Контурна пластика губ. Збільшення губ у Львові

10.10.2020

Сьогодні пластичні операції стали одним з найбільш популярних способів збільшити свою привабливість. Серед усіх існуючих варіацій особливо виділяється пластика губ.

Даний метод дуже швидко отримав популярність серед дівчат та жінок, адже за його допомогою можна не лише збільшити загальний об’єм губ, але й зробити їх більш виразними та підтягнутими. Це важливо, адже перше, на що ми звертаємо увагу, коли дивимося на жінку – її обличчя, а красиві губи лише доповнять сформований образ та збільшать привабливість.

Проте жінки, які раніше не мали справи з пластичними операціями та не знають достатньо про це, не наважуються скористатися послугами спеціалістів. Тут завжди є ризик залишитися незадоволеним кінцевим результатом, і всі діють дуже обережно. Саме тому ми вирішили зібрати всю необхідну інформацію та розповісти все, що Ви маєте знати про контурну пластику губ.

Загальна інформацію про контурну пластику губ

Контурна пластика – це процес збільшення об’єму губних складок за допомогою різних методів. Загалом ці методи можна розділити на два типи – ті, в яких присутні елементи хірургічного втручання і так звані методи консервативної пластики.

Якщо говорити про використання хірургічних методів, то тут домінує принцип встановлення силіконових імплантів. Проте варто пам’ятати, що хірургічне втручання дозволяється лише після ретельного медичного обстеження. У пацієнта не має бути жодних протипоказань щодо збільшення губ подібним способом.

Якщо ж говорити про консервативні методи, то їх можна в певній мірі назвати альтернативою хірургічним втручанням. Тут можна виділити одразу декілька способів, і зараз ми ретельно розглянемо кожен з них.

Консервативні методи збільшення губ у Львові

Загалом можна виділити чотири методи нарощення губ: безін’єкційні методи, ліпофілінг, контурна пластика та метод збільшення за допомогою ниток.

Ліпофілінг

Даний метод передбачає введення у губи пацієнта жирових тканин. З одного боку, такий спосіб є досить дієвим, адже тут відсутня будь-яка вірогідність виникнення алергічних реакцій. Але є й негативний аспект – жирові клітини можуть дуже швидко розчепитися, як наслідок виникне потреба повторного проведення ін’єкцій для збільшення губ.

Контурна пластика

Мабуть один з найбільш популярних методів збільшення об’ємів губних складок. Його суть полягає у введенні в тканини спеціальних наповнень. Це може бути колаген або філери на основі гіалуронової кислоти. Огляд цього методу вартує уваги, тому ми розглянемо його нижче в окремому блоці.

Збільшення з використанням ниток

В цьому випадку спеціаліст використовує голки, за допомогою яких під шкіру протягуються спеціальні нитки. Вони створюють контур та сприяють активному виробленню колагену, що у свою чергу стимулює ріст. Не хвилюйтесь – нитки цілком безпечні та розщеплюються в організмі протягом трьох років. Тому якщо Ви оберете цей варіант пластики губ у Львові, можете не хвилюватися щодо побічних ефектів.

Безін’єкційні методи

Сюди відносимо такі види процедур:

 • Масаж
 • Термаж (метод застосування радіохвиль)
 • Електропорація (насичення тканин гіалуроновою кислотою)

Думки спільноти стосовно цих методів відрізняються. Частина вважає, що такими методами можна досягти довготривалого ефекту та отримати наповнені губи. Інші ж кажуть про неефективність цих процедур та відсутність ефекту як такого.

Контурна пластика філерами

Тепер перейдемо до більш детального огляду популярного методу пластики губ, а саме – ін’єкцій у тканини шкіри спеціальних наповнень. Головна особливість такого методу полягає в тому, що не зважаючи на всі сумніви щодо даних препаратів, спосіб є досить безпечним.

Перш за все це пов’язано з тим, що гіалуронова кислота – це природній продукт. Він безпосередньо задіюється організмом для врегулювання водного балансу та сприяє виробленню природнього колагену. Власне через це Ви не матимете жодних ризиків під час проведення процедури.

Також варто сказати і про переваги методики:

 • Відсутність реабілітаційного періоду
 • Довготривалість процедури. Контурна пластика філерами дозволить утримувати об’єми протягом року без необхідності додаткового втручання.
 • Ефект збільшення розміру губ з’являється одразу після сеансу.
 • Завдяки кислоті губи окрім додаткових об’ємів також омолоджуються і зволожуються, завдяки чому виглядають більш натурально.
 • Після пластики Ви не побачите жодних міграцій шкіри або зміщення місця розташування кислоти під шкірою.

