Лазерна епіляція для чоловіків

12.29.2018

Скільки часу іде , на таку несуттєву річ як зайве волосся. Витрачається занадто багато енергії «Треба не забути поголитися …», «Коли там наступна депіляція? …», «Блін, знову ця щетина …», «Начебто збрив, а виглядає все одно негарно …», «Хм … у мене видно волосся в цій футболці? …».

Можна звільнити голову від цих думок. Присвятити свій час для чогось більш корисного. Наприклад, для улюбленої сім’ї, успішної кар’єри або здійснення заповітної мрії. Після епіляції з’являється більше свободи і впевненості у своїй красі.

Лазерна косметологія для чоловіків — вже не фантастика, вона міцно увійшла в сучасне життя. Це не дивно — за один або кілька сеансів можна досягти приголомшливих результатів в області видалення небажаного волосся на тілі. Як відомо, більшість способів депіляції дають тимчасовий ефект, лазерна епіляція дозволяє вирішити проблему — назавжди!

Якщо вам важливий результат після лазерної епіляції — плюси і мінуси потрібно враховувати.

  1. Не чекайте, що після першого сеансу все волосся чарівним способом випарується!
  2. Видалення поступове — займає 4-8 -10 процедур.
  3. Кожен візит за тривалістю варіюється від 10 до 60 хвилин. (залежно від зони оброблення)
  4. Навіть при охолоджуючому впливі лазерної головки у самих «ніжних» клієнтів можливе поколювання в зоні проведення процедури.
  • Волосся на ногах і під пахвами може заважати (особливо чоловікам-моделям);
  • Волохата спина і живіт у чоловіків викликають не тільки дискомфорт, але і подразнення на шкіри.

Відмовитися від усього перерахованого в списку допоможе результат після лазерної епіляції, виконаної майстрами за допомогою інноваційного обладнання. Нешкідлива і безболісна процедура рекомендована навіть для чутливих зон. І ніякого пошкодження шкірного покриву!

Ми знаємо про лазерну епіляцію все і з радістю вирішимо всі ваші питання, що стосуються видалення небажаного волосся у чоловіків.