Чистка обличчя у Львові

10.14.2020

Не зважаючи на те, що сьогодні людям доступна велика кількість методик та схем догляду за шкірою, у них все одно можуть виникати з цим проблеми. Тому, кожен намагається по-своєму вирішити цю ситуацію, і найбільш оптимальним варіантом зазвичай стає чистка обличчя у Львові. Це – універсальна процедура, яка допомагає швидко позбутися надлишкового шкірного сала, чорних цяток, прищів та інших утворень, які з’являються на обличчі. Спробувавши дану терапію в салоні «АстраНова» у Львові один раз, Вам не захочеться шукати альтернатив. І для того, аби позбавити Вас всяких сумнівів, ми підготували спеціальний матеріал, в якому розкажемо про всі особливості механічної чистки обличчя у Львові, а також окреслимо основні протипоказання щодо цієї процедури.

Чистка обличчя в салоні «АстраНова» – загальні відомості про процедуру

У сучасній практиці чистка є невід’ємною частиною будь-якої програми, спрямованої на лікування шкіри обличчя. На сьогоднішній день косметологи використовують різні види даної процедури в залежності від ступеня забрудненості шкіри та результату, якого хоче досягнути клієнт. Крім основного результату, який полягає у видаленні прищів, вугрів або зайвого шкірного сала, чистка обличчя сприяє поліпшенню обмінних процесів (зокрема, регулюється діяльність сальних залоз).

В основному, ультразвукова чистка обличчя застосовується, коли у пацієнта помічаються наступні проблеми:

  • Розширення пор
  • Підвищена сальність шкіри
  • Вугрові висипи, що знаходяться на стадії загоєння
  • Загальний низький тонус шкіри

Слід пам’ятати, що кожна з цих проблем буде поступово розвиватися, якщо пацієнт буде тривалий час ігнорувати її. Тому, коли Ви побачили перші негативні зміни, слід одразу звернутися до косметологічного салону «АстраНова» у Львові. Тут з Вами будуть працювати найкращі спеціалісти міста, кожен з яких має досвід роботи з клієнтами. До того ж, тут Ви зможете обрати декілька варіантів процедури (механічна або ультразвукова чистка). Далі у нашому матеріалі ми більш детально розглянемо кожен з цих видів.

Ультразвукова чистка обличчя

Даний вид процедури вважається найбільш ефективним для очищення сухої, комбінованої та нормальної шкіри. Під час його здійснення косметолог обробляє обличчя пацієнта спеціальними засобами для розпущення шкіри. Після цього, косметолог застосовує спеціальний препарат, через який на шкіру подаються ультразвукові хвилі та відбувається вібромасаж на клітинному рівні. Під час ультразвукової чистки обличчя у Львові відбувається дезінструктація  пор, завдяки чому вони легко очищуються, а чутливі ділянки при цьому залишаються неушкодженими.

Механічна чистка обличчя у Львові

Головна особливість такого методу полягає в тому, що косметолог не використовує додаткових інструментів або приладів, і вся робота відбувається виключно руками.

Для того, аби терапія пройшла якомога більш ефективно, обличчя пацієнта попередньо розпарюють, аби розкрити пори. Подібна процедура обов’язково викликає стрес, і аби розслабити клітини, на обличчя наносять заспокійливу маску. Але навіть після того, як така маска почне діяти, Вам все одно слід очікувати, що на обличчі можуть з’явитися почервоніння, які швидко зникають .

Комбінована чистка обличчя

Такий спосіб очищення шкіри застосовують у випадку, коли досягти потрібного результату одним методом не можливо. Тоді, косметолог здійснює видалення гнійників та прищів за допомогою механічного впливу, після чого видаляє поверхневі забруднення за допомогою ультразвуку. Фактично, комбінована чистка являє собою поєднання двох вищезгаданих методів. Тому, якщо у Вас накопичилися вугрі та прищі, Ваша шкіра набула не природнього кольору та стала в’ялою, слід вдатися до чистки обличчя у Львові в салоні «АстраНова».

Переваги проведення чистки обличчя у салоні «АстраНова» у Львові

Якщо Ви все ще роздумуєте над тим, чи варто записуватися на сеанс саме в нашому салоні, не варто цього робити. Так, сьогодні у Львові доступна велика кількість сервісів зі схожими послугами, але жоден з них не в змозі зрівнятися з нами, і ось чому.

