Що таке контурна пластика і кому вона необхідна

08.28.2018

В усі часи боротьба за молодість обличчя займала чільне місце у житті кожної жінки. Кожна представниця прекрасної статі намагалась якомога довше вберегти обличчя від зморщок, зберегти красивий та здоровий колір обличчя та свіжий рум’янець. До яких лише методів не вдавались жінки у минулому столітті! І часто омолоджуючі процедури тих років були не лише малоефективними, а й несли серйозну загрозу.

Сьогодні у косметології існує така процедура, як контурна пластика. Вона володіє не лише відмінним омолоджуючим ефектом, а й є досить легкою для проведення. Полягає вона у введені за допомогою підшкірних ін’єкцій спеціальної речовини, яка дозволяє безпечно та швидко досягти бажаного ефекту. Про суть процедури та її переваги і недоліки читайте далі у статті.

Контурна пластика вважається комплексом делікатної корекції вікових змін обличчя. Для її проведення ми використовуємо речовину гіалуронову кислоту. Кількість припарату підбирається індивідуально для кожного і згодом вводиться у потрібні зони обличчя за допомогою ін’єкцій. Триває така процедура в середньому від 40 хв до 1 години, в залежності від зони, яку потрібно скоригувати.Найчастіше для процедур контурної пластики використовують гіалуронову кислоту, яка практично не має протипоказань та побічних ефектів. Результат від процедури добре зберігається 8-16 місяців, після чого рекомендують її повторити.

Що являє собою процедура контурної пластики?

Застосовуючи методи контурної пластики можна скоригувати:

  • – овал обличчя, який із віком втрачає чіткі контури;
  • – позбутися зморщок та покращити тонус шкіри;
  • – змінити форму губ;
  • – зменшити носо-губні складки;
  • – додати об’єму щокам;
  • – позбутися темних кіл під очима;
  • – зробити вилиці більш вираженими;
  • – скоректувати носослізні борозни;
  • – покращити загальний тонус шкіри, досягти більшої вологості.

Переваги та недоліки процедури


До переваг процедури відносять її безболісність та відсутність хірургічного втручання для підтягнення обличчя. Після неї одразу можна вести звичний спосіб життя, тому відсутній період реабілітації. Також неабияким плюсом пластики за допомогою ін’єкцій є відсутність шрамів, хоча ефект не поступається результатам від пластичної хірургії.

До недоліків можна віднести протипоказання для проведення. До них відносять погану згортання крові, період вагітності та лактації, хронічні захворювання у стадії загострення, індивідуальну непереносимість препарату.

Якщо Ви побоюєтесь «натягнутості» шкіри після процедури, то вона ніколи не виникне, якщо Ви звернулись до спеціаліста своєї справи, адже він підбере необхідний препарат та його кількість індивідуально для Вас. Перед проведенням контурної пластики фаховий косметолог повинен оцінити стан шкіри, перевірити відсутність протипоказань, провести інструктаж щодо ризиків (хоча вони мінімальні) та подальшого догляду за обличчям. Після вдало проведеної процедури омолодження стають менш видимими чи взагалі зникають зморшки, шкіра наче наповнюється із середини, покращується колір обличчя за зволоженість шкіри.