Ефективні методи для боротьби зі зморшками

10.10.2020

Шукаючи інформацію про методи боротьби проти зморшок, люди намагаються знайти якомога більш дієві та довготривалі способи. Найчастіше всі вдаються до комплексних процедур, курс яких допомагає усунути стягнення на шкірі, зробити її більш пластичною та зробити так, щоб ефект від корекції було помітно якомога довше.

Але люди, які не володіють достатньою кількістю інформації про ті чи інші методики, не наважуються застосовувати їх на собі. А враховуючи те, що кожен намагається знайти для себе одного косметолога, який би проводив всі операції та процедури, ситуація ускладнюється. Але Вам не варто хвилюватися, адже зараз ми розкажемо Вам про найбільш популярні методики, які застосовуються для догляду за обличчям проти зморшок у косметологічному салоні «Астра Нова».

Процедури проти зморшок: загальні відомості

Загалом, всі процедури, що стосуються догляду за шкірою та усунення зморшок спрямовані на те, щоб охопити всі ділянки обличчя від лоба до підборіддя. Навіть комплексні вправи, що їх можна виконувати самостійно, охоплюють зони носа, лоба, щік та підборіддя, і кожна вправа спрямована на те, щоб задіяти конкретні м’язи.

Але якщо говорити про ті методи, що спричиняють найбільший вплив на шкіру та дають помітний ефект у боротьбі проти зморшок, ми виділяємо наступні процедури:

Біоревіталізація

Це ін’єкційна процедура, де під шкіру пацієнта вводять філер – гіалуронову кислоту. Рідина допомагає швидко зволожити шкіру та надати їй більш натурального вигляду.

З основних переваг такого способу відзначаємо відсутність будь-яких болісних відчуттів та побічних ефектів. До того ж, ця процедура не потребує регулярного проведення, і для підтримання тонусу шкіри буде достатньо всього трьох сеансів на рік.

Догляд за обличчям проти зморшок: Мезотерапія

Якщо сформулювати визначення даного методу якомога простіше, можна сказати, що це «уколи проти зморшок». На відміну від біоревіталізації, тут косметолог вводить під шкіру комплекс вітамінів, склад яких визначається відповідно до кожного окремого клієнта.

Це надзвичайно ефективний метод, адже він допомагає не тільки боротися зі зморшками, але й здатен подолати такі дефекти як вугрі, набряки і навіть подвійне підборіддя. Також, всі препарати, що застосовуються при ін’єкціях, є абсолютно безпечними, а ін’єкції не мають жодних негативних наслідків.

Якщо говорити про недоліки, то тут відзначаємо виникнення почервонінь в області введення препаратів. Але не хвилюйтеся – це дуже швидко минає. Також, на відміну від біоревіталізації, мезотерапія буде давати ефект лише після комплексу процедур. Тому, якщо ви хочете позбутися зморшок, доведеться відвідати щонайменше сім сеансів.

Методика з використанням мезониток

Один з найбільш нетипових методів боротьби проти зморшок. Його суть полягає у введенні спеціальних ниток, які сприяють активному утворенню колагену навколо себе. За рахунок цього всі зморшки зникають, шкіра стає більш підтягнутою, а в’ялість миттєво зникає.

Серед переваг відзначаємо швидкість проведення процедури. Всього тридцять хвилин, і сеанс буде завершено. До того ж, все відбувається безболісно. Результат операції з використанням мезониток може зберігатися протягом двох років без втрати форми. Також, ця процедура є абсолютно безпечною для алергіків.

Головним недоліком такого способу можна вважати протипоказання, про які ми розкажемо трохи пізніше.

Біооксітерапія або профілактика появи зморшок

Головною особливістю такого методу є вплив кисню на шкіру. Завдяки цьому всі зморшки розгладжуються.

Як і всі попередні процедури, біооксітерапія є абсолютно безпечною та не має протипоказань. Крім цього, вона чудово підійде для усунення кіл під очима, почервонінь на шкірі та акне. Але якщо Ви плануєте застосувати цей метод догляду за обличчям проти глибоких зморшок, результат Вас не влаштує. Цей спосіб є ефективним лише проти дрібних зморшок.

Масаж обличчя проти зморшок

Масаж є однією з класичних процедур. Її найчастіше застосовують у тих випадках, коли хочуть одночасно підняти тонус м’язів лиця та позбутися зморшок. Існує думка, що використання масажних методик не дає такого ж ефекту, як ін’єкції, але всі, хто мали змогу відвідати масаж обличчя в салоні «Астра Нова» неодмінно були задоволені. Сьогодні ми розглянемо два типи масажу – пластичний та так званий щипковий масаж.

Пластичний масаж – вправа проти зморшок, основна мета якої полягає в розгладженні контурів обличчя та усунення дрібних дефектів. Косметолог застосовує набір маніпуляцій, серед яких кругові рухи відкритою долонею, вертикальні рухи пальцями, акцентована робота над зоною підборіддя та інші рухи. Окрім вже зазначених ефектів боротьби зі зморшками, даний масаж має наступні переваги:

 • Зняття набряклості
 • Звуження розширених пор
 • Збільшення відтоку лімфи та циркуляції крові
 • Стимуляція роботи всіх м’язів обличчя.

