Контурна пластика губ у Львові

10.14.2020

Контурна пластика губ є однією з тих процедур, яка починає цікавити жінок та дівчат вже в досить юному віці. Вони можуть бути незадоволені зовнішнім виглядом своїх губ, та мріють коригувати їхній зовнішній вигляд або збільшити об’єм. Також, з віком губи втрачають свою пружність, і жінки, бажаючи повернути бажане, вдаються до допомоги косметологів.

Але справа в тому, що зараз досить важко знайти якісних спеціалістів, які могли б забезпечити якісне обслуговування, використовуючи при цьому перевірені препарати, що не дадуть ніяких побічних ефектів. Людям доводиться витрачати багато часу на пошуки, порівняння та перегляд відгуків. Втім, зараз цього можна уникнути, адже ми пропонуємо Вам провести процедуру в салоні «АstraNova» у Львові. Тут Ви зможете провести корекцію форми губ будь-якої складності та отримуєте саме той результат, на який очікували. Продовжуйте читати цей матеріал, і Ви дізнаєтеся все про особливості даної терапії, показання, протипоказання та тривалість ефекту.

Контурна пластика губ – загальні відомості про процедуру

Якщо це Ваш перший досвід проведення такої процедури, буде корисним дізнатися про те, що являє собою дана процедура. У сучасній практиці косметологи застосовують спеціальні філери, в основі яких лежить гіалуронова кислота. Це – натуральний компонент, який міститься у шкірі людини та повністю засвоюється організмом без негативних наслідків. Вона затримує рідину в організмі, в результаті чого шкіра зберігає свій об’єм та пружність. З віком, кількість речовини зменшується, тому аби не втратити бажані об’єми, людина має відвідувати відповідні терапії. По суті, контурна пластика губ це процедура, для проведення якої не використовується жодних штучних засобів, які могли б призвести до проблем в організмі. Окрім цього, спеціалісти салону «АstraNova» чітко контролюють дозування препарату для кожного пацієнта. Все робиться таким чином, щоб виглядало природньо і красиво. Результат від процедури зберігається протягом року (стандартний термін для даної терапії).

Як відбувається контурна пластика губ у місті Львів

Введення препаратів в організм відбувається методом ін’єкцій. Косметолог заздалегідь обирає точки, в які буде робити прокол голки. Введення препарату є безболісним, тому Вам не знадобиться анестезія або знеболювальне.

Слід сказати, що пацієнтам далеко не завжди вистачає одного сеансу для досягнення необхідної повноти губ та їх оптимальної форми. Зазвичай, косметологи проводять додаткову процедуру (корекцію) через два або чотири тижні після основного сеансу. Це залежить від того, які Ви губи хочете.  Загалом, Ви можете вдаватися до допомоги спеціалістів та робити корекцію губ у Львові за таких показань:

  • Корекція асиметрії
  • Необхідність у зміні форми губ або збільшенні об’ємів
  • Наявність зморшок та складок на губах
  • Необхідність приховати косметичні та естетичні недоліки
  • Усунення «кисетних зморшок» над верхньою губою

Контурна пластика губ в «АstraNova» – це швидко та ефективно

Так, зараз у Львові доступно багато салонів, в яких можна провести дану процедуру. Втім, люди не наважуються оформлювати запис на сеанс, адже не володіють потрібною інформацією про заклад. Однак тепер, прочитавши наш матеріал, Ви точно будете знати, що нам можна довіряти.

Наші працівники мають багаторічний досвід роботи з клієнтами та здійснили сотні процедур, в тому числі і з корекції губ. Ви можете повністю довіритися їм, і сеанс пройде на найвищому рівні. Завдяки заздалегідь сформованому алгоритму дій, все відбувається без затримок, а тому вже за кілька хвилин Ви будете вільні та зможете побачити ефект від ін’єкцій.

Також, слід сказати і про препарати, що використовуються в нашому салоні. Ми отримуємо всі засоби безпосередньо від виробника, тому наявність будь-яких підробок чи дешевих аналогів просто неможлива. Ми не можемо дозволити собі використовувати подібні засоби для ін’єкцій пацієнтам, тому цей аспект процедури знаходиться під постійним контролем.