Проте головною перевагою застосування даного методу стане його натуральність. Якщо подивитися на губи пацієнта до та після введення препарату, стане зрозуміло, як саме він діє. Губи стають пухкішими, отримують більш виразну форму та яскравіший відтінок. Варто відзначити і те, що гіалуронова кислота дозволяє позбутися зморшок, що також є бонусом для пацієнта.

Звісно, у даної процедури є наслідки, але вам не варто турбуватися з цього приводу. Через деякий час після завершення ваші губи можуть оніміти, а судини навколо наповнитися кров’ю, але це дуже короткотривалий ефект. Те саме можна сказати і про синці від голки – вже за тиждень Ви не побачите навіть дрібного сліду від них. Просто дотримуйтесь рекомендацій спеціаліста і згодом Ви забудете про будь-який дискомфорт.

Протипоказання до збільшення губ

Не зважаючи на всі переваги та позитивні аспекти варто пам’ятати, що пластика губ – насамперед медична процедура. Це означає, що Ви маєте обов’язково проконсультуватися з лікарем перед тим, як проводити збільшення. Слід також пам’ятати про основні протипоказання до процедури. До таких відносимо:

 • Слабкість імунітету та гормональні збої
 • Період вагітності та грудного вигодовування
 • ВІЛ інфекції
 • Наявність хронічних захворювань
 • Інфекційні захворювання та запалення в області рота
 • Гострі інфекційно-запальні процеси

Також якщо Ви до цього проводили процедури з втручанням в глибокі шари епідермісу, ін’єкції з наповненнями суворо заборонені.

Варто пам’ятати:

Це може видатися трохи дивним, але пластика губ з використанням філерів у Львові потребує певної підготовки з боку пацієнта. Але не переймайтесь – правила дуже прості, і Вам буде не складно їх притримуватися.

Перш за все, варто скорегувати раціон харчування. Потрібно перестати вживати копчені, солоні і занадто гострі страви, а також відмовитися від алкоголю. Це позбавить вас зайвого набряку після процедури та позбавить зайвого дискомфорту від оніміння, синців тощо.

Далі, за кілька днів до процедури, слід почати приймати судиноукріплюючі вітаміни. Завдяки цьому Ви захистите себе від утворення гематом навколо губ.

В разі, якщо у Вас є схильність до герпесу, слід пройти курс лікування. Ну і в кінці, безпосередньо перед процедурою, варто випити ацетилсаліцилову кислоту.

Переваги застосування контурної пластики губ

Здійснивши процедуру збільшення губ можна не тільки покращити свій зовнішній вигляд, але й позбутися низки проблем, які могли виникнути у пацієнта. Так, наприклад, якщо Ваші губи до цього мали нерівномірну форму, Ви можете скорегувати їх за допомогою процедури. Немає значення, на якому ступені знаходиться ця проблема – Ви можете бути певні, що Вас це більше не турбуватиме.

Наступною проблемою може стати диспропорційність верхньої та нижньої губи. Це одразу стає помітним, тому краще якнайшвидше позбутися даного дефекту.

Слід відзначити також, що одразу після проведення пластики губ Ви позбудетеся вікових зморшок. Вони неодмінно з’являтимуться в кожної людини у більш зрілому віці, але Ви маєте змогу нівелювати цю проблему.

Вибір спеціаліста для проведення контурної пластики губ у Львові

Даний пункт є надважливим для проведення безпечної та ефективної операції. Ви маєте бути певні в тому, що працюєте з перевіреним спеціалістом.

Насамперед, він має оглянути Вас безпосередньо перед процедурою та надати рекомендації щодо підтримки вуст у належному стані. Замовляючи послуги у косметологічному центрі «Астра Нова» Ви отримуєте можливість працювати з досвідченим та сертифікованими спеціалістами, кожен з яких має багаторічний досвід у проведенні контурної пластики губ.

Ціна на пластику губ

Тепер, коли Ви маєте повний обсяг інформації щодо того, як проводиться операція зі збільшення вуст, саме час зробити останній крок та провести довгоочікувану процедуру. Але тут є один фактор, який постійно турбує клієнтів, а саме – вартість послуги. Звісно, кожен хоче працювати з кращими майстрами, але ніхто не бажає переплачувати, тому всі шукають найбільш оптимальний варіант. Клієнти нерідко порівнюють різноманітні сервіси з метою знайти найкращий варіант у співвідношенні вартості та якості надання послуг. Але якщо Ви є клієнтом «Астра Нова», у Вас немає потреби витрачати час на огляд інших центрів косметології. Ми готові запропонувати Вам пластику губ за найкращою ціною у Львові. До того ж, в нас регулярно діють знижки на косметологічні послуги, і Ви маєте можливість суттєво зекономити, не турбуючись про кінцевий результат. Тому, якщо Ви готові покращити свій зовнішній вигляд, саме час це зробити. Не чекайте – дійте вже зараз!