Щипковий масаж (оригінальна назва – масаж Гуаша) відрізняється своїм високоінтенсивним впливом на шкіру. Майстер застосовує щипкові та вібруючі рухи, постійно змінюючи темп та розминаючи проблемні зони обличчя (шрами, рубці тощо). Пам’ятайте – цей масаж має низку протипоказань, тому ми не рекомендуємо Вам виконувати його в домашніх умовах. Для досягнення кращого ефекту рекомендуємо вам відвідати косметологічний центр «Астра Нова», де з Вами будуть працювати кваліфіковані спеціалісти.

Метод контурної пластики

З цією процедурою Ви можете повністю відмовитися від пластичної операції, адже отримаєте той самий ефект без механічного впливу. За допомогою ін’єкцій препаратів у відповідні зони на обличчі шкіра насичується необхідними компонентами, а зморшки розгладжуються. Препарат обирається особисто косметологом в залежності від того, в якій саме зоні обличчя буде проводитися видалення зморшок. Після завершення терапії, Ви отримаєте зволожену та пружну шкіру, де не буде жодної зморшки.  Контурна пластика – досить зручна та водночас безпечна процедура, яка дозволить Вам швидко досягти потрібного результату з мінімальними витратами ресурсів.

Протипоказання до процедур по боротьбі зі зморшками

Не слід забувати, що всі масажі, терапії та інші заходи по боротьбі зі зморшками мають свої протипоказання. Отже, якщо говорити про масажні процедури, то тут маємо наступні протипоказання:

 • Відкриті рани в області масажування
 • Гемофілія
 • Менструації
 • Онкологічні захворювання
 • Варикозне розширення вен

У випадку з іншими процедурами відзначаємо наступні заборони:

 • Захворювання дихальної або судинної системи
 • Цукровий діабет
 • Запальні захворювання у гострій стадії
 • Захворювання шкіри
 • Порушення процесу згортання крові
 • Вагітність або період лактації
 • Період реабілітації після хімічних пілінгів
 • Епілепсія
 • Схильність до утворення рубців

В будь-якому випадку, перед тим, як оформлювати запис до косметологічного салону, Ви маєте обов’язково проконсультуватися з лікарем. Він підтвердить відсутність протипоказань та дасть дозвіл на проведення вправ проти зморшок або масажу проти зморшок у Львові.

Догляд за обличчям проти зморшок з використанням лазера

Розглянемо цю методику в якості альтернативи до ін’єкційних методів. Процедура проводиться з використанням спеціального апарату, який спрямовує імпульси високоінтенсивного світла  в зону, призначену для обробки. За рахунок такого впливу шкіра розгладжується, зморшки поступово зникають, а будь-які почервоніння зникають.

Перед процедурою Ви обов’язково проходите медогляд, на якому лікар допускає Вас до сеансу лазерного омолодження. Після цього, безпосередньо в день процедури косметолог наносить на шкіру спеціальну рідину, у склад якої входять вітамінні комплекси. Завдяки ній ефект від лазеру посилюється, і Ваша шкіра отримає свій природній відтінок.

Ефект від даної вправи проти зморшок помітно одразу, адже всі зморшки буквально зникають з обличчя. Тому, якщо Ви досі не мали змоги спробувати дану процедуру, зробіть це просто зараз у косметологічному салоні «Астра Нова».

Маски проти зморшок

Звісно, при наявності сучасних методів омолодження та боротьби зі зморшками ніхто не буде використовувати маски. Але якщо Ви хочете спробувати для себе щось нове та отримати задоволення, Вам варто спробувати на собі маску.

Одним з найбільш поширених є рецепт на основі меду. Ви просто підігріваєте його на вогні, додаєте дві столові ложки борошна та один яєчний білок. Після цього отриману суміш потрібно наносити на обличчя та залишаєте до повного застигання. Не турбуйтеся – така маска дуже легко змивається теплою, а потім прохолодною водою.

Також варто сказати і про маску на основі картоплі та олії. Для її приготування потрібно натерти на терку картоплю та огірок, після чого змішати їх з оливковою олією. Така маска є надзвичайно ефективною для людей з жирною шкірою, оскільки допомагає «зняти» цей шар з обличчя і водночас здійснити зволожуючий ефект.

Вартість уколів проти зморшок у салоні «Астра Нова»

Коли мова йде про пошук ефективних процедур з догляду за шкірою, клієнти в першу чергу звертають увагу на вартість послуги. Це не дивно, адже тарифи постійно зростають, і ніхто не хоче переплачувати. Часто можна побачити, як люди порівнюють однакові послуги різних сервісів з метою знайти найбільш оптимальний варіант. Але якщо Ви працюєте з нами, Вам не потрібно цього робити. В «Астра Нова» Ви маєте змогу скористатися послугами з догляду за обличчям проти зморшок у Львові за найкращими цінами у місті. Ви будете працювати з досвідченими косметологами, які завжди готові обслуговувати Вас. Також, постійні клієнти салону отримують спеціальні картки на знижку до п’ятнадцяти відсотків від вартості процедури. Тому,  якщо Ви готові здійснити ритуал омолодження, можете сміливо телефонувати та оформлювати запис. Повірте – воно того варте!