Косметологія обличчя у Львові

10.14.2020

Косметологічні послуги завжди користувалися попитом серед людей. Це і не дивно, адже якісна косметологія обличчя дозволяє вирішити багато проблем, які турбували людей. Це стосується видалення пігментних плям, лікування проблемної шкіри, чистки та загального догляду. Пройшовши повноцінний курс лікування, клієнт позбавляється всіх новоутворень, запалень, прищів та інших дефектів, які могли негативно впливати на стан здоров’я та його зовнішній вигляд.

Однак, сьогодні людям не так просто знайти місце, де послуги спеціалістів в даній сфері будуть на високому рівні. А враховуючи те, що деякі салони не надають достатньо інформації про ті чи інші процедури, обирати стає все важче. Втім, тепер Вам не доведеться задумуватися про це. Ми підготували для Вас спеціальний матеріал, з якого Ви дізнаєтеся все про послуги лікаря-косметолога у Львові в салоні «АстраНова». Ми розкажемо про найбільш популярні процедури, особливості їхнього проведення та дамо відповіді на найбільш поширені запити.

Косметологія обличчя у Львові – загальні відомості

В салоні «АстраНова» доступно одразу кілька варіацій процедур для лікування шкіри. По суті це – комплекс процедур, який допомагає клієнтам підтримувати природній колір шкіри обличчя, залишаючи обличчя чистим та гладеньким. Не всі слідкують за цим, але з плином часу шкіра втрачає свої звичні кондиції та приймає «втомлений» вигляд.

В залежності від того, які проблеми хоче вирішити клієнт, ми пропонуємо пройти кілька курсів процедур. Зокрема, Ви можете скористатися послугами косметолога у Львові за такими процедурами:

 • Догляд за проблемною шкірою
 • Видалення пігментних плям
 • Пілінг обличчя
 • Чистка обличчя

Під час здійснення тієї чи іншої процедури ми враховуємо тип шкіри пацієнта та в залежності від цього підбираємо відповідні препарати, аби забезпечити максимальний вплив. Далі, ми більш детально розкажемо про кожну процедуру.

Косметологія обличчя

Найбільш поширеною проблемою серед клієнтів можна вважати проблемну шкіру. Всі ті, хто стикаються з цим, страждають через акне (виникнення чорних цяток та висипу), накопичення великої кількості шкірного сала, забиття пор тощо. Зазвичай, з цими проблемами стикаються підлітки, але і у більш зрілому віці люди також відчувають дискомфорт через появу чорних цяток або забиття пор. Дуже часто, такі проблеми можуть свідчити про:

 • Стрес та перевтому
 • Неякісне харчування, нестача корисних елементів
 • Дисбактеріоз кишечника, наявність осередків запалення
 • Надмірне використання косметики з великою кількістю жирів або неякісних речовин

Тому, починаючи процес лікування, слід врахувати ці фактори та позбутися шкідливих звичок, аби ефект від терапії тримався якомога довше. Зокрема, після проведення косметології обличчя, спробуйте підібрати косметику, яка відповідатиме саме Вашому типу шкіри. Також, слід сказати, що перед записом на сеанс до салону слід пройти медогляд та здати необхідні аналізи та переконатися, що Ви не маєте протипоказань до процедури.

Видалення пігментних плям також є досить поширеною терапією, адже люди все частіше стикаються з даною проблемою. А оскільки зараз важко знайти спеціаліста, який міг би забезпечити повноцінне лікування, кращим варіантом буде звернутися до салону «АстраНова». Тут, Ви отримаєте повноцінне лікування, в ході якого спеціалісти використовуватимуть пілінги Skin Tech  TCA Easy Pain Control, а також гіалуронової кислоти. Вона є цілком безпечною для людини та повністю засвоюється організмом, а пілінги у свою чергу виготовляються з якісних речовин. Перед тим, як наносити препарати на шкіру, косметолог у Львові очистить її від пилу, бруду та косметики, яку міг використовувати клієнт перед сеансом.

Очевидно, що однієї процедури буде недостатньо, аби остаточно позбутися пігментації. Тому, слід пройти повноцінний курс лікування, відвідавши всі сеанси відповідно до рекомендацій косметолога. Також, слід пам’ятати, що після проведення подібної терапії слід посилити догляд за шкірою, аби утримати той ефект, якого вдалося досягти. Для цього, Вам слід підібрати косметику, яка відповідає Вашому типу шкіри, а також переконатися, що всі препарати є якісними та не зашкодять організмові. Окрім цього, слід подбати про те, щоб кожен з препаратів мав у своєму складі вітамін С, адже цей компонент є надзвичайно важливим для підтримки шкіри в оптимальному стані.

