Контурна пластика: корекція губ та носа у Львові

10.10.2020

Питання так званої «молодості» завжди турбувало дівчат та жінок, адже вони завжди мріють виглядати привабливо та бути прикладом для інших. Тому, у пошуках методу для підтримки шкіри у бажаному вигляді було проведено низку досліджень, результатом яких стала так звана контурна пластика. Можна сказати, що ця процедура є свого роду проривом у сфері косметології, адже раніше жінки вдавалися до набагато більш складних методів. Так, вони отримували бажаний результат, але дуже часто такі операції мали купу негативних наслідків.

Основна мета сучасного методу омолодження обличчя полягає у проведенні підшкірних ін’єкцій, за допомогою яких і вдається покращити тонус та позбутися зайвих зморшок.

Але ті, хто ще не мав змоги спробувати на собі дану процедуру та не володіють потрібним об’ємом інформації про покращення форми обличчя в цілому можуть мати певні сумніви стосовно контурної пластики губ та контурної пластики носа. Тому для того, аби допомогти Вам розібратися у всіх аспектах процесу ми підготували даний матеріал, де зібрали всю важливу інформацію стосовно корекції форми обличчя.

Контурна пластика: корекція овалу. Загальні відомості

Якщо узагальнити поняття «пластика», можна сказати, що це сукупність процедур, за допомогою яких можна домогтись покращення зовнішнього вигляду обличчя та окремих його дільниць. Так, за допомогою відомих методів за допомогою процедури можна:

 • Змінити форму губ та зробити їх більш виразними
 • Збільшити об’єми щік
 • Позбутися зморшок та покращити тонус шкіри
 • Збільшити рівень вологості шкіри, позбутися прищів та чорних цяток
 • Прибрати темні круги під очима
 • Зменшити носо-губні складки
 • Окреслити контури овалу обличчя, які з віком стають менш виразними
 • Зменшити носо-губні складки

Як бачите, контурна пластика це дуже різностороння процедура, яка дає можливість опрацювати всі частини обличчя та обробити місця, яким раніше приділяли значно менше уваги. Тому якщо у Вас до цього не було можливості провести акцентовану корекцію, Ви можете зробити це, замовивши дану послугу. Але зараз ми трохи відійдемо від загальних понять та розглянемо дві базових складові пластики, а саме – роботу з носом та губами.

Контурна пластика: збільшення об’єму губ

Проблема диспропорції вуст завжди спіткала дівчат та жінок, тому рішення прийшло дуже швидко. Збільшення об’єму губ – косметологічна процедура, завдяки якій лікар збільшує об’єм вуст пацієнта, використовуючи різноманітні методики.

Загалом ці процедури можна умовно розділити на два типи: ті, що містять в собі елементи хірургічного втручання та так звані «консервативні» методи. Зупинимося на них детальніше.

Хірургічні методи

В основі хірургічних методів лежить принцип використання імплантів, які вводяться пацієнтові у тканини шкіри. Тут використовують два типи речовин – гіалуронова кислота та колаген. Перший препарат є більш поширеним серед косметологічних салонів, але якщо у пацієнта виявлено алергію на кислоту, застосовують колаген.

Гіалуронова кислота у свою чергу є природним препаратом, тому Ви можете сміливо йти на процедуру зі збільшення об’єму губ без ризику. Проте перед записом на сеанс Вам обов’язково потрібно пройти медогляд, аби переконатися, що Ви майбутня операція пройде без наслідків. Сам сеанс триватиме не більше тридцяти хвилин, а ефект від введення філерів буде помітно одразу після закінчення.

Консервативні методи

Цей тип процедур відрізняється від хірургічного втручання насамперед варіативністю. Можна скористуватися одним з чотирьох варіантів проведення пластичної операції: ліпофілінг, методика з використанням ниток, безін’єкційні методи і контурна пластика. Зупинимося на кожному з варіантів.