Перш за все, це стосується якості обслуговування. Використовуючи якісне обладнання та препарати для післяпроцедурної обробки, ми здійснюємо чистку таким чином, щоб зробити шкіру м’якою, зволоженою та пружною, наситивши необхідними компонентами. Прищі стають непомітними, а шкіра обличчя отримує свій природній колір. Не важливо, яку саме проблему ми вирішуємо – будь-які дефекти будуть видалені, і Ви забудете про них одразу після виходу з салону.

Наступний фактор, на який слід звернути увагу – оперативність обслуговування. Стандартні процедури (чистка обличчя, видалення міліумів тощо) займає не більше однієї, півтора години ( залежить від стану шкіри). Звісно, якщо ми говоримо про комбіновану чистку спини, яка триває півтори години – дві години, ця процедура займатиме значно більше часу. Проте, якщо Ви маєте на меті видалити бруд, зайвий жир або чорні цятки з обличчя, ми зробимо це швидко та якісно. Тут не буде довгих підготовчих процедур або затримок – після однієї чистки обличчя у Львові в салоні «АстраНова» Вам не захочеться шукати інших салонів для проведення такої процедури.

Результат чистки обличчя

Велика кількість людей, які ще не вдавалися до подібних процедур, завжди цікавляться, якого результату слід очікувати від чистки. Якщо Ви також жодного разу не проходили подібну терапію в салоні, одразу скажемо – воно того варте.

Перш за все, у Вас одразу зміниться колір обличчя. Якщо раніше, через велику кількість чорних цяток та високої концентрації шкірного жиру поверхня могла бути тьмяного кольору, тепер все буде інакше. Пори буде очищено, а шкіра стане свіжою, та сяючою.

Також, після завершення процедури та подальшої обробки поверхні обличчя кремом Ви одразу відчуєте, як шкіра зволожується. Такий прийом дозволяє уникнути пересихання та не дозволяє втратити той ефект, якого досягли під час очищення.

Як бачите, ультразвукова, механічна та комбінована чистки обличчя в салоні «АстраНова» є надзвичайно ефективними та дозволяють позбутися найбільш поширених проблем, які можуть виникати зі шкірою обличчя. Використавши один з вищезазначених методів, ми швидко і безболісно опрацюємо всі дефекти та позбавимо Вас неприємних відчуттів.

 Єдине, що слід робити після цього – слідкувати за станом шкіри та підтримувати її в оптимальному стані. Це можна легко зробити за допомогою пілінгів, масок та кремів, які варто підбирати згідно з вашим типом шкіри.

Чистка обличчя: відгуки

Одним з основних критеріїв, який впливає на вибір салону для проведення чистки, є реакції попередніх клієнтів. Люди, які вже мали змогу скористатися тими чи іншими послугами, можуть розповісти про всі переваги та недоліки конкретного салону чи сервісу. Але у випадку з «АстраНова» все гаразд. Всі відгуки про чистку обличчя у Львові є позитивними і кожен, хто мав змогу працювати з нашими спеціалістами, неодмінно залишався задоволений результатом. Всі відгуки, що стосуються чистки обличчя, розміщені на нашому офіційному сайті та на сторінках салону в соціальних мережах. Тому, якщо Ви вже встигли відвідати черговий сеанс, можете поділитися своїми враженнями з іншими.

Чистка обличчя – ціни у Львові

Фактор вартості завжди був вирішальним для більшості клієнтів. Особливо зараз, коли тарифи поступово збільшуються, кожен намагається зекономити та знайти найбільш вигідний варіант для себе. Тому люди витрачають багато часу на пошук салонів та порівняння послуг в різних місцях.

Втім, якщо Ви є клієнтом салону «АстраНова», Вам не потрібно витрачати час на подібні маніпуляції. Працюючи з нами, Ви маєте змогу провести чистку обличчя за найкращими цінами у Львові. Це не перебільшення, адже жоден інший салон не зможе запропонувати Вам подібні тарифи. До того ж, постійні клієнти стають володарями спеціальних карток, що дають гарантовані знижки на всі види послуг. Тому, якщо Ви бажаєте якомога швидше провести очищення шкіри та звільнитися від неприємних відчуттів, телефонуйте та оформлюйте запис на сеанс. Повірте – воно того варте.