Карбоксітерапія у Львові

10.14.2020

Коли мова йде про методи омолодження шкіри та покращення власного зовнішнього вигляду, люди в першу чергу згадують про найбільш дієві косметологічні процедури. Однією з таких є карбоксітерапія, яка дуже швидко стала популярною серед відвідувачів косметологічних салонів. Кожен, хто встиг спробувати на собі даний метод, відзначав легкість проведення сеансів та безболісний етап реабілітації, після якого ти навіть не думаєш про те, що тобі у шкіру вживлювали якісь компоненти.

Втім, люди, яким не доводилося проходити курс омолодження з використанням такої процедури, ставляться до неї досить скептично. В першу чергу це пов’язано з тим, що у мережі знаходиться велика кількість неправдивої інформації, яку розповсюджують опоненти даних методик. Саме тому ми підготували для Вас спеціальний матеріал, з якого Ви дізнаєтеся все про карбоксітерапію у Львові, ознайомитеся з основними протипоказаннями, рекомендаціями щодо підготовки організму до сеансів, а також довідаєтеся про вплив терапії на шкіру та ефективність методу в порівнянні з аналогами.

Що таке карбоксітерапія

Перш за все, варто зрозуміти, що це за процедура. Це – терапія з використанням вуглекислого газу, що його вживлюють у клітини шкіри на молекулярному рівні. Завдяки цьому клітини насичуються та починають активніше поглинати кисень. Це у свою чергу пришвидшує обмін речовин та прискорює метаболізм клітин. В кінцевому результаті відбувається регенерація шкіри, і будь-які зморшки, пігментація чи несуттєві подряпини зникають, а поверхня стає гладенькою та ніжною.

У більшості випадків до процедури карбоксітерапії вдаються у той момент, коли починається активне старіння шкіри. У такі періоди різко збільшується кількість дрібних зморшок, і загалом шкіра на обличчі дуже сильно стягується. Нерідко трапляються випадки, коли старіння призводило до збоїв на клітинному рівні, виникненню застійних явищ та втомі. Саме тому спеціалісти рекомендують не ігнорувати ці зміни та якнайшвидше перейти до активної стадії омолодження.

Етапи проведення карбоксітерапії у Львові

Першим етапом на шляху до омолодження шкіри буде проходження попереднього огляду. Це необхідно для того, аби виявити можливі протипоказання або заборони щодо відвідування салону. Якщо ж таких заборон не виявлено, Вам повідомлять дату проведення першого сеансу.

Прибуваючи до косметологічного салону «АстраНова», слід пам’ятати, що Ваша шкіра має бути повністю очищена від шкірного сала, пилу чи бруду. Подбайте про це заздалегідь. На очищену шкіру наноситься гель, що містить у великій концентрації вуглекислий газ. Далі Ви чекаєте, поки шкіра повністю вбере в себе гель. За цей час газ проникне глибоко у тканини та активізує ті процеси, про які ми згадали вище. Для посилення ефекту після нанесення гелю на обличчя пацієнта накладається маска з лимонної кислоти. Це допоможе прискорити процес омолодження, і вже через тридцять хвилин Ви відчуєте, як зміниться стан шкіри.

Ефекти від карбоксітерапії

Клієнти часто цікавляться, чого саме варто очікувати від тієї чи іншої процедури. У випадку з карбоксітерапією у Львові, вже після трьох послідовних сеансів Ви зможете відчути:

 • Поліпшення якості шкіри (це пов’язано зі зміною клітинної структури в результаті насичення CO2)
 • Ви зможете позбутися так званих «мішків під очима», адже це також є ефектом від перевтоми шкіри
 • Корекція овалу. Тепер обличчя стає більш чітким
 • Пігментація зникає або стає майже непомітною
 • Розгладження великих зморшок та повне розгладження дрібних
 • Повне зникнення запальних процесів (якщо вони були помітні до початку проходження курсу)
 • Шкіра набуває природнього кольору

Але всього цього можна досягти лише в тому випадку, якщо Ви будете проходити повний курс процедур відповідно до того графіку, який визначить косметолог під час попереднього огляду. Якщо Ви будете обмежуватися поодинокими нерегулярними сеансами, це призведе до тимчасових локальних покращень, але вже згодом зморшки та втома повернуться до вас. Тому, якщо Ви хочете подбати про здоров’я шкіри та продовжити свою молодість, найкращим варіантом буде проходження курсу карбоксітерапії у салоні «АстраНова».

Не менш важливим є і той факт, що вдаватися до подібних методик омолодження потрібно не раніше, ніж у тридцять років. Справа в тому, що до того часу клітини нашого організму виробляють достатньо речовин для того, аби організм відновлювався самостійно, без стороннього втручання і тим паче використання хімічних засобів або пілінгів.