Метод використання ниток полягає у тому, що хірург за допомогою голок протягує під шкірою спеціальні нитки. Вони у свою чергу формують контур та стимулюють утворення колагену, що у свою чергу прискорює процес збільшення об’ємів губ. Якщо Ви подумали, що нитки в майбутньому доведеться виймати з місць їхнього введення, то Вам краще заспокоїтися. Цей матеріал залишається під шкірою на період зростання та згодом розчиняється.

Далі ми оглянемо так звані безін’єкційні методи. Тут виділяємо три процедури:

 • Масаж
 • Термаж (спосіб з використанням радіохвиль)
 • Електропорація (введення під шкіру гіалуронової кислоти)

Але все ж, не зважаючи на варіативність, клієнти мають різні думки стосовно безін’єкційних методів. Частина вважає, що з ними неможливо досягти довготривалого ефекту, інші навпаки схиляються до того, що саме таким чином можна отримати найбільш натуральний об’єм вуст, де обидві губи будуть у правильному співвідношенні одна до одної.

Ліпофілінг у свою чергу відрізняється тим, що передбачає введення у губи пацієнта жирових тканини. Це досить безпечний метод, адже Ви не ризикуєте отримати інфекційне захворювання або алергічну реакцію. Проте є і зворотній бік – жирові тканини досить швидко розчиняються, і губи поступово отримують звичні форми.

Метод контурної пластики у Львові по суті дублює вищезазначені нами хірургічні методи, адже це те саме наповнення тканин філерами, які сприяють активному росту губ.

Контурна пластика носа

Тепер перейдемо до другого етапу корекції обличчя, а саме – ринопластики. В останні роки популярність цієї процедури сягнула нового рівню, і все більше людей бажають скористатися послугами хірургів у цій галузі, а деяким зміна форми носу життєво необхідна. Це може бути пов’язано з утрудненням дихання, тому пацієнти намагаються якнайшвидше позбутися цього. Виходячи з цього виділяємо наступні показання щодо проведення контурної пластики носа:

 • Наявність горбинки на спинці носа
 • Утруднене дихання
 • Надмірне потовщення кінчика носа
 • Западання носа в області спинки
 • Викривлення носа
 • Потовщення перенісся

В будь-якому разі, перед тим, як узгоджувати проведення процедури, лікар має обов’язково оглянути вас, і лише після цього переходити до основного етапу.

Також слід зазначити, що пластичні операції для носа у свою чергу поділяються на декілька категорій. В залежності від кінцевої мети вони можуть бути функціональними та естетичними. Перші якраз спрямовані на усунення дефектів та надання носові правильної форми. Другі проводяться здебільшого для покращення зовнішнього виду органу та підкреслення його контурів.

За способами проведення ринопластика також розділяється на два типи:

 • Закрита. Тривалість становить до 2 годин, а всі основні маніпуляції здійснюються всередині носової порожнини.
 • Відкрита. Тут хірург робить розріз на слизовій частині носа та виконує необхідні маніпуляції через нього. Але цей тип ринопластики застосовується лише тоді, коли пацієнтові потрібне серйозне втручання. В інших випадках застосовується закритий тип контурної пластики носа.

Однією з особливостей операції для носа можна вважати так званий фотопрогноз. Він робиться під час попереднього огляду пацієнта, щоб той міг побачити результат майбутньої корекції.

Напередодні операції розпочинається підготовка до самої пластики. Ви маєте припинити вживання алкоголю, відмовитися від куріння та перестати приймати будь-які препарати, що впливають на згортання крові.

Після завершення процедури лікар-косметолог накладає на ніс особливу термопластичну лантегу, яка має виконувати роль каркасу на період відновлення. Вона фіксує кісткову частину носа та захищає її від деформації. Зняти її можна буде вже за десять днів після операції. Також у ніс будуть вводити спеціальні тампони. Ви зможете видалити їх вже за два дні після проведення ринопластики.

