Лазерна епіляція в області бікіні – ефективне вирішення делікатної проблеми

10.13.2020

Видалення волосся у проблемних зонах завжди було проблемою для жінок та дівчат. Всі намагалися знайти найменш болісний та найбільш дієвий спосіб зробити це, і врешті-решт почали використовувати лазерну епіляцію бікіні. Ця методика одразу стала популярною серед клієнтів косметологічних салонів в Україні і зокрема у Львові. Кожна з тих, хто вже встигли спробувати цю терапію переконалися, що цей метод є найбільш дієвим серед усіх відомих, адже він не супроводжується болісними відчуттями та проходить дуже швидко.

Але ті, хто тільки планує скористатися даною послугою, досі не наважилися цього зробити, адже не мають достатньої кількості інформації про метод. Тому сьогодні ми підготували для Вас матеріал, у якому розповімо про те, що являє собою лазерна епіляція зони бікіні, у чому полягають основні відмінності цього методу, які рекомендації та протипоказання для нього існують і наскільки суттєвою є різниця між даним способом та іншими відомими методиками.

Загальні відомості про лазерну епіляцію бікіні

Якщо Ви раніше не чули про даний метод, Вам варто знати, що це – процедура, в результаті якої зона бікіні повністю очищається від волосся. В даному випадку основним інструментом виступає лазер, який заздалегідь налаштовують на відповідну потужність.

 На відміну від депіляції, лазерна епіляція дає більш помітний ефект і навіть гарантує можливість видалення волосся назавжди. Проте, для цього Вам необхідно відвідати повноцінний курс з кількох процедур поспіль. Їхню кількість визначатиме спеціаліст після проведення попереднього огляду, аби досягти максимального ефекту.

Для проведення процедури з видалення волосся у проблемній зоні косметологи використовують два основні компоненти, а саме:

 • Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET. Його характеристики дозволяють зруйнувати фолікул одразу після контакту. Важливо і те, що такий агрегат на пошкоджує шкіру та може охолодити ділянку тіла після завершення процедури.
 • Спеціальний гель. Його наносять безпосередньо перед початком процедури, аби захистити шкіру від подразнення.

Лазерна епіляція: глибоке бікіні. Підготовка до процедури

Не зважаючи на те, що більшу частину роботи у процесі епіляції бікіні виконує пристрій, процедура все ж потребує повноцінного підготовчого процесу як від лікаря, так і від пацієнта. Одразу скажемо, що варто притримуватись всіх пунктів підготовки без виключення, інакше приємний сеанс епіляції може перетворитися на справжнє пекло. Отже, аби все пройшло без негативних наслідків, Вам слід:

 • Утриматися від вживання антибіотиків за чотирнадцять днів до процедури
 • Не видаляти волосся на ділянці самостійно за допомогою воску чи пінцету за три тижні до сеансу
 • Коли до відвідування салону залишатиметься тиждень, варто припинити відвідування солярію та не засмагати під прямими сонячними променями. Якщо Ви все ж засмагатимете, ефективність процедури суттєво знизиться
 • Поголити зону бікіні за дванадцять годин до лазерної епіляції. Цей етап підготовки стосується всіх зон, у яких може проводитися лазерна епіляція, тому він залишається незмінним.
 • Безпосередньо перед початком сеансу не використовувати косметичних засобів. Шкіра у місці епіляції має бути чистою

Як роблять лазерну епіляцію зони бікіні

Коли всі етапи підготовки пройдено і настає день сеансу, Ви проходите фінальний огляд. Косметолог має переконатися в тому, що Ви готові до епіляції. Далі настає сам процес видалення волосся. Вам запропонують одягти спеціальні окуляри, які захищатимуть очі від лазеру, а на зону обробки нанесуть гель, який захистить шкіру від подразнення.

 Момент першого контакту зі шкірою може викликати легке поколювання, але не переживайте – якщо Ви виконали всі умови підготовки, лазерна епіляція глибокого бікіні пройде безболісно.

Догляд за шкірою після процедури

Цей етап є не менш важливий за період підготовки, адже тут Ви можете якомога довше підтримувати шкіру в оптимальному стані. Правила доволі прості, тому Вам буде не складно їх дотримуватися. Отже, варто:

 • Утриматися від використання косметичних засобів, з вмістом спирту
 • Не приймати ванни з гарячою водою протягом дванадцяти годин після процедури
 • Аби усунути подразнення в обробленій ділянці, користуйтеся пантенолом або кремом, що містить в собі цей засіб.
 • Не засмагати протягом семи повних днів після лазерної епіляції бікіні

Популярні міфи про лазерну епіляцію бікіні

Розповсюдження неправдивої інформації про процедуру може викликати в людей сумніви щодо її ефективності. Процедура з видалення волосся в зоні бікіні не стала виключенням, і зараз у мережі можна зустріти багато хибних тверджень, які, на жаль, продовжують активно поширюватися. Тому зараз ми проілюструємо всі найбільш популярні міфи і спростуємо їх.

1) Першим є міф про те, що лазер, який застосовується для видалення волосся, може заглибитися у тканини і пошкодити шкіру, або навіть залишити рубці. Одразу кажемо для всіх тих, хто встиг в це повірити – розслабтеся. Лазер заглиблюється у шкіру всього на два міліметри. Цього, достатньо лише для того, щоб видалити фолікули. Більше того, навіть коли промінь натрапляє на волосинку, він руйнує її структуру, від чого процес епіляції зони бікіні проходить безболісно.

