Лікування гіпергідрозу у Львові

10.14.2020

Гіпергідроз вже давно перестав бути рідкісною хворобою, з якою було б важко боротися, і зараз ми все частіше спостерігаємо випадки, коли в людей діагностують цей недуг. І якщо раніше пацієнти обмежувалися періодичними візитами до лікарів та консультаціями, зараз все стало набагато серйозніше. Надмірна пітливість вимагає якомога більш серйозного ставлення як з боку пацієнта, так і з боку лікаря-косметолога. Ігнорування даного діагнозу недопустиме, адже на пізніх стадіях розвитку Вам доведеться витратити набагато більше часу та коштів на лікування, а цього не хоче робити ніхто. Тому, аби уникнути неприємностей, люди намагаються знайти якомога більш зручний для себе спосіб боротьби з надмірною пітливістю. І якщо Ви також знаходитесь в активному пошуку, саме час здійснити лікування гіпергідрозу в салоні «АстраНова» у Львові. Тут з Вами будуть працювати справжні майстри, які з легкістю допоможуть вирішити проблеми будь-якої складності.

Загальна інформація про явище гіпергідрозу

Гіпергідрозом називають надмірне потовиділення в окремих ділянках на тілі людини. Найчастіше, це відбувається в області пахв, долонь та стоп. В літній період, коли хвороба посилюється, люди, як не дивно, майже не звертають на це уваги. Вони думають, що це пов’язано лише з різким збільшенням температури, і продовжують надалі страждати від потовиділення.

Наявність гіпергідрозу завжди викликає в людини стрес, а це в свою чергу є підставою для розмноження бактерій та розвитку гіпергідрозу. Тому, аби не допустити серйозного поширення проблеми та мати можливість повернутися до звичного життя, потрібно починати курс лікування.

Ін’єкції проти гіпергідрозу в салоні «АстраНова» у Львові

Косметологічний салон «АстраНова» у Львові пропонує кожному пацієнтові ефективний метод боротьби проти гіпергідрозу. Для того, аби позбутися недугу, наші спеціалісти застосовують ін’єкційний метод з використанням препаратів ботулотоксину. Саме вони дають найбільший ефект після застосування, і одного курсу достатньо, аби вилікувати хворобу.

Ми знаємо, що деякі люди мають дещо скептичне ставлення до ін’єкційних методів лікування та вважають їх небезпечними. Втім, якщо Ви проходите лікування гіпергідрозу в салоні «АстраНова» у Львові, Вам не варто хвилюватися з цього приводу. Всі препарати, що їх використовують косметологи під роботи з пацієнтами, проходять ретельну перевірку у лабораторії, і лише після того, як всі аналізи буде завершено, їх можна буде використовувати. Принцип дії препаратів наступний: він блокує передачу нервових імпульсів, які у свою чергу стимулюють потовиділення. Таким чином, у пацієнта поступово знижується потовиділення в зоні проведення ін’єкцій. Якщо у Вас спостерігається підвищене виділення поту одразу в кількох ділянках на тілі, курс буде продовжено.

Визначення ступеня розвитку гіпергідрозу

Як ми вже казали раніше, курс лікування формується індивідуально для кожного пацієнта в залежності від того, наскільки серйозним є захворювання в даний момент. Для цього, ми проводимо так звану пробу мінора, за результатами якої і визначаємо ступінь гіпергідрозу рук, ніг або інших ділянок.

На шкіру наноситься заздалегідь підготовлений розчин йоду, якому дають остаточно висохнути. Коли це сталося, на ділянку наносять крохмальний порошок. Піт починає виділятися, і через наявність крохмалю забарвлюється у фіолетовий колір. В залежності від розмірів цієї плями можемо говорити про ступінь розвитку хвороби:

 • Площа плями менше 10 сантиметрів – легкий ступінь захворюваності.
 • Від 10 до 20 сантиметрів – помірний ступінь, потребуватиме більш тривалого лікування
 • 20 сантиметрів і більше – важка ступінь захворюваності, потребуватиме тривалого курсу лікування.

Переваги використання ін’єкційного методу для лікування гіпергідрозу

Якщо Ви ще не визначилися, чи хочете застосовувати ін’єкції для боротьби з гіпергідрозом, ми скажемо, що цей варіант є однозначно кращим за всі інші. Ось кілька основних переваг, які стосуються безпосередньо нашого виду лікування.

Перш за все, це безпечність проведення процедури. Всі засоби, з якими працює косметолог під час сеансу, попередньо дезінфікуються, а значить риск зараження відсутній.

