Лазерна епіляція для чоловіків

10.10.2020

Ні для кого вже не секрет, що лазерна епіляція для чоловіків є не менш затребуваною, ніж для жінок. Більшість хлопців погодиться з тим, що волосся може приносити немало проблем, особливо якщо в тебе є схильність до його росту на генетичному рівні. Тому, кожен намагається знайти найбільш дієві способи для видалення волосся у проблемних зонах.

І найефективнішим сьогодні можна вважати метод видалення волосся за допомогою лазеру. Існує багато суперечливих думок стосовно того, який результат можна отримати в порівнянні з іншими способами та чи не є даний метод ризикованим для нашого організму.

Але якщо Вам раніше не доводилося мати справу з лазерною епіляцією живота, спини та пахв для чоловіків, це  не стане проблемою. В цьому матеріалі ми розповімо про всі особливості проведення процедури, окреслимо основні показання та протипоказання, а також дамо кілька порад стосовно догляду за шкірою після сеансу.

Лазерна епіляція для чоловіків: загальні відомості

Як не дивно, але алгоритм процедури нічим не відрізняється від жіночого аналогу. У процедурі використовується спеціальний апарат, який налаштовується на відповідну потужність для видалення волосся. Лазерний промінь заглиблюється під шкіру та під час контакту з фолікулом руйнує його структуру. Таким чином волосся видаляється остаточно. Втім, тут є багато нюансів, про які ми поговоримо пізніше.

Підготовка до видалення волосся у чоловіків

Будь-яка процедура з видалення волосся у чоловіків починається з етапу підготовки. Тут Ви маєте чітко слідувати всім вказівкам, адже навіть найменше порушення може призвести до серйозних наслідків.

Перш за все, Ви проходите медогляд. Лікар має переконатися в тому, що у Вас немає протипоказань до процедури. Після цього Ви оформлюєте запис та починаєте підготовку до епіляції. Не хвилюйтеся – в цьому немає нічого складного, адже Вам потрібно буде дотримуватися простих правил:

 • За три тижні до сеансу варто відмовитися від будь-яких сторонніх методів видалення волосся крім гоління. Це важливо, адже якщо Ви будете вищипувати волосся у потрібній ділянці, це призведе до сильного подразнення після епіляції.
 • За два тижні не відвідувати сауну та не засмагати під прямими сонячними променями.
 • Протягом двох тижнів перед процедурою припинити прийом антибіотиків тетрациклінового ряду.

Ближче до сеансу, за два-три дні не обробляти потрібну ділянку препаратами, що містять спирт. Також, за вісім-десять годин до процедури потрібно буде поголити місце, в якому буде проводитися лазерна епіляція для чоловіків.

Проведення лазерної епіляції в салоні «Астра Нова»

Якщо Ви обрали косметологічний центр «Астра Нова» для проведення епіляції, можете розраховувати на те, що все пройде на вищому рівні. Перш за все, спеціаліст проведе огляд безпосередньо перед сеансом, аби переконатися в тому, що всі етапи підготовки були виконані правильно. Далі настає сам процес видалення волосся. Під час контакту лазеру з тілом Ви не відчуєте дискомфорту, адже ступінь його проникнення у шари шкіри є досить низьким. Цей аспект дуже турбує чоловіків, особливо коли справа доходить до чутливих зон (живіт, пахви тощо), тому ми акцентуємо на них увагу. Також для того, щоб не допустити утворення подразнення (для чутливої шкіри), косметолог використовуватиме спеціальний гель, який наносять на ділянку, призначену для обробки.

Догляд за шкірою після проведення лазерної епіляції у чоловіків

Не менш важливим за етап підготовки є період після сеансу, адже від правильного догляду залежить те, в якому стані буде шкіра впродовж наступних тижнів.

Протягом наступних дванадцяти годин поголена ділянка може дуже сильно свербіти, і Ви маєте утриматися від того, щоб почесати її, адже додатковий сторонній вплив на шкіру може нашкодити. Також, варто очікувати невеличкого почервоніння та потемніння пігментних плям в зоні видалення волосся для чоловіків. Не хвилюйтеся – це короткотривалий ефект, який зійде через п’ять-сім днів після процедури.