2) Другий міф, який варто зачепити, говорить про те, що процедура з використанням лазеру може бути шкідливою для шкіри. Дехто навіть стверджує, що часте відвідування подібних сеансів може викликати рак шкіри. Ми запевняємо Вас, що лазерні процедури у салоні «Астра Нова» не завдаватимуть Вам шкоди. Щодо можливих онкологічних захворювань, то тут також не слід панікувати – захворювання може виникнути через надлишок ультрафіолету (від частого засмагання або  відвідування солярію). Лазер в цьому плані цілком безпечний.

3) Відвідуючи лазерну епіляцію бікіні, існує ризик отримати безпліддя. Повторимо це ще раз – лазер не здатен завдати шкоди організмові через свою відносно невелику потужність. До того ж, наші спеціалісти налаштовують його перед кожним сеансом, тому Вам немає чого боятися.

4) Існує заборона проведення процедури влітку, адже є ризик отримати опіки. Якщо Ви будете уважно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря щодо підготовки до процедури, Ви не отримаєте жодних пошкоджень шкіри. Єдиний момент, в який дійсно можна повірити – влітку дотримуватися рекомендацій щодо засмагання трохи складніше, ніж восени чи взимку. Але ми більш ніж впевнені, що це не стане серйозною проблемою для Вас.

5) Існує також міф про те, що воскова епіляція є набагато більш ефективною за лазерну. Слід пам’ятати, що воскова епіляція – це фактично відривання волосся разом з верхнім шаром шкіри. Дана процедура є надзвичайно болісною, а з огляду на те, що все відбувається в зоні глибокого бікіні, це точно не буде приємно. До того ж, після використання воску завжди є ризик того, що волосся буде не тільки виростати наново, а ще й вростати у шкіру, що у свою чергу призводить до чисельних подразнень. Використовуючи лазер, Ви не тільки позбуваєтеся болісних відчуттів, але й можете досягти кращого ефекту, оскільки промінь руйнує структуру фолікула з самого кореня.

6) Ми неодноразово мали змогу бачити тези про те, що особам з папіломами та родимками не можна проводити епіляцію. Ви можете бути спокійні – ніяких заборон немає. Просто на момент проведення процедури ділянки з  папіломами та родимками прикриваються.

7) Один з найбільш дивних міфів стосувався того, що у дівчині немає сенсу проводити епіляцію до появи дітей, адже в період вагітності під впливом гормонів росту волосся буде проростати значно швидше. Але і це твердження є помилковим, адже будь-який прояв активного росту має тимчасовий характер, і Вам достатньо буде провести одну лазерну епіляцію бікіні на рік для усунення можливих наростів. Проте і це маловірогідно, адже зруйновані волосини не відновлюються і зникають назавжди.

8) Останній міф в нашому переліку стосується неможливості повного видалення волосся з ділянки за допомогою лазеру. Так, однієї процедури Вам не вистачить, але відвідавши повноцінний курс, Ви зможете досягти потрібного результату. Кількість відвідувань та їхню частоту визначатиме лікар відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

Недоліки процедури

До очевидних мінусів можна віднести неможливість видалення сивого волосся або так званого «пушку». Це пов’язано з тим, що даний тип волосинок не містить чорного пігменту, на який і реагує лазер під час контакту. Тому, якщо Вас турбує ця проблема, варто знайти інший спосіб для її вирішення.

Переваги процедури

Якщо говорити про переваги епіляції бікіні, відзначаємо наступні критерії:

 • Безболісність. Сам по собі лазер не завдає шкоди організму, а в купі зі спеціальним гелем Ви взагалі нічого не відчуєте.
 • Ефективність. Руйнація структури фолікула дозволяє безповоротно знищити рослинність в області бікіні. Практика показує, що після першого сеансу понад двадцять відсотків волосся перестає рости.
 • Доступність. Замовляючи послугу у косметологічному центрі «Астра Нова» у Львові, Ви завжди можете розраховувати на вчасне проведення сеансів без затримок.

Ціна лазерної епіляції у Львові

Перше, на що звертають увагу клієнти під час пошуку потрібних косметологічних послуг – вартість. Зараз, коли тарифи поступово зростають, кожен хоче знайти якомога більш вигідний для себе варіант. Нерідко клієнти порівнюють однакові послуги у одразу кількох сервісах аби знайти комфортне співвідношення вартості та якості. Але якщо Ви є клієнтом косметологічного центру «Астра Нова», у Вас немає потреби витрачати час на подібні речі. Тут Ви зможете замовити послугу з видалення волосся в зоні бікіні за найкращими цінами на ринку. Ми не завищуємо вартість процедур, тому ніяких неприємних сюрпризів у Вас не буде. До того ж, ми регулярно проводимо акції на косметологічні послуги, а за бажанням Ви можете придбати подарункові сертифікати та приємно здивувати своїх близьких. Не забуваємо і про бонуси для постійних клієнтів – у Вас є можливість отримати спеціальні картки на знижку до п’ятнадцяти відсотків!

Якщо робити висновки, можна впевнено сказати, що використання епіляції для видалення волосся є найбільш дієвим, безпечним та ефективним методом серед усіх можливих. Вам не потрібно потерпати від болю, що його викликає воскова епіляція або обмежуватися «проміжним» результатом у вигляді епіляції тримером. Тому якщо Ви готові вирішити цю проблему швидко і безболісно, не думаючи про наслідки, можете сміливо оформлювати запис у нашому салоні. Не чекайте – покращуйте своє життя вже зараз!