Переваги карбоксітерапії над іншими методами омолодження шкіри

Противники цього методу можуть заперечувати говорячи, що існує ціла низка інших не менш ефективних методів боротьби зі зморшками та покращення тонусу шкіри. Тут однозначно згадають ін’єкційні методи, масаж шкіри обличчя та різні види пілінгів. Але ми скажемо, що саме ця процедура дає найбільший ефект на шкіру. Про це говорять не тільки чисельні відгуки клієнтів, але й реальні факти.

Перш за все, дана методика є абсолютно безболісною та не потребує використання пом’якшуючих гелів, попереднього введення знеболювального або якихось інших операцій. Як ми вже казали раніше, достатньо лише ретельно очистити поверхню шкіри, і Ви будете готові до сеансу.

З цього витікає той факт, що терапія з використанням вуглекислого газу не має періоду відновлення або реабілітації. Нагадаємо, що у випадку з ін’єкційним методами пацієнт деякий час відчуватиме набряки в зоні введення препаратів. Так, це короткотривалий ефект, але і його хочеться уникати. У випадку з карбоксітерапією, Вам потрібно буде лише дочекатися, поки введений в організм CO2 буде повністю засвоєно клітинами, і поступово переходити до наступного сеансу.

Як бачите, такий спосіб омолодження можна сміло назвати одним з найбільш приємних та водночас ефективним. Люди звикли до того, що подібні процедури завжди супроводжуються болісними відчуттями, але в цьому випадку все інакше. Тут Ви будете отримувати тільки задоволення, і спеціалісти салону «АстраНова» у Львові подбають про це.

Показання та протипоказання до карбоксітерапії

Не зважаючи на всі переваги даної методики над іншими, не слід забувати, що це – повноцінна косметологічна процедура, яка має свої рекомендації та заборони щодо застосування. Їх не можна ігнорувати, адже це може призвести до погіршення стану здоров’я. Отже, до основних показань карбоксітерапії відносимо:

 • Загальне старіння шкіри та зниження тонусу
 • Купероз – розширення судин
 • Поява набряків та пастозність шкіри
 • Можна використовувати як додаткову процедуру у період реабілітації після отримання опіків
 • Для лікування другого підборіддя
 • Фотостаріння (в’янення через надлишок ультрафіолету)
 • Почервоніння та поява вугрів
 • Розширення пор та загальна забрудненість шкіри
 • При травмах шкіри (рубцях, глибоких шрамах тощо)

Пройшовши повноцінний курс в нашому салоні, Ви зможете позбутися цих негативних ефектів і надати шкірі звичний вигляд. Тепер, скажемо про основні протипоказання, що стосуються терапії з використанням вуглекислого газу. Це:

 • Герпес
 • Порушення цілісності шкіри у будь-якій ділянці обличчя
 • Епілепсія
 • Період вагітності або грудного вигодовування
 • Наявність гострого запалення у місці проведення майбутньої процедури
 • Дерматологічні захворювання у важкій стадії
 • Онкологічні захворювання
 • Недавно перенесені інфаркт або інсульт

Навіть якщо Ви думаєте, що майбутній сеанс є цілком безпечним для Вас, обов’язково пройдіть попередній огляд у спеціаліста. Він переконається в тому, що у Вас немає протипоказань та дасть дозвіл на проведення процедури.

Підтримуйте шкіру в тонусі після проведення карбоксітерапії

Догляд за шкірою не обмежується сеансами у косметолога. Дуже важливо регулярно насичувати клітини необхідними компонентами та підтримувати тонус. Тому, для того, аби ефект від чергової процедури не пройшов надто швидко, важливо самостійно тримати тонус. Але не хвилюйтеся – в цьому аспекті все дуже просто.

Перша рекомендація стосується харчування. Ви маєте вживати достатню кількість овочів та рослинних жирів, аби в організмі не було дефіциту мікроелементів та вітамінів. Також, слід пити не менше двох літрів води на добу, адже одна з основних причин передчасного старіння – нестача рідини.

Другий момент, на який хочеться звернути увагу – щоденний догляд. Ви маєте щодня зранку та ввечері обробляти шкіру тоніком та зволожуючим кремом. Перший допоможе позбутися пилу та бруду, а другий прискорить відновлення (вночі) та створить захист від того самого бруду і перешкоджатиме утворенню шкірного сала.

Як бачите, все дуже просто, і в купі з регулярними сеансами в салоні «АстраНова» Ви отримаєте саме той результат, на який чекають всі.

Ціна на карбоксітерапію в салоні «АстраНова»

Найважливіше питання, яке цікавить клієнтів салону – ціна на процедуру карбоксітерапії у Львові. Очевидно, що ніхто не хоче здійснювати зайвих витрат, і тому всі намагаються знайти найбільш оптимальний варіант. І якщо Ви вже втомилися від пошуку салону, який би міг зробити Вам гарну пропозицію, саме час звернутися до нас. Тут, в салоні «Астра Нова», Ви будете працювати з досвідченими косметологами, які є майстрами своєї справи. І все це – за найкращими цінами у місті. Тому, якщо Ви готові до змін, телефонуйте нам та оформлюйте запис до майстрів вже зараз!