Також, користуючись нагодою, одразу скажемо, що ми проводимо лазерну епіляцію для всіх частин тіла. Не важливо, що потрібно обробити (ноги, руки, пахви, спину, зону бікіні чи груди) – Ви завжди можете звернутися до нашого косметологічного салону. Видалення волосся з обличчя також доступне для чоловіків, тому не потрібно погоджуватися на воскову депіляцію або самостійно вищипувати волосся пінцетом. Це лише провокуватиме нові подразнення та кожного разу посилюватиме ріст волосин. Ідіть простішим шляхом – використайте лазерну епіляцію зони бікіні та інших частин тіла.

Чого варто очікувати від лазерної епіляції для чоловіків

Якщо Ви думаєте, що відвідавши один сеанс в косметологічному салоні Ви раз і назавжди позбудетеся зайвого волосся, це не так. Для повноцінної очистки однієї ділянки (спина, груди, пахви або зона бікіні) знадобиться повноцінний курс (від восьми до десяти сеансів). Це пов’язано з тим, що деякі волосинки, що піддаються впливу лазера, знаходяться на фінальній стадії свого циклу, і після видалення на їх місці неодмінно з’являться нові.

Також, слід відзначити, що лазер реагує лише на волосся з чорним пігментом. Тобто, якщо на відведеній для епіляції ділянки міститься сиве волосся або так званий «пушок», очікуйте того, що його не буде видалено. Втім, якщо ви пройдете повноцінний курс з видалення волосся для однієї конкретної ділянки, Ви можете розраховувати на повноцінне видалення до вісімдесяти відсотків фолікулів.

Популярні міфи про лазерну епіляцію у чоловіків

Якщо Ви тільки готуєтеся до свого першого сеансу з лазерної епіляції, варто очікувати, що в мережі буде багато сумнівної та неправдивої інформації про процедуру. Існує багато суперечливих думок стосовно того, чи є дана процедура безпечною, але зараз ми розставимо всі крапки над «і», аби Ви переконалися в тому, що епіляція є цілком безпечною.

1) Лазер може проникати крізь внутрішні шари шкіри та завдавати шкоди внутрішнім органам. Не сприймайте всерйоз подібні фрази, адже це неправда. Як ми вже зазначали раніше, апарат для епіляції налаштовується таким чином, що лазер завдає шкоди лише волоскам, руйнуючи їхню структуру. Таким чином, лазерна епіляція живота для чоловіків проходить безболісно, і шкіра дуже швидко відновлюється.

2) Надмірне використання лазеру для видалення волосся може викликати рак шкіри. Такий міф є досить поширеним на форумах та інформаційних сайтах, але він і надалі залишатиметься міфом. Лазер є цілком безпечним для людини, а рак шкіри може викликати лише надлишок ультрафіолету (під час перебування в солярії чи засмагаючи на сонці).

3) Застосовуючи лазер, ми можемо пошкодити шкіру, внаслідок чого там з’являються рубці. І знову ми розвіюємо черговий міф. Потужності лазеру недостатньо для того, аби почати руйнацію тканин.

4) Лазерна епіляція – виключно жіноча процедура. Як можна зрозуміти з назви нашого матеріалу, це також неправда. Чоловіки так само можуть розраховувати на видалення волосся у всіх проблемних зонах.

5) Процедура з використанням лазера може спровокувати ріст нових волосин. Це твердження аргументується тим, що чим більше ми голимо певну частину тіла, тим більш щільними та жорсткими стають наші волоски. Але у випадку з лазерною епіляцією для чоловіків все зовсім інакше. Технологія спрямована на руйнування всієї структури, в тому числі і кореня, тому тут просто недоречно говорити про прискорення росту.

