Корекція губ — швидше мистецтво, ніж наука

12.04.2016
Корекція губ — швидше мистецтво, ніж наука, тому єдиної формули корекції в принципі не існує. Щоб досягти бажаного результату, необхідно не тільки розуміти анатомію, але й використати відпрацьовану техніку.

Естетична корекція губ

Контурна пластика губ сьогодні вважається самим передовим, ефективним і безпечним способом, який дозволяє досягти найкращих результатів. Ціллю повинно бути створення такої форми, яка б гармоніювала з унікальними особливостями обличчя конкретної людини. Для надання об’єму губам використовуються ін’єкції гіалуронової кислоти.Перевага такого підходу в наявності натуральних компонентів, що дозволяють організму добре засвоювати продукт, при цьому не викликаючи алергії і побічних ефектів. Завдяки контурній пластиці можна істотно підкоригувати губи, збільшити об’єм, зробити їх симетричними, підкреслити контур і зволожити.
Сьогодні пацієнти все частіше віддають перевагу корекції і збільшенню губ гіалуроновою кислотою, це досить проста процедура,  без яких-небудь недоліків і негативних наслідків, при умові, якщо вона виконується фахівцем.

Наповнювачі — філери

Філери вводяться під шкіру дуже тонкими голками. При проведенні процедури використовується анестезія, що дозволяє уникнути болю і дискомфорту. Філери розроблені з урахуванням специфічних особливостей структури губ і є в гармонії із природною анатомією.
Вони мають особливу формулу, пов’язану із сплетеними молекулами гиаулуронової кислоти. Завдяки якій об’єм довго не розсмоктується, незважаючи на гарячий чай, морозиво, що обпалює льодом, і нескінченні розмови.  Усі препарати, що вводяться в губи тримаюся максимум до 12 місяців і виводяться не залишаючи ніякого сліду.

 Часті питання, що задаються, по корекції і збільшенню губ!

  • Чи болюча процедура збільшення губ?
Ні, процедура не болюча . Деякі філери для збільшення губ містять у своєму складі місцевий анестетик, що робить процедуру абсолютно безболісною. Також при підвищеній чутливості або при використанні препарату без взмісту анестетика можна зробити анестезію використовуючи або крем, або укол в ясна, як у стомотолога.
  • Чи безпечне збільшення або корекція губ?
Так, збільшення губ філерами на основі гіалуронової кислоти абсолютно безпечне, оскільки це — природний компонент нашого організму, який міститься в тканинах людини в певних кількостях. Введення гіалуронової кислоти не завдає здоров’ю ніякої шкоди, а навпаки приносить користь — вона зволожує тканини.
  • Чи будуть губи «натуральними» після ін’єкції?
Так, звичайно ж, губи виглядатимуть натурально, тому що завдання, і досвід полягають саме в цьому. При визначенні форми губ фахівці застосовують деяку формулу «Золотого перетину», саме вона допомагає визначати усі світові пропорції, в т.ч. і поняття «краси». За правилами цієї формули : співвідношення верхньої і нижньої губи повинне дорівнювати 1: 1,6. Говорячи іншими словами, красиві губи можуть визначатися такими характеристиками: нижня у півтора рази більша верхньої, а червона кайма верхньої губи в середині симетрично зігнута у вигляді лука, її ще часто називають Лук Купідона, вона на половину висоти верхньої губи виступає. І хоча верхня губа тонша за нижню, але в ідеалі вона повинна виступати над нижньою у бічній проекції на 1-2 мм. Саме такі параметри дають визначення гармонійної будови губ.
Після проведення корекції  досягається не лише збільшення губ, але і поліпшення їх форми, та чіткість контурі.