгуки

Зазвичай. Найбільш об’єктивним методом визначення салону для проведення косметологічних процедур для клієнтів є відгуки попередніх відвідувачів. В них, зазвичай, люди діляться реальними враженнями від сеансів та можуть дати оцінку майстрам. У випадку з салоном «АстраНова» все знаходиться на найвищому рівні. Переважна більшість відгуків є позитивною, але якщо клієнти повідомляють про недоліки у роботі персоналу, ми одразу вирішуємо всі проблеми. Якщо Ви вже встигли відвідати наш салон та бажаєте поділитися своїми враженнями або оцінити рівень роботи майстрів, можете залишити коментар на сайті салону або на офіційних сторінках в соціальних мережах.

Ціни на ботокс та диспорт у Львові

Тарифи на послуги в косметологічних салонах завжди цікавили відвідувачів. Оскільки тарифи поступово збільшуються, людям стає важче знаходити оптимальні пропозиції у співвідношенні ціни та якості. Все зводиться до чисельних порівнянь, аби знайти потрібний варіант. Втім, якщо Ви є клієнтом салону «АстраНова» у Львові, Вам не потрібно перейматися з цього приводу. В нас, Ви маєте можливість зробити ін’єкцію ботоксу або диспорту за найкращими цінами в місті. Крім цього, клієнти, що мають особисті картки на знижку, можуть розраховувати на суттєве зменшення кінцевої вартості. А якщо Ви хочете порадувати своїх рідних та близьких, придбайте один з подарункових сертифікатів, доступних в нашому салоні. Не зволікайте – позбавте себе неприємних зморшок вже зараз!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *