Лазерна епіляція у Львові

10.14.2020

Лазерна епіляція у Львові користується попитом серед відвідувачів косметологічних салонів. Це і не дивно, адже кожен, хто слідкує за своєю зовнішністю, бажає позбутися небажаного волосся на всіх ділянках тіла. Завдяки високій ефективності теплового ефекту від пристрою, Ви можете дуже швидко позбутися волосин, видаливши їх разом з коренем. Втім, є один нюанс.

Через те, що переважна більшість салонів не надає клієнтам повної інформації щодо своїх послуг, люди не мають чіткого розуміння про те, як відбувається процедура та якого ефекту слід очікувати. Тому, клієнти не наважуються оформлювати запис на сеанс та випробовувати методику. Однак тепер у Вас не буде жодних проблем з цим, адже ми підготували спеціальний матеріал, що стосується безпосередньо лазерної епіляції. З нього, Ви дізнаєтеся про всі особливості проведення терапії в салоні «АстраНова» у Львові, про основні протипоказання, післяпроцедурний режим, а також про те, наскільки тривалим є ефект від застосування лазеру.

Лазерна епіляція – загальна інформація про процедуру

Процес видалення волосся з використанням лазеру дещо відрізняється від класичної воскової епіляції. Такий метод є безболісним та чудово підійде для пацієнтів з чутливою шкірою. Принцип дії ґрунтується не тепловому ефекті. Контактуючи з волосом, лазер миттєво нагріває його, тим самим руйнуючи структуру. Завдяки такому впливу, волосини не відростають заново, і ми можемо говорити, що такий метод дозволяє остаточно позбутися рослинності на всіх частинах тіла.

В салоні «АстраНова» Ви можете замовити лазерну епіляцію у Львові для ніг, рук, обличчя, інтимних зон, а також спини та живота. Далі, ми більш детально розкажемо про кожен з видів процедури.

Епіляція ніг та рук

Використовуючи лазер, можна без проблем обробити стегна, ділянки нижче колін, пахви, а також руки в зонах вище та нижче ліктів. В залежності від щільності та загального об’єму волосся, спеціаліст «АстраНова» визначить кількість сеансів, необхідну для повноцінної обробки тіла. Це – набагато більш ефективний спосіб в порівнянні з восковою епіляцією, адже після використання воску на тілі можуть залишитися почервоніння. А якщо пацієнт має надчутливу шкіру, це викличе подразнення, яке доведеться усунути з використанням кремів, гелів та інших аналогічних препаратів.

Епіляція спини та живота

Хтось вважає, що надмірна кількість волосся на спині або животі є цілком природним явищем, і не потрібно перейматися з цього приводу. Однак, є люди, для яких це є проявом розладу гормонального фону. Через порушення обміну речовин інтенсивність росту волосся збільшується, а це у свою чергу може викликати дискомфорт. Тому, люди хочуть якомога швидше позбутися рослинності.

За допомогою послідовних сеансів в салоні «АстраНова» ви зможете остаточно позбутися всіх волосин та покращити свій зовнішній вигляд. Зокрема, це допоможе знизити потовиділення під час фізичної активності. Тому, не варто шукати альтернатив або намагатися вирішити проблему самостійно. Зверніться до спеціалістів, і Вашу проблему буде вирішено.

Лазерна епіляція зони бікіні

Проведення терапії в цій зоні найбільше цікавить пацієнтів, які зацікавлені в тому, аби позбутися небажаної рослинності. Очевидно, що використовувати воск для обробки цієї зони зовсім не хочеться, адже це – зона підвищеної чутливості, і яким би високим не був Ваш больовий поріг, воно того не варте.

Лазерна епіляція бікіні не сильно відрізняється від аналогічної обробки інших ділянок. Єдине, про що варто пам’ятати – шкіру перед процедурою потрібно поголити. Також, якщо Ви бажаєте провести терапію, попередньо знеболивши шкіру, це збільшить тривалість на двадцять хвилин. Після того, як процедуру буде завершено, на шкіру нанесуть спеціальний крем.

Аби переконатися в ефективності даної процедури, Ви можете переглянути результати проведених сеансів. Ми зібрали світлини с лазерної епіляції різних частин тіла, аби клієнт мав чітке розуміння того, який зовнішній вигляд матимуть ноги, рука, спина, живіт та інші частини тіла після лазерної епіляції у Львові.

Підготовка до проведення лазерної епіляції

Незалежно від того, яку частину тіла Ви хочете обробити, перед проведенням процедури важливо дотримуватися певних рекомендацій, аби підготувати шкіру до такого впливу.

Все починається за два тижні до сеансу. В цей період, пацієнтові слід утриматися від засмаги під сонцем або в солярії, а також припинити прийом антибіотиків тетрациклінового ряду (їхні компоненти чинять вплив на шкіру, а нам необхідно уникнути цього). Окрім цього, не потрібно висмикувати волосся з ділянки, яку Ви хочете обробляти та не наносити на неї препарати, що містять у своєму складі спирт.

