Косметологія обличчя у Львові

10.13.2020

Прагнучи до того, аби постійно підтримувати обличчя в ідеальному стані та мінімізувати кількість зморшок, жінки вдаються до різних методик та терапій. Косметологія обличчя невпинно розвивається, і сьогодні всі бажаючі мають змогу обирати той спосіб лікування, що підходить саме їм. Якщо Ви думали, що все обмежується пластичними операціями та багатоетапними ін’єкціями, то це не так. Кожна проблемна зона на обличчі та на тілі в цілому передбачає щонайменше три процедури.

Але ті люди, яким раніше не доводилося відвідувати косметологічні салони, не мають уявлення про те, який вплив здійснюють препарати на наш організм та наскільки тривалим є ефект від них. Тому сьогодні ми підготували для Вас матеріал, в якому розповімо про те, як відбувається косметологія обличчя у Львові в салоні «Астра Нова».

Косметологія обличчя у Львові – загальна інформація

Перш за все скажемо, що косметологія здебільшого передбачає комплексний вплив на шкіру. Це робиться для того, аби збільшити ефект від препаратів та сприяти повноцінному відновленню клітин після сеансів.

Загалом виділяємо кілька основних процедур: чистка обличчя, пілінг, мікрошліфовка, масаж окремих ділянок, точкові ін’єкції та інші менш популярні терапії. В залежності від того, в якому стані знаходиться Ваша шкіра та скільки часу потребуватиме лікування, косметолог визначатиме кількість сеансів, їхню тривалість та розподіл процедур впродовж усього циклу. За потреби Ви можете скористатися опцією безкоштовної консультації та дізнатися все про ін’єкції краси.

Тепер, коли ми дали загальну характеристику всіх процедур, зупинимося більш детально на кожній з них.

Ін’єкції краси: гіпергідроз

Більшість людей напевно чула про явище надлишкової пітливості. Воно проявляється здебільшого у чоловіків, але трапляються також і окремі випадки серед жінок. Основними зонами ураження стають пахви, стопи долоні. У косметологічній практиці явище отримало назву гіпергідроз.

Існує одразу кілька способів для того, аби уникати надлишкової пітливості. Перший і, мабуть, найбільш популярний метод – використання дезодоранту. Ці косметологічні засоби містять в собі спеціальну рідину (у вигляді спрею чи стіку), яка блокує потові залози під час нанесення на шкіру. Втім, це дуже короткотривалий ефект, і вже за півтори доби після нанесення рідина повністю зникає з поверхні шкіри або змивається водою. Тому, якщо у Вас спостерігається підвищений гіпергідроз, Вам варто спробувати більш дієві методи. І тут у нагоді стануть ін’єкції краси з використанням ботоксу. Рідина, що її вводять у відповідну ділянку на тілі людини, блокує роботу дрібних нервових закінчень, у разі чого порушується процес потовиділення. Не переймайтеся – це жодним чином не відобразиться на стані здоров’я, а лише зменшить потовиділення.

Якщо Ви стикнулися з проблемою гіпергідрозу, потрібно якомога швидше звернутися до спеціаліста. Він проведе обстеження та визначить курс лікування ін’єкціями та дасть рекомендації щодо догляду за тілом. Це важливо адже ігнорування даних рекомендацій може призвести до негативних наслідків. Так, протягом двох тижнів після процедури не варто приймати гарячий душ чи ванну та повністю відмовитися від алкоголю. Окрім цього, лікарі не рекомендують скрабувати місця, в яких вводилися препарати.

Не будемо забувати також і про протипоказання до ін’єкцій ботоксу. До них відносимо:

 • Період вагітності або грудного вигодовування
 • Хронічні захворювання шкіри
 • Наявність злоякісних пухлин та онкологічних захворювань

Слід пам’ятати, що застосовувати подібні ін’єкції можна лише особам, яким вже виповнилося двадцять років, але в такому віці у дівчат, як правило, немає потреб у використанні даних препаратів.

Мезотерапія обличчя

Мезотерапія обличчя – ще один поширений вид ін’єкційного омолодження. Так само, як і у випадку з ботоксними ін’єкціями, такі процедури починають застосовувати після тридцяти років, коли кількість зморшок різко збільшується. Проте не поспішайте просто зараз бігти до косметологічного салону та записуватися на сеанс. Перш за все потрібно проконсультуватися з косметологом, адже саме він визначатиме кількість сеансів та періодичність їх проведення. Ще одна важлива річ, про яку слід пам’ятати – мезотерапія не допоможе позбутися застарілих рубців або шрамів.

Отже, можемо виділити наступні показання до процедури:

 • Поліпшення загального тонусу шкіри
 • Нормалізація роботи сальних залоз
 • Розгладжування зморшок
 • Зволоження шкіри та надання їй більш природнього вигляду

Для проведення ін’єкцій мезотерапії косметологи застосовують суміші біологічно активних речовин, до складу яких входять гіалуронова кислота та різноманітні вітамінні комплекси. Кислоти сприяють зволоженню шкіри, а вітаміни у свою чергу стимулюють кровообіг у всіх ділянках обличчя.