Далі, відзначимо і те, що ця косметологічна процедура, на відміну від інших, не потребує від пацієнта попередньої підготовки чи догляду. Вам не обов’язково обробляти шкіру спеціальними засобами або відмовлятися, скажімо, від засмагання під сонцем чи відвідування солярію. Все це дозволяється робити до відвідування салону.

Третій і, мабуть, найбільш важливий фактор – тривалість ефекту. Зміни в організмі будуть помітні вже через три дні після сеансу, а ефект після завершення курсу процедур гіпергідрозу триватиме до дев’яти місяців.

Також, аби кожна процедура була якомога більш ефективною, слід пам’ятати про низку обмежень, які стосуються періоду після сеансів. В цей час, не рекомендується:

 • Засмагати під прямими сонячними променями
 • Відвідувати сауни або лазні
 • Використовувати антиперспіранти
 • Відвідувати тренажерні зали та спортивні клуби
 • Займатися роботою, що вимагає серйозного фізичного навантаження
 • Вживати алкогольні напої та пити антибіотики
 • Робити масаж спини або комірцевої зони

Не слід ігнорувати ці обмеження, адже якщо Ви все ж будете робити будь-що з цього списку, є висока вірогідність того, що висока пітливість знову нагадає про себе. В такому разі, від попередніх сеансів просто не буде сенсу.

Догляд за шкірою поза межами косметологічного салону

Вище ми вже зазначали, що пацієнтові не потрібно проводити жодних підготовчих процедур, і лікування гіпергідрозу може проходити одразу після огляду від лікаря. Але Ви можете дуже просто посилити ефект від процедур, дотримуючись простих принципів догляду після проходження курсу.

Перша порада стосується використання антиперспірантів. Підвищена пітливість може з’являтися в тому числі через ігнорування цих косметичних виробів. Тому, коли Ви завершили всі процедури, радимо обрати якісний дезодорант та користуватися ним щодня.

Наступна рекомендація стосується одягу. У період проходження лікувального курсу та перших тижнів відновлення слід носити одяг з натуральних тканин. Це пов’язано з тим, що неякісні матеріали можуть провокувати подразнення окремих ділянок шкіри, в тому числі пахв.

Радикальний метод лікування гіпергідрозу

Іноді трапляються ситуації, коли проходження повного курсу лікування з дотриманням всіх рекомендацій лікарів не дає бажаного ефекту. В таких ситуаціях люди запитують себе – як іще можна лікувати гіпергідроз? Відповідь дуже проста – хірурги здійснюють операцію з видалення ділянок шкіри, на яких розташовані потові залози. В такому разі слід бути готовим до появи рубців та шрамів у місцях проведення операції. Але цього можна легко уникнути, якщо вчасно помітити проблему та звернутися до лікарів. На ранніх етапах хвороба не є чимось серйозним та лікується дуже просто.

Протипоказання до процедури гіпергідрозу

Слід пам’ятати, що гіпергідроз це в першу чергу лікарська процедура, і лише потім послуга у косметологічному салоні. Саме тому, слід завжди пам’ятати про основні протипоказання, що стосуються цієї процедури. До таких ми відносимо:

 • Період вагітності та грудного вигодовування
 • Онкологічні захворювання
 • Епілепсія
 • Захворювання крові
 • Схильність до утворення келоїдних рубців
 • Гострі запальні захворювання, до симптомів яких належить висока температура тіла
 • Цукровий діабет, або інші хронічні захворювання, що знаходяться у стадії декомпенсації

Саме тому, слід обов’язково пройти огляд у лікаря, перш ніж починати лікування. У противному випадку, Ви лише нашкодите собі та зробите проблему ще більш серйозною.

Вартість лікування гіпергідрозу у Львові

Одним з першочергових питань для кожного пацієнта є питання вартості тієї чи іншої послуги. Зараз, коли тарифи у салонах та лікарнях поступово зростають, кожен намагається знайти якомога більш вигідний для себе варіант. Для цього, люди дуже часто порівнюють тарифи у різних салонах з метою знайти оптимальний спосіб пройти курс лікування.

Втім, якщо Ви є клієнтом салону «АстраНова», Вам не варто хвилюватися про подібні речі. З нами, у Вас буде можливість замовити лікування гіпергідрозу за найкращими цінами у Львові. Більше не потрібно тримати в голові думку про те, як зекономити. Просто приходьте до нас та вирішуйте всі проблеми раз і назавжди!