Корекція губ у Львові

10.10.2020

Якщо ми говоримо про ефективні та дієві методи покращення зовнішнього вигляду серед жінок, то перше, що спадає на думку – корекція губ. Дана процедура дуже швидко стала популярною в Україні і сьогодні кожна пані, яка бажає покращити свій зовнішній вигляд, може скористатися послугами косметолога. Дуже часто процес корекції називають справжнім мистецтвом – настільки легко та вміло майстер виконує свою роботу.

Але більшість дівчат та жінок, яким так давно хотілося скорегувати зовнішній вигляд своїх вуст, не наважуються на запис до спеціаліста. Причина досить банальна – вони не володіють достатньою кількістю інформації, аби запевнити себе у безпечності даного методу. Саме тому ми зібрали воєдино всю інформацію про корекцію форми та збільшення губ аби кожен охочий міг отримати необхідні знання та прийняти рішення стосовно проведення процедури.

Корекція губ – загальна інформація

Корекція – вид косметологічної процедури, в результаті якої майстер надає губам пацієнта більш естетичної та чіткої форми. Це може бути збільшення загального об’єму, зволоження, виділення контурів або робота над пропорціями. В будь-якому разі, після завершення сеансу результат буде помітно одразу.

Під час проведення процедури враховуються особливості обличчя кожної людини. Нам важливо досягти такого результату, аби після контурної пластики губ вуста доповнювали вже сформований образ.

Збільшення губ з використанням гіалуронової кислоти

Даний метод набуває все більшої популярності серед клієнтів і кожен, хто вже встиг спробувати його, неодмінно залишився задоволений результатом. Як вже зрозуміло з назви, суть методики полягає у використанні гіалуронової кислоти, яку косметолог вводить у відповідні ділянки на обличчі пацієнта.

Якщо у Вас вже виникли сумніви стосовно безпечності процедури, не переймайтеся. Кислота – на сто відсотків природна речовина, яка виключно позитивно впливає на організм людини. Іноді для корекції форми застосовують колаген, але це вже менш поширена практика.

Переваги проведення контурної пластики та збільшення губ

Якщо Ви збираєтеся відвідати сеанс пластики, це однозначно буде правильне рішення. Так, окрім довгоочікуваного ефекту від процедури можна отримати низку інших переваг, про які ми зараз розкажемо.

Перш за все, шкіра вуст стане більш гладкою та еластичною. Ви більше не будете відчувати зморшок, а про тріщини на шкірі від пересихання взагалі можна буде забути.

Наступною перевагою буде можливість повернути натуральний об’єм губ. Справа в тому, що з роками вуста втрачають об’єм і стають доволі плоскими. Проте відвідавши процедуру з корекції губ Ви зможете безболісно вирішити цю проблему.

Не варто також забувати і про довготривалість ефекту. Завдяки правильному підходу спеціалістів та використанню якісних препаратів ваші губи будуть стабільно тримати об’єм протягом одного року без необхідності додаткових процедур.

Підготовка до корекції форми губ

Не зважаючи на всю легкість та безпечність проведення корекції слід пам’ятати, що це в першу чергу медична процедура. Це означає, що Ви маєте чітко слідувати вказівкам косметолога та провести повноцінну підготовку до контурної пластики губ. Але не хвилюйтеся – підготовка включає в себе кілька простих пунктів, тож Вам буде легко їх дотримуватися.

Коли до процедури залишиться чотири дні, Ви маєте виключити з раціону надто солону та гостру їжу, а також відмовитися від алкоголю.

В той же самий проміжок часу потрібно припинити прийом антикоагулянтів, тобто тих препаратів, що затримують процес згортання крові.

Як бачите, алгоритм дій дуже простий, і виконавши два простих пункти Ви будете точно знати, що майбутня процедура зі збільшення губ у Львові пройде успішно.

Проведення процедури зі збільшення губ

Для того, аби дати Вам чітке розуміння того, що Вас очікує, ми розкажемо, як проходить процес корекції вуст.

Спочатку відбувається консультація з лікарем-косметологом у «Астра Нова». Він проводить обстеження та визначає оптимальні для Вас пропорції зі збільшення об’ємів губ. Далі ви визначаєте дату проведення процедури та отримуєте вказівки щодо корекції харчування та вживання додаткових медикаментозних препаратів (індивідуально для кожного).

Фінальним етапом стає власне сама операція,  тривалість якої складатиме від двадцяти до тридцяти хвилин. Лікар ще раз огляне ваше обличчя, після чого здійснить введення гіалуронової кислоти у вуста. На цьому процес корекції та збільшення форми губ завершується.

Відновлення після процедури

Зверніть увагу, що у перші чотири дні після проведення процедури організм буде відновлюватися. Це супроводжуватиметься невеликими гематомами в області вуст, і ця частина обличчя оніміє. Але не переймайтеся – це короткотривалий ефект, і вже за тиждень Ви забудете про будь-який дискомфорт.

Протипоказання до збільшення об’ємів губ

Цей пункт потребує особливої уваги, адже ігнорування протипоказань може призвести до негативних наслідків та погіршенню стану здоров’я. Тому запам’ятайте – корекцію губ не рекомендується робити у таких випадках:

·  Цукровий діабет

·  Вагітність або період годування грудьми

·  Активна стадія герпесу

·  Порушення процесу згортання крові

·  Підвищена чутливість до компонентів препарату

·  Аутоімунні хвороби сполучної тканини

Засіб для проведення корекції губ

Скажемо кілька слів і про наповнювач, який активно використовується для проведення процедур у Львові. Це – філери, що вводяться у потрібні області тонкими голками. Дані препарати розроблялися спеціально з урахуванням особливої будови та структури губ, аби вони гармонійно поєднувалися з клітинами тіла. Чи варто очікувати болісних відчуттів? Ні, адже під час операції лікар використовує анестезію, і все, що Ви відчуєте – легке оніміння після корекції губ.

