Як позбутися целюліту? Ефективні рішення складної проблеми

10.10.2020

Така проблема як целюліт турбує всю жіночу половину населення вже не один десяток років. За цей час люди провели безліч досліджень на цю тему, винайшли десятки способів того, як можна протистояти цьому, але остаточної відповіді на питання «як позбутися целюліту?» так ніхто і не отримав.

У більшості випадків зміни підшкірно-жирового шару відбуваються через збої гормонального фону незалежно від тілобудови. Тому, якщо Ви стикнулися з проблемою целюліту вперше, не варто панікувати – ця проблема вирішується шляхом застосування комплексу методів під наглядом лікарів та косметологів. Зазвичай одного курсу достатньо для того, аби позбутися зайвого прошарку жиру. В будь-якому випадку, все, що потрібно знати про целюліт та всі ефективні засоби боротьби з ним ми зібрали в цьому матеріалі. Продовжуйте читати, і Ви точно будете знати, що робити.

Причини виникнення целюліту

Для того, аби якомога швидше знайти рішення проблеми, потрібно зрозуміти її походження. Тому, перш ніж переходити до того, як позбутися целюліту на сідницях, ми розкажемо про можливі причини виникнення.

Першою причиною, з якою стикається більшість жінок та дівчат, є гормональні порушення. Якщо у Вас виявлено надлишок естрогену, це може призвести до затримки води та, як наслідок, розвитку целюліту. Тому, перш ніж починати курс лікування, обов’язково проконсультуйтеся з ендокринологом та здайте аналізи.

Поруч з гормональними порушеннями часто опиняється і стрес. Багато хто не сприймає дану причину всерйоз, але саме вона може призвести до появи зайвого прошарку жиру. Коли людина знаходиться у стресовій ситуації, в організмі починає вироблятися гормон кортизола. Від цього в організмі відбувається затримка води та підвищення рівня цукру в крові.

Незбалансоване харчування також може стати причиною утворення жирового прошарку. В даному випадку ми говоримо не лише про фаст фуд, надлишок смажених продуктів та солодкого. Якщо у вашому раціоні забагато вуглеводів, це неодмінно призведе до накопичення в тілі шкідливих продуктів обміну речовин. Тому, коли ми шукаємо шляхи того як позбутися целюліту, нам дуже часто кажуть про те, що потрібно скорегувати харчування та позбутися продуктів що додають так звані «порожні калорії».

Остання і, мабуть, найменш поширена причина – порушення кровопостачання. Вдягаючи тісну білизну ми провокуємо порушення кровопостачання, внаслідок чого у нас і починає розвиватися целюліт.

Тепер, коли Ви розумієте, внаслідок чого в організмі утворюється целюліт, Ви можете скорегувати свої звички (насамперед у харчуванні) та почати процес видалення зайвого жиру з під шкіри. Звісно, це буде тривалий процес, але зараз ми покажемо Вам найбільш ефективні методи протистояння целюліту, які допоможуть досягти бажаного ефекту у коротший термін.

Огляд методів для видалення целюліту

За весь час вивчення проблеми люди змогли виокремити декілька методів, які допомагають швидко і безболісно позбутися целюліту. І зараз ми розглянемо найбільш популярні з них.

Використання антицелюлітного крему. Слід зауважити, що цей спосіб дає ефект лише на першій стадії ліподистрофії. Тому, якщо Ви шукаєте спосіб як позбутися целюліту на ногах і сідницях в домашніх умовах, цей варіант має право на існування. Потрібно також сказати, що крем має містити в собі речовини, що прискорюють метаболізм та сприяють поліпшенню кровообігу у тканинах. Сюди відносимо звіробій, цитрус, плющ, морські водорості, гамамелис та кінський каштан.

Вакуумний масаж з використанням банок. Ви напевно неодноразово бачили, як проводиться така процедура – лікар розігріває спеціальні банки та розміщує їх на ділянці тіла пацієнта. Суть методу полягає у розбиванні підшкірних горбків за рахунок збільшення внутрішньоклітинного тиску. Ми не рекомендуємо проводити дану процедуру в домашніх умовах, адже цей масаж вимагає від виконавця певних умінь. Варто зважати і на протипоказання: варикоз, захворювання шкіри, гіпертонія, період вагітності, алергічні реакції, а також окремі інфекційні хвороби. Якщо Ви бажаєте відвідати сеанс вакуумного масажу, краще зробити це в косметологічному салоні «Астра Нова» у Львові. Але навіть у такому випадку необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем, аби підтвердити відсутність протипоказань.