Звісно, що після першого сеансу Ви не отримаєте стовідсоткового результату, тому слід провести повноцінний курс. Кількість сеансів визначатиме лікар під час попереднього огляду.

Самі процедури триватимуть не довше тридцяти хвилин а перші видимі зміни можна буде побачити безпосередньо після кожного сеансу. Як правило, інтервали між ін’єкціями становлять від тридцяти до п’ятдесяти днів (більш довге тривала перерва ослабить ефект, а більш коротка може викликати алергію та масштабне подразнення.

Не будемо забувати і про протипоказання до мезотерапії обличчя у Львові. До них належать:

 • Гості запалення в організмі
 • Подряпини, шрами або післяопераційні пошкодження у місцях майбутніх ін’єкцій
 • Перебування у стадії грудного вигодовування або у періоді вагітності
 • Наявність висипу або гнійних утворень у місцях ін’єкцій

Також, якщо у Вас триває курс прийому антитромбоцитарних або гормональних препаратів, слід почекати та відмовитися від проведення ін’єкцій. Не слід ігнорувати протипоказання, адже в такому разі Ви ризикуєте отримати серйозні ускладнення, що потребуватимуть довгого лікування.

Після того, як сеансу буде завершено, слід очікувати невеличких почервонінь у місцях введення препаратів. Не переймайтеся – це нормальна реакція організму, і вже через п’ять днів всі набряки зникнуть.

Наостанок скажемо, що існує ще один вид мезотерапії, який використовують під час випадіння волосся. Єдина відмінність, що прослідковується – це зміна препаратів для ін’єкцій.

Мікрошліфовка обличчя

Мікрошліфовка (інша назва – мікродермабразія) є однією з найпопулярніших безін’єкційних процедур. Вона є дуже простою у виконанні та не потребує якоїсь особливої підготовки з боку клієнта. Основна мета – розгладження дрібних зморшок та покращення загального тонусу обличчя. Навіть якщо у Вас проблемна шкіра, це не стане суттєвою перешкодою для проведення процедури. Достатньо одного повноцінного курсу, аби досягти довготривалого ефекту. Інтервал між процедурами становить не більше десяти днів, тому курс не буде затягуватися більш ніж на два місяці.

Тож, якщо Ви хочете скористатися альтернативним методом косметології обличчя, мікрошліфовка стане чудовим варіантом!

Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація належить до ін’єкційних методів омолодження та передбачає використання вже згадуваної нами гіалуронової кислоти. На відміну від аналогічних ін’єкцій, тут косметологи не використовують додаткових препаратів, і рідина потрапляє в організм пацієнта у чистому вигляді.

Для визначення тривалості курсу та кількості сеансів Вам необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який робить заключення на основі огляду. Загалом, сучасні косметологи не використовують курси на більш ніж шість процедур, інтервал між якими становить від десяти до чотирнадцяти днів. Біоревіталізація – безболісна процедура, але за проханням пацієнта лікар може ввести знеболювальне перед початком ін’єкцій.

Проведення даної процедури не рекомендується під час вагітності та грудного вигодовування, у випадку онкологічних або хронічних захворювань, або якщо пацієнт має алергію на гіалуронову кислоту.

Відгуки про процедури та ін’єкції краси у салоні «Астра Нова»

Ні для кого не секрет, що більшість клієнтів приймають рішення щодо користування або не користування послугами, засновуючись на відгуках своїх попередників.

Кожен, хто вже встиг відчути, що таке косметологія обличчя у Львові в салоні «Астра Нова», неодмінно залишився задоволений результатом. Про це говорять десятки позитивних коментарів на сторінках компанії у соціальних мережах та на офіційному сайті салону. Тому, якщо Ви досі вагаєтеся, Вам варто відкинути сумніви та спробувати це на собі вже зараз.

Вартість послуг у косметологічному салоні «Astra Nova»

Один з головних критеріїв, що завжди цікавить клієнтів – вартість послуги. Це дуже важливо, особливо у сфері косметології, бо зараз, коли тарифи постійно підвищуються, ніхто не бажає переплачувати. Тому, кожен намагається знайти оптимальний для себе варіант. Але якщо Ви працюєте з нами, Вам не доведеться витрачати зайвий час на порівняння різних сервісів та підрахунок коштів. Тут, у салоні «Астра Нова», ви зможете скористатися послугами досвідчених косметологів за найкращими цінами у Львові. Це не перебільшення – Ви навряд чи знайдете більш доступний варіант у місті. До того ж, постійні відвідувачі салону отримують знижку в п’ятнадцять відсотків на всі процедури. А якщо Ви бажаєте зробити сюрприз своїм близьким, до Вашої уваги подарункові сертифікати на суму до трьох з половиною тисяч гривень.

Не зволікайте – подбайте про себе та отримайте задоволення від процедури омолодження в салоні «Астра Нова». Повірте, воно того варте!