6) Не слід використовувати лазерну процедуру людям з гормональними проблемами. І тут ми знову спростовуємо міф. Навпаки, під час порушення гормонального фону процедура може допомогти пацієнтові. Просто для того, аби швидше позбутися проблем, слід почати проходити курс лікування. Робіть все за вказівками лікарів, і результат не змусить себе довго чекати.

7) Фотоепіляція є більш ефективною за лазерну епіляцію. Люди, які поширюють подібні тези, схоже, не розуміють, в чому різниця між цими двома процедурами. Насправді принцип дії лазера та фотоепілятора абсолютно ідентичний. Але навіть не зважаючи на це, лазерний апарат визнано більш безпечним та ефективним для видалення волосся у чоловіків.

8) Епіляцію заборонено робити влітку. Так, ми вже зазначали, що перед процедурою варто утримуватися від засмагання під прямими сонячними променями, аби на шкірі не утворювалися додаткові подразнення. Втім, якщо ви плануєте відвідати сеанс в один з літніх місяців, можете сміливо це робити. Єдине, про що варто пам’ятати – не засмагати протягом трьох днів до та після процедури.

9) Одного сеансу лазерної епіляції достатньо, аби видалити все волосся у вибраній ділянці. Як ми вже зазначали раніше, для повноцінного очищення однієї зони знадобиться щонайменше вісім процедур поспіль. При цьому, Ви маєте чітко дотримуватися усіх пунктів підготовки та правильно доглядати за шкірою після кожного сеансу.

Отже, тепер Ви знаєте, що більшість інформації про процедуру є неправдивою. Тому, потрібно завжди шукати перевірені джерела інформації, на які можна розраховувати. І якщо у Вас виникли запитання стосовно проведення лазерної епіляції у чоловіків, Ви можете в будь-який момент звернутися до наших консультантів. Вони проконсультують Вас та дадуть відповіді на всі запитання.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Не слід забувати, що лазерна епіляція – повноцінна процедура, що має свої протипоказання та застереження. Вам слід дуже уважно ставитися до цього, адже ігнорування рекомендацій може призвести до негативних наслідків. Отже, не рекомендується проводити лазерну епіляцію тим, хто має:

 • Епілепсію
 • Герпес в активній стадії
 • Період відновлення від пластичної операції, який триває менше року
 • Кардіостимулятор або імпланти в зоні видалення
 • Онкологічні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Запальні процеси в зоні проведення епіляції
 • Атопічний дерматит в стадії загострення
 • Псоріаз
 • Гострі захворювання шкіри у стадії загострення

Тому, аби переконатися, що у Вас відсутні всі протипоказання, обов’язково зверніться до лікаря перед проведенням процедури. Проте, навіть якщо огляд виявить незначні пошкодження шкіри, Вам не доведеться відмовлятися від операції, адже такі ділянки (як наприклад пігментні плями) прикриваються на час проведення епіляції.

Ціна лазерної епіляції для чоловіків

Один з критеріїв, що постійно цікавить клієнтів – вартість послуги. Зараз, коли тарифи постійно підвищуються, ніхто не хоче переплачувати, тому кожен намагається знайти оптимальний варіант у співвідношенні вартості та якості процедури. Люди нерідко порівнюють сервіси з метою зекономити на конкретній послузі, зокрема на епіляції. Але якщо Ви є клієнтом косметологічного салону «Астра Нова», Вам не потрібно турбуватися про подібні речі. З нами Ви отримаєте доступ до послуг лазерної епіляції у чоловіків за найкращими цінами у Львові. Окрім цього, постійні клієнти нашого центру отримують спеціальні картки на знижку до п’ятнадцяти відсотків. Також, якщо Ви бажаєте зробити своєму колезі подарунок, ми пропонуємо придбати подарункові сертифікати на суму до трьох з половиною тисяч гривень.

Тому, якщо Ви готові позбутися зайвого волосся та забути про подразнення шкіри, скоріше телефонуйте нам та записуйтесь на сеанс. Не потрібно шукати альтернатив або відмовлятися від процедур – рішення вже тут!