Лазера епіляція пахових зон та її переваги

11.27.2016

Сьогодні про красу та доглянутість жінки часто судять із стану шкіру, однією із основних вимог до якої є відсутність небажаного волосся. У сучасному світі прийнято видаляти небажане волосся із жіночих ніг, зони бікіні, а в першу чергу – із пахових зон. Волосся у цій ділянці тіла може викликати не лише подразнення, а й утримувати піт та неприємний запах, тому особливу увагу зоні пахв почали надавати з давніх-давен.

Делікатна зона на руках найчастіше піддається голінню, інколи воно мало не щоденне. Від цього волосся значно грубшає та відростає надзвичайно швидко. Постійне ж гоління під пахвою у свою чергу часто викликає значні подразнення, а застосування антиперспірантів ще більше ускладнює ситуацію. Сьогодні розповімо про найсучасніший метод боротьби із небажаним волоссям у зоні пахв, а також розглянемо основні переваги процедури лазерної епіляції цієї ділянки тіла.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ПАХОВИХ ЗОН

Лазерна епіляція рук, на відміну від інших методів видалення волосся, дозволяє позбутися волосся практично назавжди. Єдиною вимогою щодо отримання бажаного результату є проведення потрібної кількості процедур, адже у одній фазі росту одночасно перебуває близько 30% волосся. Відбувається процедура за допомогою спеціального приладу-лазеру, який руйнує волосяні цибулини, залишаючи при цьому шкіру неушкодженою. Час проведення процедури залежить відзони оброблення.

Необхідність проведення певної кількості сеансів полягає у тому, що більшість волосяних фолікулів знаходяться на стадії росту, тому повторною процедурою знищуються цибулини волосся, які неможливо було видалити на попередній процедурі. Для пахової зони в середньому знадобиться 4-8 сеансів із перервою від першої процедури 1 місяць і в подальших процедурах інтервал збільшується на два тижні. Після консультації перед епіляцією лікар надасть Вам необхідні рекомендації, яких потрібно буде дотримуватись протягом кількох днів до та після сеансу (наприклад, засмагання чи перебування у сауні, застосування кремів та лосьйонів тощо).

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ НА РУКАХ

До переваг епіляції лазером відносяться:

  • можливість позбутися волосся назавжди;
  • зникають чорні цятки, які є після гоління;
  • одразу помітний ефект;
  • безпечність для шкіри та здоров’я в цілому;
  • мінімальні затрати часу на один сеанс;
  • мала кількість протипоказань

Наважившись на видалення волосся під пахвою за допомогою лазера, Ви вже за 3-4 сеанси назавжди забудете про волосся у цій ділянці тіла та часте гоління. Разом із тим, шкіра стане оксамитовою на дотик та зникнуть подразнення.

 

До недоліків можна віднести протипоказання для проведення епіляції:

  • період вагітності та лактації;
  • загострення хронічних захворювань;
  • наявність інфекцій чи злоякісних пухлин;
  • світле чи сиве волосся.