Пластика губ – красиві губи доступні кожній жінці!

12.29.2018

В останні роки пластика губ стала надзвичайно популярною процедурою. З її допомогою кожна жінка може суттєво покращити вигляд своїх губ, зробити їх більш пухкими та привабливими, а також вирішити різні проблеми. Красиві губи з давніх-давен вважались еталоном сексуальності жінки, що і підштовхує їх до корекції заради бажаного результату.

Існують різні методики збільшення губ, які розглянемо та порівняємо.

Які проблеми допомагає вирішити пластика губ?

Найчастіше можна зустріти такі форми губ, які жінки прагнуть скорегувати:

  • Плоскі та тонкі губи. Вони можуть бути такими від природи або зазнати змін із віком, характеризуються відсутністю об’єму. Тонкі губи часто ототожнюють із старістю, а об’ємні та пухкі – юністю.
  • Нерівномірної форми. Асиметрія може бути різного ступеня: помітною лише для себе чи добре вираженою і для оточуючих. У будь-якому випадку, ця проблема може неабияк впливати на самооцінку. Це можуть бути і нечіткі контури, і опущені кутики вуст чи їх асиметрія.
  • Вікові зморшки. Із віком вуста втрачають не лише об’єм, а й пружність. Покриті зморшками вуста можна виправити лише з допомогою контурної пластики.
  • Малий розмір верхньої губи у порівнянні з нижньою. Часто трапляється, коли верхня губа значно менша в об’ємі за нижню, або ж взагалі майже непомітна.

Попередні проблеми вирішують з допомогою контурної пластики. Якщо ж потрібно виправити рубцювання, новоутворення, нависання – доцільно використовувати хірургічні методи.

Огляд методів збільшення губ

Методи можна розділити на 2 групи: хірургічне втручання та консервативну пластику.
Збільшення губ хірургічними методами здійснюється внаслідок «вивертання» губи або встановленням силіконових імплантів. Якщо не потрібне видалення рубців чи новоутворень, то хірургічні методи збільшення використовують лише у разі певних протипоказань до ін’єкційних методів. Консервативні методи передбачають збільшення губ без хірургічного втручання. До них відносять:

  • Безін’єкційні методи. До них належать масажні процедури, термаж (вплив радіохвилями) та електропорації (насичення тканин гіалуроновою кислотою). Відгуки про ці методи досить спірні – одні стверджують про відсутність видимого ефекту, інші – про довготривале збереження ефекту.
  • Ліпофілінг. Для збільшення об’єму використовують жирові клітини пацієнта, які вводять ін’єкціями. Плюс даної процедури – відсутність алергічних реакцій, мінус – можливо швидке розчеплення жиру та часта необхідність повтору процедури.
  • Збільшення за допомогою ниток. За допомогою голок під шкірою протягуються спеціальні нитки, які і формують контур та активують вироблення колагену. Розчеплюються нитки до трьох років, але можливі випадки, коли значно швидше.
  • Контурну пластику. На сьогоднішній день це найпопулярніша методика. Проводиться шляхом введення спеціальних наповнень – колагену або філлерів на основі гіалуронової кислоти. Ефект триває в залежності від наповнення та його кількості. Ця методика вважається справжнім проривом у косметології, адже дозволяє досягти бажаного результату практично безболісно та швидко.

Яку методику ви не обрали б, завжди слід проконсультуватись із фахівцями. У кожному окремому випадку можуть бути ті чи інші протипоказання, тому не варто ризикувати своїми здоров’ям та красою.