Антицелюлітний масаж. Принцип дії цієї процедури схожий на той, що ми можемо відчути у вакуумному масажі – збільшити кровообіг за рахунок інтенсивних рухів. Тут можна виділити одразу п’ять видів антицелюлітного масажу:

  • Ендермологія. Механічний масаж, де використовується спеціальний апарат, що стискає шкіру та розминає її. Однак, ефект після такої процедури досить короткотривалий, а використання ендермології на постійній основі поступово зменшує еластичність шкіри.
  • Ручний масаж. Класична процедура, яку можна зустріти і в масажних салонах. В даному випадку рухи майстра виконуються знизу вгору та від центру по всій ділянці. Для посилення ефекту часто використовуються масла за вибором клієнта.
  • Вібромасаж. Вібромасажер створює необхідну інтенсивність, аби активізувати процес руйнування жирових клітин під шкірою. Якщо ви шукали варіант того як позбутися целюліту в домашніх умовах, це стане оптимальним варіантом.
  • Пресотерапія. Тут використовується метод стиснутого повітря. Пацієнт одягає спеціальний костюм, всередині якого поступово нагнітається повітря. За рахунок цього відбувається вдавлення м’яких тканин у потрібній послідовності. Ефект – поліпшення лімфодренажу і, як наслідок – поліпшення відтоку рідини.
  • Апаратний постукуючий масаж. Для цієї процедури використовуються високоінтенсивні електромасажери, відмінні від тих, що призначені для вібромасажу. Максимальна швидкість такого апарату – три тисячі обертів на хвилину. Цього достатньо, аби поліпшити кровообіг та активізувати обмінні процеси у проблемних ділянках. Для досягнення потрібного результату необхідно провести повноцінний курс, тривалість якого визначатиме косметолог під час попереднього огляду.

В будь-якому разі, тепер Ви маєте достатньо інформації про кожен з типів масажу та можете спробувати їх усі.

Фізичні навантаження. Не слід забувати, що один з найбільш ефективних методів спалювання підшкірного жиру – це тренування. Якщо Вам не доводилося займатися раніше, варто почати з невеличких сесій – не більше сорока п’яти хвилин тричі на день. Після цього, коли організм адаптується до навантажень, варто поступово збільшувати тривалість тренування та кількість тренувань на тиждень.

Як позбутися целюліту на сідницях: комплексний підхід

Тепер, дізнавшись про те як позбутися целюліту на сідницях, Ви можете починати діяти. Але для того, аби досягти максимально можливого ефекту, одного конкретного методу буде замало. Тому, ми рекомендуємо Вам сформувати комплекс заходів та чергувати їх впродовж визначеного періоду.

Для початку, варто проконсультуватися з лікарем та визначити стан захворювання. Всього існує чотири стадії, і ми розкажемо про кожну з них.

1) Початкова стадія є найменш помітною для людини, адже «апельсинова шкіра» практично не відчувається. Втім, вона вже здатна впливати на організм. Поступово порушується циркуляція крові, з’являються набряки, а у окремих випадках помічається розширення вен.

2) На другому етапі набряки стають значно більш помітними, а лімфа починає застоюватися. Шкіра стає сухою, а уражена ділянка – м’якою та «рихлою».

3) Коли захворювання переходить у третю стадію, обмін клітин припиняється, і бугристість у зоні целюліту стає яскраво вираженою.

4) Четвертий етап є найважчим. В цьому випадку виникає ймовірність розвитку склерозу клітин, тиск на судини стає значно більшим, а обмін речовин у жирових клітинах погіршується. Відбувається деградація підшкірної клітковини, а кількість фіброзних капсул збільшується. Якщо хвороба перейшла у четверту стадію, пацієнтові може знадобитися хірургічне втручання.

Втім, якщо Ви почали боротися з проблемою на перших стадіях, у Вас не виникне проблем з тим як позбутися целюліту. Оптимальним буде поєднання фізичних навантажень та сеансів масажу. При цьому Ви маєте скорегувати раціон харчування. Варто відмовитися від солодкого, випічки та продуктів, що містять у великій кількості насичені жири. Натомість, потрібно включити в раціон велику кількість овочів, а також продуктів, що містять білок та ненасичені жири (риба, м’ясо птиці, яйця, авокадо, горіхи тощо). Якщо Ви будете дотримуватися сформованого графіку та чітко контролювати те, що Ви з’їдаєте протягом дня, результат буде помітно вже за два тижні.

Як позбутися целюліту на ногах: ефективні вправи для спалювання жиру

Як ми вже зазначали, фізичні вправи є невід’ємною частиною процесу з видалення целюліту. Втім, для їх виконання не обов’язково відвідувати тренажерний зал. Якщо Ви готові щоденно виділяти невеликий проміжок часу для навантажень, це можна робити і вдома. В цьому розділі ми розкажемо про те, як позбутися целюліту на ногах за допомогою шести простих вправ.

Присідання. Про цю вправу знають, мабуть, всі. Окрім ефекту жироспалювання, вони допомагають укріпити м’язи та зменшити провисання в області сідниць. Дуже важливо слідкувати за технікою виконання вправи, адже якщо Ви будете зміщувати навантаження на коліна, це може призвести до травм. Після кількох днів практики ви зможете застосовувати додаткову вагу або робити присідання з вистрибуванням.

Випади. Базова та водночас дуже функціональна вправа, що допомагає підготувати ноги до навантажень у різноманітних спортивних дисциплінах. Втім, як елемент боротьби з целюлітом вона теж чудово підійде. Для правильного виконання вправи необхідно тримати спину рівно та поступово згинати передню ногу, доводячи її до кута дев’яносто градусів. Протримайтеся у такому положенні кілька секунд, після чого повертайтеся у вихідне положення. Зробіть три-чотири підходи по десять-п’ятнадцять випадів на кожну ногу.

