Догляд за шкірою обличчя

10.13.2020

Будь-яка жінка чи дівчина, яка піклується про власну красу та завжди хоче виглядати молодо, постійно знаходиться у пошуку нових та більш дієвих методів догляду за шкірою обличчя. Медицина та косметологія активно розвиваються, і зараз те, що було актуальне півроку тому, зараз вважається застарілим. На ринку з’являються нові препарати, а лікарі розробляють та впроваджують нові процедури.

Але процес догляду є значно складнішим, ніж це здається на перший погляд. Існує багато аспектів щодо застосування препаратів для різних типів шкіри та пацієнтів різного віку. Тому люди, яким до цього не доводилося відвідувати косметологічні салони або використовувати ті чи інші методи самостійно, не мають повного розуміння про те, яким має бути правильний догляд за шкірою обличчя. Саме тому косметологічний центр «Астра Нова» підготував для вас матеріал, в якому ви дізнаєтеся все про догляд за шкірою, застосування препаратів, частоту відвідування салону та багато інших речей, від яких безпосередньо залежить те, який вигляд матиме шкіра після догляду.

Догляд за шкірою обличчя – основні засади

Перш за все варто усвідомити, що для підтримання шкіри в оптимальному стані варто дотримуватися чіткого режиму. Це означає, що всі маніпуляції, які Ви виконуєте зранку або ввечері, мають повторюватися щоденно. Розглянемо кожен з етапів обробки шкіри.

Зранку, коли Ви тільки-но прокинулися та починаєте ранкові процедури, потрібно також приділити увагу догляду за шкірою обличчя. Спочатку варто провести очищення з використанням ватних дисків та міцелярної води. Така процедура допоможе очистити обличчя від шкірного сала, яке вироблялося впродовж сну.

Наступним етапом буде тонізування. Цей етап з використанням відповідного препарату видалить очисний засіб з обличчя та освіжить шкіру, насичуючи її всіма необхідними компонентами.

Після того, як шкіра отримала всі необхідні мінерали, настає черга денного крему. Цей засіб потрібно обрати відповідно до вашого типу шкіри, аби домогтися потрібного ефекту (наприклад, зволоження або захист від сонячних променів).

На цьому ранковий етап догляду за шкірою обличчя завершується. Ви наситили її всіма необхідними компонентами та обробили кремом, який захистить поверхню від пилу та бруду, не забиваючи пори. Але повноцінний догляд включає в себе не тільки ранкові процедури. Ввечері Ви також маєте провести очищення та тонізувати шкіру, а наостанок нанести на ділянки нічний крем. З його допомогою шкіра продовжуватиме відновлюватися та не втратить свого природнього вигляду.

Догляд за сухою шкірою обличчя

Якщо перед цим ми оглянули базові етапи догляду за шкірою, тепер слід більш детально зупинитися на проблемних типах шкіри. Люди часто припускаються помилок, намагаючись досягти якомога кращого ефекту. Тому зараз ми розглянемо основні етапи догляду за сухою шкірою обличчя.

Насамперед, слід сказати, про те, як розпізнати суху шкіру. Основними ознаками є відчуття стягнутості та надмірної чутливості, а у особливо тяжких випадках на окремих ділянках з’являються тріщини. Основними причинами такого стану можуть бути:

 • Захворювання шкіри
 • Куріння та вживання наркотичних речовин
 • Зловживання алкоголем
 • Дефіцит жирів та вітамінів у денному раціоні
 • Підвищений вплив ультрафіолету (якщо Ви часто засмагаєте без використання кремів або лосьйонів)
 • Тривале перебування у приміщеннях з кондиціонером
 • Несприятливі погодні умови

У будь-якому з цих випадків головним чинником погіршення стану шкіри є нестача рідини в організмі. Для того, аби уникати проблем зі шкірою, варто споживати не менше двох літрів чистої води на день. При цьому слід зауважити, що якщо Ви випиваєте склянку чаю або горнятко кави, цей об’єм потрібно компенсувати еквівалентним об’ємом води. В іншому випадку, організм буде страждати від нестачі рідини, і в першу чергу це відобразиться на стані шкіри.