Період реабілітації після контурної пластики носа

Повноцінне відновлення триватиме щонайменше два тижні. За цей час зійдуть усі набряки та почервоніння. Вам слід очікувати, що в області носа буде відчутно легке оніміння, але це триватиме не довше ніж сім днів. Також косметологи рекомендують не нахиляти та не нагинати голову без особливої потреби, а також не торкатися носа до завершення реабілітації. У окремих випадках за рекомендаціями лікаря потрібно буде деякий час приймати комплекс вітамінів, аби прискорити відновлення.

Протипоказання до контурної пластики носа та корекції губ

Не зважаючи на високу ефективність контурної пластики, вона, як і будь-яка процедура, має певні протипоказання. До таких відносимо:

 • Цукровий діабет
 • Онкологія
 • Бронхіальні захворювання
 • Патологічні проблеми в області печінки та нирок
 • Захворювання імунної системи
 • Серцево-судинні хвороби
 • Психічні захворювання
 • Герпес та дерматит
 • Період вагітності та грудного вигодовування
 • Інфекційні захворювання шкіри
 • Гепатит у гострій стадії
 • Захворювання, що пов’язані з порушенням з’єднувальних тканин
 • Алергія на препарати, що використовуються під час процедур

Аби уникнути серйозних проблем та ризику, Вам варто заздалегідь проконсультуватися зі спеціалістом, який з’ясовує, чи можна допускати Вас до проведення корекції овалу та контурної пластики носу. У косметологічному центрі «Астра Нова» Ви можете скористатися даною послугою та підготуватися до того, щоб омолодити обличчя.

Переваги та недоліки процедури

В цьому блоці ми проаналізуємо переваги та недоліки корекції, аби Ви мали чітке розуміння того якими можуть бути наслідки та наскільки довготривалим буде ефект від пластики.

Отже, до переваг можна віднести відсутність хірургічного втручання. Ми не враховуємо випадки ринопластики, адже цей тип процедури відбувається за особливих обставин. Якщо ж Ви бажаєте просто підтягнути форму обличчя та зробити її більш виразною, контурна пластика це найкращий варіант для цього. Вона не потребує якихось особливих підготовчих заходів та не має періоду реабілітації, тож після завершення процедури Ви можете спокійно повернутися до нормального життя.

Далі слід сказати і про те, що під час проведення підшкірних ін’єкцій Ви не ризикуєте отримати шрамів і рубців, які б могли зруйнувати оновлений образ. Не звертайте уваги на синці у місці уколів – вони зникнуть за декілька днів, і Ви швидко про них забудете.

Найголовнішою перевагою стане ефект від процедури. Ваша шкіра буде зволожена та підтягнута (не варто боятися серйозної «натягнутості»). Косметологи завжди визначають кількість препарату для збільшення вуст або корекції носа індивідуально для кожного пацієнта, тож Вам не потрібно хвилюватися.

Щодо недоліків, то тут варто сказати про протипоказання. Навіть якщо Вам здається, що дані заборони не вписуються в концепцію процедури, краще не ризикуйте. Якщо не маєте стовідсоткової впевненості в тому, що пластика пройде успішно – зверніться до спеціаліста. Косметологія – дуже серйозна галузь, і ігнорування протипоказань до процедури може призвести до серйозних наслідків.

Ціни на контурну пластику

Не важливо, про яку процедуру йде мова – клієнтів завжди буде цікавити питання вартості послуг. Зараз не так просто знайти справді кваліфікованих фахівців, які могли б провести першокласну корекцію обличчя за комфортною цінами у Львові. Люди часто порівнюють декілька сервісів в нагоді знайти оптимальний для себе варіант. Проте, якщо Ви є клієнтом центру «Astra Nova», у Вас немає необхідності цього робити. В нас Ви матимете змогу працювати з досвідченими косметологами, які задовольняють будь-які Ваші потреби та допоможуть провести процес «омолодження» обличчя. Тому, якщо Ви готові всіх навколо своєю зовнішністю, позбутися зморшок та зробити форму обличчя більш виразною, звертайтеся до нас. Не зволікайте – ставайте краще вже зараз!