Махи ногами. Ця вправа може видатися менш знайомою, але кожен, хто використовує її у тренувальному процесі, переконався в її ефективності. Для правильного виконання встаньте навпроти стіни чи шафи так, щоб мати точку опори. Зігніть одну ногу в коліні, після чого зробіть плавний мах назад. Опорна нога при цьому має бути так само зігнута в коліні.

Підйом ніг з еспандером. Як зрозуміло з назви, для цієї вправи необхідно мати в себе еспандер. Він збільшить рівень спротиву та дозволить спалити більше калорій під час виконання вправи. Для початку потрібно лягти на бік, витягнути ноги та обгорнути еспандер навколо щиколоток. Далі просто підіймайте верхню ногу на максимально можливу висоту. Утримуйте кінцівку у верхньому положенні та повертайте її назад. Зробіть п’ятнадцять-двадцять підйомів на кожну ногу.

Розтяжка та баланс. Дані вправи допоможуть не тільки швидко позбутися целюліту, але й покращити координацію. Для виконання вправи потрібно лягти на килимок обличчям вниз і обпертися на підлогу долонями рук та ніг. Після цього, витягніть вперед ліву руку та праву ногу так, щоб вони були паралельні підлозі. Затримайтеся в такому положенні п’ятнадцять-двадцять секунд, після чого витягніть протилежні кінцівки.

Скручування на прес. Не зважаючи на те, що ця вправа робиться з акцентом на м’язи живота, вона все одно допоможе Вам швидко позбутися целюліту. Принцип виконання дуже простий: ляжте на живіт, зігнувши ноги в колінах. Далі напружте м’язи живота та піднімайте корпус до колін, тримаючи руки за головою. Зробіть двадцять повторів та після короткого відпочинку повторіть вправу.

Степ. Якщо Ви вже робили випади, ця вправа не буде для Вас чимось новим. Різниця буде лише в тому, що Ви будете сходити на платформу чи лавку. Зауваження стосовно техніки: завжди тримайте спину рівно та утримуйте рівновагу під час кожного кроку.

Як позбутися целюліту на сідницях: практичні поради

Якщо Ви тільки починаєте боротьбу з целюлітом, Вам не обов’язково жорстоко дотримуватися всіх принципів, які ми озвучили раніше. Достатньо лише скорегувати свої звички, і прогрес буде помітно вже після перших двох тижнів. Отже, зараз ми дамо вам кілька практичних порад стосовно того, як позбутися целюліту на ногах і попі.

Збільшуйте денну активність. Частіше гуляйте на вулиці, діставайтеся до роботи пішки, не користуючись транспортом. Якщо у Вас є велосипед – це справжній джекпот, адже він стане чудовою заміною більшості вправ.

Пийте більше води. Як ми вже визначили раніше, целюліт з’являється в тому числі від серйозного профіциту калорій. І для того, аби контролювати голод та не перекреслювати всі старання, потрібно споживати достатню кількість води. Нормою буде один літр на тридцять кілограмів ваги. Не ігноруйте цей принцип, адже часто люди, які не підтримують рівень гідратації, починають «заїдати» спрагу замість того, щоб випити необхідну тілу воду.

Готуйте всі прийоми їжі самостійно. Всі ми працюємо, і у кожного з нас не завжди вистачає часу на те, щоб поїсти, тому ми обмежуємося шоколадними батончиками, булочками або фаст-фудом. З цього і будується наш майбутній целюліт. Тому, аби уникати подібних ситуацій, варто заздалегідь продумати кожен наступний прийом. Підготуйте все з вечора та розподіліть по контейнерах, і беріть з собою на роботу чи навчання. Згодом це просто стане звичкою, яка допоможе Вам підтримувати себе у чудовій формі.

Боротьба з целюлітом в косметологічному салоні «Астра Нова»

Проблему целюліту можна вирішити швидко, але для цього потрібно використовувати дієві методи. І якщо Ви готові позбутися целюліту раз і назавжди, Вам варто звернутися до косметологічного салону «Астра Нова». Тут з Вами будуть працювати досвідчені спеціалісти, які мають великий досвід проведення процедур. Ви пройдете обстеження, після чого лікар сформує для Вас курс лікування, кількість сеансів на потрібних процедурах та дасть необхідні рекомендації стосовно харчування.

І якщо Ви вже починаєте думати про вартість всіх послуг, не варто зациклюватись на цьому. В нас Ви зможете пройти повний курс боротьби з целюлітом за найкращою ціною у Львові. Окрім цього, постійні клієнти салону отримують спеціальні картки на знижку до п’ятнадцяти відсотків. Тому, якщо Ви готові змінити своє життя на краще і позбутися проблеми, яка так давно Вас дратувала, скоріше телефонуйте та оформлюйте запис на сеанс. Повірте – воно того варте!