Як помолодшати більш ніж на 10 років за допомогою контурної пластики

10.13.2020

Бажання виглядати молодо завжди супроводжувало жінок, тому вони завжди прагнули знайти дієві способи для цього. Існує безліч старих методик, але найбільш популярною стала контурна пластика обличчя. Це – справжня інновація у сфері косметології, яка дозволяє проводити комплексні процедури та підтримувати обличчя в ідеальному стані. Відсутність дискомфорту та набагато нижча в порівнянні з аналогами тривалість робить пластику універсальним методом омолодження організму.

Але через відсутність необхідної інформації люди, яким раніше не доводилося користуватися подібними послугами, не наважуються оформлювати запис до спеціаліста. Їм хочеться отримати необхідні відомості про те, як процедура впливає на організм чи на скільки тривалим є ефект. Саме тому ми підготували цей матеріал, де розкажемо про особливості виправлення форми обличчя, етапи проведення процедури, період відновлення та окреслимо основні моменти, яких варто дотримуватися під час підготовки до відвідування косметологічного салону.

Контурна пластика обличчя та виправлення форми обличчя: загальні відомості

Пластика являє собою метод корекції контурів обличчя та окремих ділянок за допомогою підшкірних ін’єкцій. Основний акцент робиться на збільшенні об’єму вуст, видаленні зморшок та корекції форми носа. Кожний з етапів проводиться у вигляді окремої процедури, тому всі ділянки обличчя, що потребують корекції, будуть оброблені належним чином.

Контурна пластика губ: збільшення об’єму губ

Контурна пластика губ полягає у введенні у тканини спеціальних препаратів – так званих філерів. Тут може використовуватися два типи речовин, а саме:

 • Колаген
 • Гіалуронова кислота

Найчастіше спеціалісти вдаються до використання саме гіалуронової кислоти, адже це – природний препарат, який синтезується організмом та сприяє зволоженню шкіри. Втім, навіть якщо у пацієнта раптом буде виявлено непереносимість кислоти, використовують колаген, але це менш поширена практика.

Однією з основних переваг контурної пластики є те, що ця методика здатна водночас вирішити декілька проблем, які не піддаються лікуванню звичайними лікарськими засобами. Так, пластика допоможе Вам впоратися з:

 • Гіпергідрозом (надлишкова пітливість)
 • Птозом (опущення верхньої повіки)
 • Надмірною сухістю шкіри
 • Невиразними контурами обличчя, що характерні для літніх людей
 • Глибокими зморшками на ділянках обличчя

Під час попереднього огляду спеціалісти зможуть виявити основні проблеми та визначити необхідну кількість препаратів для досягнення потрібного результату.

Підготовка до контурної пластики губ

Як не дивно, але процес збільшення об’єму губ потребує особливої підготовки, і зараз ми детально окреслимо всі необхідні кроки.

Перш за все, перед тим, як записуватися на сеанс у косметологічному центрі, Ви маєте пройти медогляд, аби переконатися в тому, що у Вас немає протипоказань до процедури. Далі, якщо Ви не отримали заборони на відвідування салону, Ви отримаєте дату проведення процедури. З цього моменту починається відлік часу (зазвичай не більше трьох днів) під час якого варто буде дотримуватися наступних правил:

 • Не вживати алкоголь
 • Не приймати препаратів-антикоагулянтів на кшталт аспірину, гепарину та інших

Тепер, коли Ви пройшли короткий етап підготовки та готові до контурної пластики обличчя, відбувається сама процедура. Косметолог визначає індивідуальну дозу препарату для вас та проводить ін’єкції. Як не дивно, але ефект від введення гіалуронової кислоти стає помітним одразу після процедури.