Також, якщо Ви активно використовуєте косметичні засоби для догляду за сухою шкірою обличчя, звертайте увагу на їхній склад. Будь-які креми або лосьйони мають містити в собі тільки натуральні компоненти. Якщо Ви бачите, що у складі присутні барвники або ароматизатори, відмовтеся від покупки цього товару або знайдіть альтернативу, адже він може нашкодити шкірі та організмові в цілому.

Догляд за жирною шкірою обличчя

Це – ще один поширений випадок проблемної шкіри. У цьому випадку сальні залози виробляють надмірну кількість шкірного сала, яке одразу стає помітним на поверхні обличчя. Більшість людей мають схильні до цього на генетичному рівні, але в будь-якому випадку така проблема потребує якомога більш ефективного вирішення.

Процес догляду можна розділити на кілька основних етапів, і зараз ми розглянемо кожен з них.

Перш за все, варто виконувати щоденну чистку обличчя. Це невід’ємна частина догляду за жирною шкірою, адже таким чином Ви видаляєте з поверхні те сало, що накопичилося там за період сну.

Далі, варто посилити ефект від очищення та підтримати натуральний вигляд шкіри впродовж дня. Тому, одразу після засобу для очищення слід використати тонізуючий засіб та зволожуючий крем. Разом вони наситять шкіру обличчя всіма необхідними вітамінами та мінералами. Крем у свою чергу утворює щось на зразок шару, який захистить шкіру від потрапляння на неї пилу та бруду.

Не менш ефективними за креми та тонізуючі засоби будуть і скраби. Втім, Ви маєте дуже уважно обирати подібні засоби, оскільки вони не мають створювати ефект подразнення. Для правильного догляду за жирною шкірою обличчя підійдуть трав’яні скраби або засоби на основі натуральних продуктів (наприклад, рослинних олій).

Догляд за шкірою обличчя після 25

Окрім проведення регулярних процедур та використання всіх необхідних препаратів слід пам’ятати, що тенденції щодо догляду за шкірою змінюються з віком. Коли людина переступає відмітку у 25 років, їй слід більш уважно слідкувати за виконанням всіх необхідних терапій. Ми виділяємо кілька основних порад, на які варто звернути увагу:

 • Якщо Ви часто засмагаєте під сонцем, це потрібно робити виключно з використанням захисного крему.
 • Догляд за шкірою обличчя після 25 обов’язково має включати в себе так зване контрастне вмивання. Його бажано проводити зранку, аби прискорити кровообіг та тонізувати клітини. Додайте до цього протирання кубиками льоду, що були попередньо замочені у відварі з лікарських трав, і ефект стане значно потужнішим.
 • Не слід наносити на шкіру кілька косметологічних засобів одночасно. Це сприятиме забиванню пор та утворенню чорних цяток.
 • Пам’ятайте про гідратацію – випивайте від 8 до 10 склянок води на день. Стабільний рівень гідратації не дозволить шкірі засохнути та допоможе зберегти її природній колір.
 • Догляд за шкірою обличчя не буде повноцінним без використання термальної води. На відміну від звичайної рідини, вона насичена мікроелементами та мінералами, які допомагають зняти подразнення або почервоніння.
 • Слід утриматися від використання антивікової косметики. У цьому віці наш організм містить достатню кількість речовин, завдяки яким клітини самовідновлюються без допомоги сторонніх засобів. Якщо Ви слідкуєте за власним здоров’ям та станом шкіри обличчя, у Вас не буде потреби застосовувати стимулюючі або будь-які інші препарати.
 • Також, не забуваємо про вітаміни. Основними будуть вітаміни А, Е, С та Р. Саме з них ми отримаємо всі необхідні елементи, які допоможуть Вам виглядати молодо.