Багато людей також цікавляться, чи можна якимось чином позбутися веснянок вважаючи, що це – один з різновидів пігментації. Відповідь ні, адже це – не дефект шкіри, і вони ніяким чином не зашкодять організмові.

Пілінг обличчя

Пілінг прийнято вважати класичною процедурою в галузі косметології обличчя. Завдяки їй, можна швидко покращити стан шкіри, позбутися зморшок, рубців, вугрів та інших небажаних утворень. В салоні «АстраНова» у Львові Ви зможете обрати один з наступних варіантів даної процедури:

 • Хімічний пілінг. Під час обробки косметолог застосовує заздалегідь підготовлені препарати, під дією яких старі клітини будуть руйнуватися, що у свою чергу призведе до «оновлення» шкіри. В залежності від того, наскільки глобальною є проблема, ми будемо змінювати концентрацію кислот, завдяки чому ефект буде посилюватися.
 • Ультразвуковий пілінг. Це – чудовий варіант для пацієнтів з чутливою шкірою, адже даний пілінг є абсолютно безболісним. По суті, це звуковий масаж шкіри, за допомогою якого шкіра тонізується та звільняється від застарілих клітин.
 • Механічний пілінг. Косметологи у Львові не так часто вдаються до використання цього методу, але це не відміняє його високу ефективність. Завдяки спеціальному препарату зі вмістом алюмінію, терапія допомагає позбутися глибоких зморшок та вугрів.

В залежності від того, яку проблему бажає вирішити пацієнт, спеціалісти «АстраНова» обиратимуть той тип процедури, який якомога краще впорається з поставленим завданням. Єдине, про що слід пам’ятати відвідувачам салону – не варто здійснювати подібний вплив на шкіру у юному віці. Через те, що в цей період в організмі прискорений обмін речовин та високий гормональний фон, застосування сторонніх препаратів та процедур не дасть такого ефекту. Ви лише витрачатимете кошти та час.

Чистка обличчя

Завдяки чистці, можна без особливих зусиль вирішити проблему розширення пор, підвищеної сальності шкіри, наявності вугрових висипів та низькому тонусі шкіри загалом. Всі ці фактори можуть розвиватися та доходити до важких стадій, і Ви не маєте допустити цього. Для цього, слід скористатися послугами спеціалістів та замовити чистку обличчя в салоні «АстраНова». Тут, Вам будуть доступні одразу кілька видів чистки (косметолог обирає той, який якомога краще підходить для вирішення саме Вашої проблеми). Не переймайтеся – в нас не буває затримок чи форс-мажорів, тому кожен сеанс буде проходити оперативно та на найвищому рівні обслуговування.

Косметолог у місті Львів – відгуки

Одним з основних параметрів, який часто впливає на рішення клієнтів під час вибору салону для проведення процедур стають реакції попередніх відвідувачів. Відгуки на роботу косметолога у Львові дозволяють зрозуміти, наскільки якісними є послуги та процес обслуговування і чи справді можна розраховувати на той результат, який заявлено на сайті закладу.

У випадку з салоном «АстраНова» все дійсно так, адже переважна більшість відгуків від наших відвідувачів є позитивною, і кожен, хто мав можливість скористатися нашими послугами, отримував задоволення від процедур. І якщо Ви також бажаєте поділитися своїми враженнями від останнього відвідування, можете залишити свій коментар на сайті салону або на офіційній сторінці в соціальних мережах. Його буде опубліковано одразу, і інші користувачі зможуть його побачити.

Косметолог у місті Львів – ціни на послуги

Ще один фактор, який може суттєво вплинути на вибір закладу – вартість послуги. Через те, що тарифи на всі види послуг поступово збільшуються, відвідування косметологічного салону може обійтися доволі дорого. Тому, люди витрачають багато часу на пошуки оптимального для себе варіанту у співвідношенні якості та вартості.

Втім, якщо Ви співпрацюєте з салоном «АстраНова» у Львові, Вам не доведеться перейматися з цього приводу. З нами, Ви можете скористатися послугами лікаря-косметолога за найкращими цінами у Львові. Наші тарифи приємно здивують Вас, а враховуючи високу якість обслуговування, ця пропозиція точно буде вигідною для Вас. До того ж, постійні клієнти нашого салону отримують персональні картки на знижку, а це в свою чергу дозволяє скористатися бажаною послугою за неймовірно низькими тарифами. Тому, якщо Ви готові позбутися неприємних дефектів шкіри, скоріш телефонуйте нам та оформлюйте запис на сеанс. Повірте – воно того варте!