Карбоксітерапія у Львові

10.13.2020

З усіх процедур, призначених для боротьби з віковими змінами, карбоксітерапія є мабуть найбільш нетиповою. Вона дещо відрізняється від тих методів, до яких ми звикли (введення препаратів, лазерна корекція, масаж з використанням спеціальних кремів та інші), але очевидно одне – процедура дає результат. Всі косметологічні центри, які впровадили в себе  цю інноваційну методику, прийняли сотні клієнтів, кожен з яких залишився задоволеним після сеансу.

Але ті, хто не мав досвіду у подібних процедурах та не має чіткого розуміння про принцип їхньої дії, не наважується проводити омолодження обличчя в такий спосіб. І для того, аби у Вас більше не виникало сумнівів стосовно даного способу омолодження, ми підготували для Вас спеціальний матеріал. З нього Ви дізнаєтеся, що являє собою безін’єкційна карбоксітерапія, яким чином вона впливає на шкіру та якого результату варто очікувати, а також згадаємо кілька простих порад, які допоможуть підтримувати шкіру в ідеальному стані і без втручання косметолога.

Карбоксітерапія у Львові – що потрібно знати

Для когось даний термін може бути новим та дещо незрозумілим, тому для початку варто роз’яснити, що це таке. Суть процедури полягає у введенні вуглекислого газу під шкіру. Потрапивши у клітини, CO2 змушує їх активно поглинати кисень. В результаті цього метаболізм прискорюється, шкіра починає поступово позбуватися всіх токсинів та починає процес самовідновлення. Простими словами карбоксітерапія – це метод омолодження шкіри шляхом очищення її від токсичних речовин та подальшої регенерації клітин.

Основне, на що звертають увагу у цій процедурі – вплив на шкіру. Вуглекислий газ, що його запускають під шкіру під час терапії, здатен ефективно боротися як з маленькими, так і з дрібними зморшками.

Проведення карбоксітерапії у Львові

Проведення процедури в косметологічному салоні «Астра Нова» відбувається під керівництвом косметологів. Вони здійснюють попередню підготовку до терапії (зволоження шкіри з використанням тонізуючого засобу та нанесення захисного гелю). Далі відбувається поступове введення CO2 у клітини. Вплив газу помітно одразу – поверхня шкіри змінюється, стає більш пружною, її колір стає більш насиченим. Карбоксітерапія  триває в середньому від сорока хвилин до години, і протягом цього часу відбувається хімічна реакція. Гель з’єднується з маскою, і за рахунок цього концентрація газу на поверхні шкіри збільшується. Кожен з шарів шкіри насичується необхідними компонентами, в результаті чого запускаються процеси регенерації клітин.

За рахунок цього пришвидшується кровоток, запускається процес клітинної проліферації, яка у свою чергу перешкоджає запаленням та іншим небажаним для шкіри процесам. Синтез клітин нормалізується, і це у свою чергу дозволяє покращити лімфоток та сприяти детоксикацію організму. Не будемо забувати і про підвищення рівню гідратації, адже це – основна проблема людей, які звертаються до косметологічних салонів для проведення процедур.

Ефект від карбоксітерапії

Всіх в першу чергу цікавить те, що вони отримають після завершення сеансу. І тут ми можемо виділити наступні зміни:

 • Поліпшення якості шкіри та зміцнення клітинної структури
 • Корекція овалу обличчя (він стає більш чітким)
 • Пацієнт позбувається так званих «мішків під очима»
 • Шкіра отримує свій природній колір
 • Пігментація стає малопомітною
 • Зникає відчуття втоми – Ви виглядаєте більш енергійно
 • Шкіра підтягується, а зморшки розгладжуються
 • У разі, якщо на шкірі були помітні запальні процеси, вони миттєво зникають
 • Позбавлення целюліту (ефективно лише на перших стадіях)

Втім, слід зауважити, що кожен з цих результатів, які прагне отримати кожен клієнт, будуть проявлятися лише після проходження повноцінного курсу. Більшість вважає, що для цього достатньо одного сеансу, але це не так. Під час попереднього огляду косметолог визначить кількість сеансів їхню тривалість та дозування вуглекислого газу, передбачене для кожного окремого сеансу. І якщо ви будете проходити курс в салоні «Астра Нова», у Вас не буде сумнівів в тому, що все пройде успішно.

Також зауважимо, що починати курс карбоксітерапії потрібно не раніше ніж у тридцять років. Справа в тому, що до цього клітини шкіри містять в собі достатньо ресурсів для самовідновлення та підтримки тканин. Тому, не слід турбувати шкіру в юному віці, використовуючи косметологічні процедури.