Гоління ділянки має відбутися не пізніше ніж за п’ять годин до сеансу. Всі ці рекомендації дуже сильно впливають на те, який результат отримує пацієнт та як проходитиме сам сеанс. Тому, якщо Ви не зможете знизити вплив на шкіру перед процедурою, є ризик того, що на місці обробки виникне подразнення.

Післяпроцедурний режим

Для того, аби шкіра повністю відновилася після лазерної епіляції у Львові, слід також дотримуватися деяких рекомендацій. Протягом двох тижнів слід утриматися від засмаги, відвідування солярію, лазень та басейнів. Впродовж перших трьох днів слід відмовитися від гарячих ван. Приготуйтеся до того, що на обробленій ділянці виникне почервоніння. Це цілком нормально, і згодом шкіра матиме нормальний колір. Також, не забувайте користуватися сонцезахисним кремом та в жодному разі не використовуйте засобів, що містять у своєму складі спирт.

Як бачите, в догляді за шкірою немає нічого складного. Просто дотримуйтеся всіх вищезазначених рекомендацій, і Ви матимете той результат, про який мріяли перед походом до салону.

Протипоказання щодо лазерної епіляції

Як і всі косметологічні процедури, лазерна епіляція має свої протипоказання, про які слід пам’ятати кожному пацієнту. До основних заборон, що стосуються епіляції лазером відносимо:

  • Період вагітності та грудного вигодовування
  • Онкологічна хвороба
  • Захворювання шкіри
  • Запалення шкіри в ділянці, призначеній для обробки
  • Соматичні захворювання шкіри
  • Курс вживання антибіотиків тетрациклінового ряду

Окрім цього зазначимо, що лазер не призначений для видалення так званого «пушкового» волосся. Через те, що технологія сприймає лише темний колір фолікула, світлі волосини просто залишаються неушкодженими. Тому, якщо Вам необхідно позбутися їх, слід використати інші методи. А для того, аби переконатися у відсутності всіх вищезазначених протипоказань, обов’язково пройдіть медогляд.

Лазерна епіляція в салоні «АстраНова» – найбільш поширені питання

В цьому блоці ми зібрали найбільш поширені питання, які ставлять клієнти стосовно лазерної епіляції у Львові.

1) Скільки сеансів потрібно для того, аби остаточно позбутися волосся на ділянці тіла?

Кількість процедур може змінюватися в залежності від того, наскільки щільним та густим є волосся пацієнта. В основному, для повноцінного очищення вистачає від чотирьох до восьми сеансів з урахуванням правильного догляду з боку клієнта.

2) Чи є вірогідність того, що волосся буде вростати після сеансу епіляції?

Ні, такі варіанти не допускаються, адже волосини буквально розпадаються під дією лазеру – їхня структура повністю руйнується.

3) Від чого залежить вартість послуги?

Основним критерієм, який впливає на це, є розмір ділянки, яку потрібно звільнити від волосся. Так, наприклад, вартість епіляції ніг буде значно вище, ніж обробка обличчя чи інтимної зони. Ви можете знайти інформацію щодо цін на всі послуги в окремому блоці на сайті.

Лазерна епіляція – відгуки про процедуру

Не в останню чергу клієнти, яким ще не доводилося відвідувати ті чи інші процедури, звертають увагу на відгуки попередніх відвідувачів. Завдяки цьому, вони отримують додаткову інформацію про процедуру та мають уявлення про те, як проходить обслуговування.

У випадку з салоном «АстраНова» все знаходиться на найвищому рівні, адже більшість реакцій, шо стосуються лазерної епіляції, є позитивними. І навіть коли клієнт залишається незадоволений результатом та залишає негативний коментар, ми одразу реагуємо на це та працюємо над тим, аби покращити роботу закладу. А якщо Ви вже відвідали наш салон та бажаєте поділитися враженнями від сеансу, можете залишити свій відгук на офіційному сайті або на одній зі сторінок закладу в соціальних мережах.

Ціни на лазерну епіляцію

Більшість людей, що потребують проведення тієї чи іншої процедури та не можуть визначитися з тим, який заклад обрати для проведення, в першу чергу орієнтуються на вартість послуг. Зараз, коли тарифи на всі види послуг (в тому числі і косметологічні) поступово зростають, людям не хочеться вдаватися до зайвих витрат. Тому, кожен з них витрачає багато часу на порівняння сервісів та окремих послуг. Однак якщо Ви вирішили обрати салон «АстраНова» у Львові, Вам не потрібно буде займатися подібними речами. В нас, лазерна епіляція буде доступна за найкращими цінами у Львові. Враховуючи той факт, шо обслуговування клієнтів завжди знаходиться на високому рівні, Ви точно не зможете помилитися, обравши наш заклад. До того ж, постійні клієнти салону можуть оформити персональну картку на знижку, і разом з нею проводити приємні для тіла процедури стане ще вигідніше. Тому, якщо Ви бажаєте якомога швидше позбутися небажаного волосся, очистити поверхню шкіри та відчути легкість, телефонуйте нам та оформлюйте запис на сеанс. Повірте – воно того варте!