Можливі дефекти від проведення корекції губ

Не зважаючи на велику кількість позитивних відгуків, контурна пластика губ все ж може мати негативні наслідки для клієнтів.

Найчастіше проблеми виникають через те, що червоний контур навколо губ стає менш виразним, а кутики вуст опускаються вниз. В результаті ми отримаємо сумний вираз обличчя, схожий на смайлик. В чому причина такого ефекту? Це може бути пов’язане з двома факторами – природнім дефектом вуст або неточною дозою філерів. Жіночі губи завжди виглядають більш надутими за чоловічі, тому важливо під час проведення процедури визначити точну дозу препарату. В будь-якому разі, аби уникнути таких ситуацій, косметолог має уважно оглянути пацієнта та переконатися, що процедура пройде успішно.

Але якщо Ви обираєте косметологічний центр «Astra Nova» для здійснення корекції губ у Львові, Вам не потрібно хвилюватися. Лікар, що працюватиме з Вами, підготує оптимальну для Вас дозу гіалуронової кислоти та подбає про те, щоб результат виглядав максимально ефектно.

Частота проведення корекції форми губ

Як ми вже зазначали вище, ефект від однієї процедури зі збільшення вуст триватиме один рік, після чого Ви будете поступово втрачати об’єми. Очевидно для того, щоб продовжити ефект, потрібно проводити повторну процедуру з корекції. Але як часто можна це робити?

Якщо Ви не відчуваєте ніяких негативних наслідків від процедури, її можна сміливо повторювати. Проте, якщо Ви помітили появу грудочок, почервонінь та синців, що не сходять, варто звернутися до лікаря. Якщо організм таким чином реагує на ін’єкції препаратів, скоріш за все доведеться припинити проведення корекції губ.

Популярні питання щодо корекції губ

У цьому блоці ми зібрали найбільш популярні питання серед тих, хто цікавиться корекцією та бажає в майбутньому здійснити цю процедуру та зараз дамо відповіді на них.

Питання: Чи варто очікувати болісних відчуттів під час проведення процедури?

Відповідь: Ні. Аби уникнути появи болісних відчуттів у пацієнта косметологи застосовують анестетик. Проте, якщо його буде недостатньо, лікар використає анестезію та введе її через укол у ясна.

Питання: Чи можна розраховувати на натуральний вигляд вуст після завершення операції?

Відповідь. Так. Як ми вже зазначали, ефект від процедури стає помітним одразу після її завершення. Для того, аби переконатися в цьому, лікарі використовують формулу «Золотого перетину». Згідно цієї формули, співвідношення між верхньою та нижньою губою має бути 1 до 1,6. Якщо говорити простіше, нижня губа має переважати верхню у півтора рази, а червона кайма навколо верхньої частини вуст має естетично згинатися у формі лука (ця форма має назву Лук Купідона). Тому в результаті поглянувши на бічну проекцію обличчя ми побачимо, що верхня губа трохи виступає над нижньою буквально на один чи два міліметри. Так, це дуже незначні розбіжності, але саме завдяки їм ми можемо визначити, наскільки успішною була операція.

Звісно, у перші кілька днів після корекції губ Ви будете бачити невеликі синці та почервоніння в області введення ін’єкцій, але це короткотривале явище.

Питання: чи може гіалуронова кислота чинити негативний вплив на організм?

Відповідь: Гіалуронова кислота – природна рідина, яка не є небезпечною для організму людини. Проте інколи траплялися випадки, коли у пацієнтів виникала алергія на цей препарат. Тому, аби запобігти погіршенню стану здоров’я, кислоту замінювали на колаген, який синтезується організмом без жодних наслідків.

Так чи інакше, ми радимо Вам проконсультуватися зі спеціалістами перед тим, як оформлювати запис на сеанс з корекції.

Ціна на корекцію губ

Питання вартості послуг завжди стояло на першому місці для більшості клієнтів. Ніхто не хоче переплачувати, тому всі намагаються знайти найбільш оптимальний варіант проведення процедури у співвідношенні ціни та якості послуг.

Але якщо Ви вже натрапили на цей матеріал, Вам не потрібно витрачати власний час на порівняння сервісів, пошуки контактів спеціалістів та інші речі. Працюючи з косметологічним центром «Астра Нова», Ви отримаєте можливість провести корекцію вуст за збалансованими тарифами. Не потрібно вдаватися в крайнощі та шукати найбільш дешевий варіант або взагалі відмовлятися від бажаної операції.

Тому, якщо Ви готові покращити свій зовнішній вигляд і здивувати друзів та близьких, скоріш зв’яжіться з нами. Адміністратор допоможе Вам оформити запис, а спеціалісти салону проконсультують по всіх можливих питаннях.

Висновки

Якщо проаналізувати всю вищезазначену інформацію, можна сказати, що корекція губ – дуже «зручна» процедура для всіх, хто бажає скорегувати свою зовнішність. З одного боку, тут немає ризику отримання серйозних інфекцій, адже спеціалісти використовують лише природні компоненти, а пацієнти проходять ретельний огляд перед проведенням операції.

З іншого боку, цю процедуру не можна назвати ексклюзивною, адже її вартість не сильно перевищує вартість інших косметологічних послуг До того ж, введення філерів не потребує серйозної попередньої підготовки, тому все відбувається швидко і безболісно.

В будь-якому разі кожен, хто бажає спробувати здійснити корекцію вуст може сміливо це робити, адже Ви нічим не ризикуєте, а взамін отримуєте більш пухкі, еластичні та об’ємні губи, які чудово доповнюватимуть сформований образ.