Як помолодшати більш ніж на 10 років із допомогою контурної пластики обличчя?

08.06.2018

Ще недавно існувало доволі мало способів виглядати молодше. Доводилось вдаватись до сумнівних препаратів або до небезпечних та дорогих процедур. Зараз є більш прийнятне та просте рішення, що відоме як контурна пластика обличчя. Воно уже активно використовується у провідних країнах. Скористатись такими послугами зараз можуть також жителі Львова та всієї України.

Існує кілька цілей, які ставлять перед собою такі процедури. Найважливішою серед них, зазвичай, є омолодження обличчя. Його стан дуже впливає на те, як нас сприймають оточуючі та як ставляться. Багато хто бажає виглядати молодше, особливо якщо їх діяльність передбачає спілкування із іншими. Тому така послуга стає все популярнішою та надається за вигідними цінами.

При цьому процедура є доволі простою та не викликає дискомфорту. Може знадобитись невелика попередня підготовка. Також існує список рекомендацій для тих, хто уже зробив пластику. Щоби отримати більше інформації, просто зверніться до нас. Наші представники допоможуть та запишуть на прийом та консультацію, дадуть інформацію щодо вартості та якості послуг.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

Для контурної пластики обличчя зазвичай використовують спеціальні препарати, які вводяться у вигляді ін’єкцій. Спочатку пацієнти записуються на прийом та проходять безкоштовну консультацію. Коли вони пройшли підготовку та можуть починати, спеціаліст вводить потрібну кількість препаратів у визначені місця.

Коли пластику зроблено, може знадобитись невеликий реабілітаційний період. Косметологи підкажуть пацієнтам, як доглядати за обличчям після процедури.

Наші спеціалісти використовують перевірені та сертифіковані препарати для таких цілей.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ МОЖНА ВИРІШИТИ ІЗ ДОПОМОГОЮ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ?

Існує цілий комплекс проблем, які вирішуються такими процедурами. Якщо є ці чи подібні прояви, тоді контурна пластика може допомогти:

  • Суха шкіра, яка виглядає не дуже молодою
  • Зморшки на ділянках обличчя
  • Глибокі складки шкіри
  • Контури обличчя, що характерні для пізнього віку
  • Асиметрія губ
  • Птоз
  • Гіпергідроз

Проходження такої процедури дозволяє зволожити зморшки, а також запобігти їх появі. Також вона допоможе поліпшити контури, збільшити губи та коригувати інші ділянки.

Застосування ін’єкцій у різних місцях дозволяє знаходити особливий підхід до всіх клієнтів. Спеціалісти центру можуть звернути увагу на ті місця, які найбільше потребують здійснення уколів із омолоджуючими препаратами.

ЧИ СПРАВДІ МОЖНА ОЧІКУВАТИ НА ВРАЖАЮЧИЙ РЕЗУЛЬТАТ?

Якщо подивитись на знімки людей до та після процедури, можна побачити, що вона дійсно дає потрібні результати. Тому при перших ознаках старіння, таких як зміна овалу обличчя, нечіткі контури та інше, варто звертатись для отримання таких послуг.

Шкіра знову стає молодою на вигляд, інші одразу це помітять. Безпечні уколи із сертифікованими препаратами дозволяють досягнути такого ефекту одразу після процедури. Після кожної чергової процедури ефект зростає ще більше.