Одразу попередимо – у перші кілька днів у місцях введення препарату шкіра буде німіти, також з’являться невеликі синці. Але не хвилюйтеся – цей ефект пройде через 7 днів після сеансу. Єдине, чого варто уникати у перші чотири дні після процедури – відвідування сауни та лазні, а також купання у відкритих водоймах або басейнах. В цілому не існує конкретних заходів щодо догляду за губами у період реабілітації.

Альтернативні методи збільшення об’ємів губ

Не всім про це відомо, але ін’єкції не виступають єдиним можливим методом збільшення об’ємів вуст. Контурна пластика нараховує ще щонайменше чотири способи покращення зовнішнього вигляду губ.

Окрім ін’єкцій, пацієнтам також доступні:

 • Хірургічні методи, що передбачають встановлення силіконових імплантів
 • Ліпофілінг. У даному способі використовують жирові клітини пацієнта, які вводять йому за допомогою ін’єкцій. Ліпофілінг має один великий недолік – жирові тканини дуже швидко розчиняються, через що пацієнт мусить повторювати процедуру через короткий проміжок часу.
 • Метод використання ниток. Він полягає у протягування спеціальних ниток через шкіру за допомогою голок. Після введення нитки формують контур вуст та активізують процес вироблення колагену, який у свою чергу стимулює ріст губ.
 • Безін’єкційні методи. Цей різновид контурної пластики дозволяє використовувати одразу три способи. Перший – термаж, де застосовується вплив радіохвиль на тканини. Другий – електропорації. Тут шкіру насичують гіалуроновою кислотою. Третій метод полягає у проведенні масажу вуст. Спеціальна техніка виконання стимулює ріст клітин і, як наслідок – збільшення об’ємів губ.

Ви можете отримати більш детальну інформацію про особливості кожного з методів в наших консультантів. Вони дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Контурна пластика носа

Пластика носа є не менш затребуваною за процедуру по збільшенню об’ємів губ. У цьому випадку так само застосовується метод ін’єкцій. Спеціальні препарати, що їх вводять у тканини, сприяють зникненню зморшок, зменшенню шрамів та рубців, усунення горбинок та позбавлення будь-яких інших дефектів.

Проводячи пластику носа, косметолог так само використовує гіалуронову кислоту, а ефект стає помітний безпосередньо після ін’єкції.

Період підготовки до процедури та реабілітація нічим не відрізняються від пластики носа. Єдине, про що варто пам’ятати – впродовж двох тижнів Ви маєте обмежити фізичний вплив на ділянку.

Ефективність проведення пластики носа

Якщо Ви ретельно дотримувалися рекомендацій лікаря та виконали всі умови під час підготовки до сеансу, ефект буде помітно впродовж 12 місяців, після чого потрібно буде провести повторну ін’єкцію.

Кому рекомендується проводити корекцію форми носа?

Якщо у Вас неправильна форма носа, зміна зовнішнього вигляду через вік, кінцівка носа звисає, на ньому утворюється горбинка або з’являється асиметрія, Вам неодмінно потрібно звернутися до спеціалістів. В центрі косметології «Астра Нова» Ви можете розраховувати на якісний сервіс та дієвий результат, від якого Ви точно отримаєте задоволення.

Протипоказання до омолоджуючих процедур

Не слід забувати, що збільшення губ та корекція форми носа – це повноцінні процедури, які мають низку протипоказань. До цих протипоказань відносимо:

 • Хвороби, що впливають на згортання крові
 • Епілепсія
 • Гострі запальні процеси та підвищення температури тіла
 • Онкологічні захворювання
 • Період вагітності або грудного вигодовування
 • Інфекційні або вірусні захворювання шкіри

Вам слід дуже уважно віднестися до підготовки до процедури, адже ігнорування протипоказань може призвести до серйозних погіршень стану здоров’я. Також слід пам’ятати, що пластику має проводити лише підготовлений спеціаліст. Якщо за справу візьметься непрофесіонал, це може викликати побічні ефекти, такі як:

 • Набряки в місцях введення препаратів
 • Алергія на препарат
 • Почервоніння, що не зникають за визначений термін

Втім, якщо Ви є клієнтом центру «Астра Нова», Ви можете не сумніватися в тому, що з Вами будуть працювати досвідчені косметологи. Кожен лікар має великий досвід роботи в цій сфері, тому ми гарантуємо, що контурна пластика у Львові пройде якнайкраще.