Догляд за шкірою обличчя після 40

Догляд за шкірою обличчя після 40 також вимагає від нас зміни певних принципів та дотримання дещо інших стандартів.

 • Зволоження – ключ. Процес появи зморшок особливо активізується в період після 40 років, а головна зброя проти них – регулярне зволоження. Слід досить уважно підійти до вибору засобів, якими Ви будете обробляти шкіру. Для досягнення кращого ефекту рекомендуємо чергувати різні препарати: сироватку, зволожуючі тоніки, маски (можна застосовувати всі їхні види окрім глиняних), а також креми. Цьому слід приділяти особливу увагу, якщо ви часто контактуєте з хлорованою водою (відвідуєте басейн, наприклад).
 • Кожен організм – індивідуальний, тому Вам слід дуже уважно підходити до процесу догляду за шкірою. Якщо Ви відчуваєте, що звичних засобів стає замало, слід вдатися до ін’єкцій. У косметологічному центрі «Астра Нова» Ви отримаєте детальну консультацію щодо догляду за шкірою обличчя та зможете пройти повний курс омолодження. Ми використовуємо лише натуральні засоби і речовини, тому Вас не слід турбуватися про побічні ефекти або погіршення стану шкіри.
 • В такому віці дуже важливим аспектом є захист шкіри, особливо під час засмагання або знаходження під прямими сонячними променями. Тому, слід уважно підійти до вибору сонцезахисного крему та регулярно користуватися ним.
 • Не всі про це знають, але шкіра обличчя має одну проблему зону – це зона навколо очей. Для того, аби підтримувати клітини у такому самому стані, як і решту обличчя, використовуйте крем для зволоження. Нанесіть його перед тим, як лягати спати, і за період сну рідина наситить шкіру та допоможе прискорити процес відновлення.

Процедури з омолодження у салоні «Астра Нова»

Якщо Ви вирішили доповнити щоденну терапію процедурами у косметологічному салоні, Вам однозначно треба звернутися до нас.

Перед початком терапії Вас обов’язково огляне лікар, який визначить тип шкіри та кількість сеансів, необхідних для одного курсу омолодження. Після першого сеансу Ви отримаєте додаткові поради стосовно догляду за шкірою, а також рекомендації щодо використання конкретних препаратів. Всі ін’єкції виконуються з використанням перевірених препаратів, які пройшли низку перевірок перед тим, як їх допустили до використання у салоні.

Втім, якщо Ви маєте протипоказання до ін’єкційних терапій, Ви завжди можете скористатися методом ультразвукових променів. Вони проникають під шкіру та здійснюють вплив на всі її шари, за рахунок чого зморшки поступово зникають або стають непомітними.

Всі клієнти, що вже встигли відвідати сеанси у салоні «Астра Нова», залишилися задоволені результатом. Про це говорять чисельні позитивні відгуки на наших сторінках у соціальних мережах, а також на сайті. Тому, якщо Ви досі шукаєте місце для проведення процедур омолодження та догляду, скоріш прямуйте до нас.

Вартість процедур з догляду за шкірою обличчя

Один з критеріїв, який завжди буде цікавити людей перед бронюванням сеансу у салоні – вартість послуги. Зараз тарифи невпинно ростуть, тому ні у кого немає бажання переплачувати. Але водночас люди хочуть отримати якісний сервіс, яким хочеться скористатися знову.

І якщо Ви не хочете витрачати час на пошуки та порівняння тарифів у різних місцях, ми радимо Вам звернутися до салону «Астра Нова». Тут Ви зможете пройти повноцінну терапію з омолодження за найкращими цінами у Львові. До того ж, для постійних клієнтів діє система знижок, і Ви можете суттєво зекономити під час походу до косметологічного центру. А якщо Ви хочете приємно здивувати друзів або зробити подарунок, у нас є подарункові сертифікати. Скориставшись таким сертифікатом, можна без проблем пройти сеанс з омолодження або контурної пластики. В будь-якому разі, воно того варте!