Показання та протипоказання до карбоксітерапії

Розглядаючи будь-яку косметологічну процедуру слід пам’ятати про те, що вона має свої рекомендації та заборони, і саме зараз ми згадаємо про них. Отже, процедура з використанням CO2 рекомендується:

 • При загальному старінні шкіри та зниженні тонусу
 • При куперозі – розширенні судин
 • У разі появи набряків та пастозності шкіри
 • Як додаткова процедура у період реабілітації після отримання опіків
 • Для лікування другого підборіддя
 • При фотостарінні (в’янення через надлишок ультрафіолету)
 • При почервонінні та появі вугрів
 • При розширенні пор
 • При травмах шкіри (рубцях, глибоких шрамах тощо)

Не будемо також забувати і про протипоказання до карбоксітерапії:

 • Герпес
 • Порушення цілісності шкіри у будь-якій ділянці обличчя
 • Епілепсія
 • Період вагітності або грудного вигодовування
 • Наявність гострого запалення у місці проведення майбутньої процедури
 • Дерматологічні захворювання у важкій стадії
 • Онкологічні захворювання
 • Недавно перенесені інфаркт або інсульт

Якщо Ви не впевнені в тому, що у Вас відсутні будь-які заборони щодо відвідування курсу процедур, слід обов’язково проконсультуватися зі спеціалістом. Не дозвольте приємній процедурі перетворитись на терапію болю.

Відгуки про карбоксітерапію у Львові

Люди завжди вагаються перед тим, як йти на сеанс процедури у новий косметологічний салон. Вони не знають, як відбуватиметься процедура і який результат вони отримають. Але у випадку з «Астра Нова» не потрібно хвилюватися. Тут з вами будуть працювати справжні майстри, які мають багаторічний досвід роботи у цій сфері. Про успіх їхніх операцій говорять чисельні позитивні відгуки про карбоксітерапію від наших клієнтів. Кожен, хто проводив омолодження в нашому салоні, залишався задоволений результатом.

Догляд за шкірою за межами салону

Не зважаючи на те, що дана процедура є надзвичайно ефективною, її може виявитися недостатньо для того, аби підтримувати шкіру в ідеальному стані протягом року. А для того, аби не допустити погіршення, слід дотримуватися простих принципів.

Перш за все, слід вживати достатню кількість води. Ми вже говорили про рівень гідратації і зараз наголошуємо на ньому ще раз – це вкрай важливо для шкіри, адже дефіцит рідини призведе до порушення обміну речовин. Намагайтесь випивати не менше восьми склянок води на день.

Другим елементом догляду є щоденні процедури. Їх зазвичай проводять двічі на день – зранку та ввечері. Для початку шкіру обробляють тонізуючим засобом, який дозволяє очистити поверхню від пилу та бруду, а також зволожити її. Далі черга за кремом (в залежності від часу це може бути денний або нічний крем). Він насичує шкіру необхідними речовинами та прискорює процес відновлення.

Третій і останній компонент догляду – раціон харчування. Для того, аби шкіра була пружною, вона має отримувати необхідні мікроелементи. Тому, слід збагатити щоденну дієту корисними жирами (рослинні олії, горіхи, авокадо), а також регулярно вживати достатню кількість клітковини (фрукти, овочі, насіння льону або кунжуту). Уникайте фаст-фуду і калорійних десертів, а також мінімізуйте вживання цукру (спробуйте замінити його медом та фруктами).

Як бачите, щоденний догляд не потребує серйозних кроків або великих витрат. Достатньо лише імплементувати ці елементи у свій щоденний графік, і Ви одразу помітите, як шкіра стане більш приємною та гладенькою.

Ціна на карбоксітерапію у Львові

Одним з основних критеріїв, що впливають на вибір місця проведення процедури є вартість. Кожен з салонів має різну тарифікацію на послуги, а враховуючи регулярне збільшення тарифів, знайти оптимальний варіант стає важче. Втім, клієнти все ж намагаються знайти підходяще для себе співвідношення ціни та якості послуг у Львові. Проте, якщо Ви працюєте з косметологічним салоном «Астра Нова», Вам не слід замислюватися про подібні речі. З нами Ви можете відвідувати процедури з омолодження та очищення шкіри за найбільш оптимальними тарифами в місті. Ми не пропонуємо шалених знижок, але завжди тримаємо стабільний рівень і ніколи його не підвищуємо. До того ж, отримавши статус постійного клієнта, Ви автоматично отримуєте знижку в п’ятнадцять відсотків на всі види послуг.

Не слід витрачати час на пошуки та порівняння або взагалі відмовлятися від бажаної терапії. Якщо Ви бачите, що Ваша шкіра потребує відновлення, і Вам хочеться повернути їй натуральний колір, слід якомога швидше звернутися до спеціалістів. Не чекайте – покращуйте своє життя вже зараз!