Окрім якості обслуговування слід також сказати і про швидкість виконання процедури. Контурна пластика губ від наших майстрів проходить не тільки з найвищою точністю, але й досить оперативно. Через двадцять п’ять хвилин Ви вже будете вільні та зможете відчути ефект від зміни об’єму. В окремій графі доступні для перегляду наші роботи з контурної пластики, де можна побачити стан до та після введення препаратів. Зміни видно одразу, і для утримання такого результату достатньо лише вчасно провести додатковий сеанс. Якщо все зробити правильно, ефект від збільшення об’єму триматиметься до одного року.

Контурна пластика губ – протипоказання до процедури

Не слід ігнорувати цей аспект, адже якщо пацієнт відвідає сеанс з контурної пластики губ у Львові, це може мати негативні наслідки. Тому, слід чітко розуміти, за яких умов Вам слід утриматися від проведення даної терапії. До них відносимо:

  • Вагітність та період грудного вигодовування
  • Вірусні інфекції герпетичного характеру
  • Аутоімунні захворювання
  • Наявність у місцях майбутніх ін’єкцій філерів синтетичного походження
  • Дерматити різного походження

Якщо Ви не впевнені щодо наявності в організмі даних симптомів (якщо ми говоримо про захворювання), обов’язково пройдіть повний медогляд та переконайтеся, що майбутній сеанс не погіршить Ваше самопочуття.

Контурна пластика губ у місті Львів – найбільш поширені питання

Перед тим, як здійснити контурну пластику губ, клієнти бажають дізнатися якомога більше. Тому, вони задають нам питання стосовно особливостей процедури. І для того, аби не повторюватися, ми вирішили винести найбільш поширені запити в цей матеріал та дати на них відповіді.

1) З якого віку слід починати проведення пластики?

Зазвичай, суттєва втрата об’ємів губ відбувається після тридцяти п’яти років. До цього, в організмі міститься достатня кількість речовин, що затримують рідину та допомагають підтримати пружність. Тому, починати використовувати дану терапію слід саме з цього віку. Якщо немає інших показів.

2) Від чого залежить об’єм препаратів, що вводяться пацієнтам під час ін’єкцій?

Основним критерієм є ступінь збільшення об’єму. Оглянувши пацієнта під час сеансу, спеціаліст заздалегідь готує дозу для ін’єкції.

3) Чи можна провести контурну пластику губ самостійно в домашніх умовах?

Ні !!! Ви можете собі серйозно нашкодити !!! Препарати, що містять гіалуронову кислоту, доступні для придбання у спеціалізованих магазинах. Втім, слід сказати, що для здійснення уколів потрібно знати, в які зони слід вводити препарат та яким має бути дозування. Якщо Ви припуститеся помилки, це одразу буде відображатися на формі губ. Тому, аби уникнути неприємних наслідків, слід звернутися до спеціалістів з косметологічного салону.

Контурна пластика губ – відгуки

Не в останню чергу, майбутні відвідувачі звертають увагу на відгуки попередніх клієнтів. З них, вони можуть оцінити роботу майстрів та зрозуміти, на якому рівні знаходиться обслуговування в закладі.

Переважна більшість відгуків від тих, хто вже користувався послугами салону «АstraNova» у Львові є позитивними. І навіть коли ми отримуємо негативні реакції, де люди висловлюють невдоволення деякими аспектами роботи, ми одразу вирішуємо проблему.

А якщо Ви також хочете поділитися враженнями від сеансу, можете залишати свій коментар на сайті салону, або на офіційних сторінках в соціальних мережах. Його буде опубліковано, і нові відвідувачі зможуть з ним ознайомитися.

Контурна пластика губ – ціна у Львові

Окрім відгуків, одним з найважливіших критеріїв, що впливає на остаточний вибір клієнта, стає вартість послуги. Зараз, коли тарифи збільшуються, серед косметологічних послуг фактично неможливо знайти дешевих пропозицій. Тому, люди шукають найбільш оптимальні варіанти у співвідношенні ціни та якості. Це – нескінченні порівняння та співставлення послуг в різних сервісах. Однак тепер, коли Ви можете скористатися послугами салону «AstraNova», Вам не потрібно займатися подібними речами. Тепер, ви можете замовити контурну пластику губ за найкращими цінами в місті. Це не перебільшення, адже в поєднання зі знижками від персональних карток, пропозиція буде більш ніж вигідною. Тому, якщо Ви хочете якомога швидше повернути своїм губам бажаний об’єм та домогтися тривалого ефекту, зараз саме час зробити це. Телефонуйте нам та оформлюйте запис на сеанс. Повірте – воно того варте!