Виправлення форми обличчя у косметологічному центрі «Астра Нова»

Кожен, хто бажає відвідати процедуру виправлення форми обличчя у Львові має певні проблеми з пошуком якісного сервісу. Справа в тому, що більшість доступних центрів або не мають необхідних препаратів для проведення процедур, або мають велику кількість негативних відгуків, що у свою чергу може насторожити клієнтів.

Саме тому люди, які досі знаходяться в пошуку доступного сервісу, де можна було б розраховувати на якісні послуги та відчутний результат, мають відвідати косметологічний центр «Astra Nova». Тут Ви зможете назавжди розпрощатися зі зморшками, підкреслити контури лиця та позбутися рубців.

Наші спеціалісти подбають про те, щоб під час попереднього огляду для Вас було визначено індивідуальну дозу філерів. Сеанс займатиме не більше тридцяти хвилин, і вже після його завершення Ви зможете побачити суттєві зміни. Всі препарати, що ми їх використовуємо для проведення ін’єкцій, проходять перевірку та допускаються до застосування лише після затвердження.

Переваги проведення контурної пластики в «Астра Нова»

Якщо у Вас досі є сумніви стосовно того, чи варто проводити процедури саме в нашому центрі, ми назвемо Вам одразу кілька переваг, якими не можуть похизуватися конкуренти.

Перш за все, ми завжди залишаємося на зв’язку з клієнтом. Якщо у Вас виникають питання перед записом чи безпосередньо в день проведення контурної пластики, Ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів.

Далі слід сказати про те, що всі, хто вже встиг відвідати наш центр та скористався послугами лікарів, залишився задоволений результатом. Ми дуже уважно контролюємо процес проведення ін’єкцій та надаємо всі необхідні рекомендації щодо  догляду за обличчям та підготовки до сеансу. Можете не сумніватися – Ви в надійних руках.

Ціна контурної пластики обличчя

Всі ті, хто знаходяться в пошуку якісних послуг з корекції овалу лиця, в першу чергу звертають увагу на вартість послуги. Тарифи поступово збільшуються, тому кожен шукає можливість зекономити. Іноді люди змушені порівнювати ідентичні послуги в різних салон з метою знайти оптимальний варіант.

Але якщо Ви вже працюєте з косметологічним салоном «Астра Нова», Вам не потрібно піклуватися про подібні речі. Тут Ви зможете отримати послуги найкращих лікарів за привабливими цінами. До того ж, наші постійні клієнти отримують дисконтні картки на знижку до п’ятнадцяти відсотків. А якщо Ви бажаєте зробити подарунок другу чи близькій людині, Ви можете подарувати їй чи йому подарунковий сертифікат на відвідування процедур.

Висновок

Чи можна досягти ефекту омолодження за допомогою пластичних процедур? Відповідь – однозначно можна. Користуючись цим унікальним методом, Ви позбавляєте себе дискомфорту від зморшок, уникаєте ефекту «стягнутої» шкіри, коли шкіра більше нагадує маску. Звісно, одного сеансу у центрі косметології буде недостатньо, і найкращого результату можна буде досягти лише пройшовши курс процедур. Втім, якщо Ви будете регулярно отримувати рекомендації від лікарів та слідкуватимете за етапом підготовки до кожного з сеансів, контурна пластика буде приносити лише задоволення. Забудьте про застарілі методи, якими раніше доводилося користуватися з ризиком для здоров’я – рішення всіх проблем вже тут. Тому не гайте часу та змінюйте життя на краще вже зараз!