Лазерна епіляція в області бікіні – ефективне рішення делікатної проблеми

12.27.2018

Сучасний світ підпорядкований двом масовим культам: культу красивого тіла і культу здоров’я. Щоб відповідати високим планкам, потрібно постійно стежити за собою.

Епіляція зон бікіні

Багато людей приділяють особливу увагу догляду за зоною бікіні, при цьому традиційні методи депіляції недовгодіючі, болючі і не дуже-то ефективні. На щастя, вже кілька десятиліть естетична медицина пропонує дієвий спосіб вирішити цю проблему. Для видалення волосся в делікатній зоні, а особливо для процедур лазерної епіляції глибокого бікіні, наш салон АстраНова застосовує:

  • Сучасний діодний лазер Lumenis Light Sheer ET. Його вплив оптимальний, він ефективно руйнує волосяні цибулини, практично не робить ніякого впливу на шкіру, має систему охолодження.
  • Спеціальний гель, пом’якшує некомфортні відчуття під час процедури і захищає шкіру протягом процедури.

Підготовка до процедури лазерної епіляції бікіні

За два тижні до лазерної епіляції бікіні слід припинити засмагати. Запорука безпеки і успіху процедури — світла шкіра без подразнень та темне волосся. За 5 — 9 до походу в салон слід поголити зону епіляції, в іншому випадку лазер буде впливати на волосяний стрижень більше, ніж на фолікул, і ефективність процедури знизиться.

При рецидивуючому генітальному герпесі за два-три дні до відвідин салону почніть курс противірусного препарату, який продовжите і після процедури. За 20хв. до лазерної епіляції область бікіні обробляють анестетиком, (при бажанні пацієнта) найчастіше в ролі знеболюючого препарату виступає крем

Коли випаде волосся після лазерної епіляції бікіні?

Незважаючи на високу ефективність сеансів епіляції з використанням лазерного обладнання, позбутися небажаного волосся за одне відвідування не вдасться. Від п’яти до восьми сеансів з перервою в півтора-два місяці потрібно, щоб шкіра стала ідеально гладкою. Пов’язано це з тим, що вплив лазера діє лише на волосинки в стадії росту. Виштовхується волосся після процедури строго індивідуально, однак найчастіше до одного-двох тижнів.