Мезотерапія обличчя

10.14.2020

Косметологія постійно прогресує, і з часом люди знаходять нові та більш ефективні способи боротьби з тими чи іншими проблемами. Мезотерапія обличчя – якраз та процедура, яка дозволяє відійти від примітивних методів лікування та досягти максимального ефекту під час боротьби зі зморшками. Спробувавши таку методику один раз, Вам вже не захочеться шукати альтернативи.

Втім, всі ті, хто збирається спробувати таку методику вперше, намагаються дізнатися про неї якомога більше. Насамперед, це стосується протипоказань, періоду між сеансами та тривалості ефекту від курсу. Також, дуже важливо знайти такого спеціаліста, якому можна було б довіритися без жодних сумнівів. І якщо Ви досі знаходитеся в пошуках, але хочете якомога швидше почати лікування, рекомендуємо Вам звернутися до салону «АстраНова». Тут Ви дізнаєтеся все про мезотерапію шкіри обличчя, її переваги над іншими методиками боротьби зі зморшками та побачите, як поетапно проходить курс лікування.

Мезотерапія обличчя – загальні відомості

Якщо говорити про мезотерапію без прив’язки до конкретної ділянки тіла, це – ефективний метод лікування шкіри без особливих часових витрат. Основною перевагою над аналогічними методиками є відсутність вікових обмежень для пацієнтів. Звісно, що до такої процедури не варто вдаватися в юному віці, але якщо Ви вже бачите суттєві зміни на поверхні шкіри, слід почати діяти.

Слід наголосити, що мезотерапія являє собою ін’єкційний метод та передбачає серію неглибоких уколів з введенням відповідних лікарських засобів. Вона прийшла у косметологію з медицини і одразу стала популярною, адже до цього моменту інші способи введення препаратів у тканини шкіри не давали такого ефекту.

Як проходить курс мезотерапії обличчя

Мезотерапія обличчя – це простий та дієвий метод, який потребує коректного виконання всіх дій як з боку пацієнта, так і з боку косметолога. І якщо Вам раніше не доводилося проходити повноцінні курси косметологічних процедур, Вам слід звернути особливу увагу на цю частину матеріалу. Тут ми розповімо про всі етапи мезотерапії, через які проходитиме пацієнт.

Перед тим, як здійснити перший візит до салону, слід обов’язково пройти обстеження у лікаря. Не можна ризикувати здоров’ям та допускати погіршення самопочуття, тому Ви маєте переконатися в тому, що у Вас відсутні будь-які протипоказання до ін’єкцій та окремих препаратів. Після того, як Ви отримали дозвіл на проходження процедури, можна без проблем оформлювати запис на перший сеанс.

Коли Ваше перше відвідування завершиться, косметолог зможе визначити, що саме необхідно скорегувати, і відштовхуючись від цього сформує курс лікування, об’єм препаратів та тривалість періоду відновлення.

Кожен сеанс починається з того, що зону майбутніх ін’єкцій обробляють антисептиком. Далі, впродовж двадцяти хвилин триває введення препаратів у заздалегідь визначені ділянки. Коли ліки введено під шкіру в повному обсязі, косметолог наносить на обличчя пацієнта заспокійливу маску. Слід очікувати, що протягом кількох днів після сеансу на обличчі будуть помітні невеликі синці. Але не хвилюйтеся – через три дні вони зникнуть самі по собі.

Важливим аспектом, який безпосередньо впливає на ефективність лікування є реабілітація. Повноцінне відновлення дозволить Вам якомога швидше відчути ефект від мезотерапії обличчя та забути про проблеми, які турбували Вас до цього. Так, протягом всього періоду відновлення шкіри після чергового сеансу потрібно регулярно наносити на поверхню сонцезахисний крем з високим ступенем захисту. Завдяки цьому, Ви зможете уникнути подразнення, а відновлення тканин пройде значно швидше.

Мезотерапія: до і після

Поліпшення стану шкіри буде помітно вже через дві-три процедури. Зовшіній вид шкіри буде змінюватися, і вона буде поступово омолоджуватися. У випадку вугрової хвороби терапія допоможе посилити імунітет, і кількість висипів суттєво зменшується. Також, якщо Ви зіткнулися з явищем гіперпігментації, мезотерапія обличчя стане чудовим рішенням. Тканини отримають додаткове живлення, завдяки чому пігмент буде проявлятися не так сильно, як зазвичай.

Впродовж всього курсу (він складається в середньому з п’яти-семи процедур в залежності від стану пацієнта) Ви відчуватимете покращення стану шкіри. Навіть не зважаючи на те, що перерва між сеансами становить до десяти днів, при завершенні курсу Ви не помітите вугрів, жирових відкладень або інших дефектів, що турбували Вас до цього. Ефект від курсу тримається від шести до дванадцяти місяців в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта. Також, рекомендується робити так звану підтримуючу процедуру раз на два-три місяці, аби зберегти результат якомога довше.

Показання та протипоказання до мезотерапії обличчя

Коли клієнти бачать, що серед відгуків про мезотерапію обличчя немає жодної негативної реакції, вони майже одразу намагаються оформити запис до салону. В цьому немає нічого поганого, але слід пам’ятати, що мезотерапія виконується не тільки для того, аби принести клієнтам естетичне задоволення, але й для того, аби вирішити конкретні проблеми зі здоров’ям. Тому, слід завжди пам’ятати про ті проблеми або ситуації, коли застосування даної процедури допоможе покращити стан здоров’я пацієнта. До таких відносимо:

 • Старіння шкіри (через нього власне і змінюється її колір)
 • Надмірна сухість шкіри
 • Підвищене виділення шкірного сала, розширення пор
 • Акне, постакне
 • Синці під очима
 • Пігментні плями, гіперпігментація
 • Купероз
 • Шрами та розтяжки

Також, мезотерапія обличчя може використовуватися, аби підготувати шкіру до пластичної операції або пілінгів різного типу. Окрім цього, слід сказати, що від типу проблеми, яку Ви хочете вирішити, буде залежати кількість сеансів та дозування препаратів, що їх будуть вводити під шкіру за допомогою ін’єкцій.

Скажемо окремо і про протипоказання, адже їх ні в якому разі не слід ігнорувати. До списку відносимо:

 • Запалення на ділянках шкіри, де планується проведення ін’єкцій
 • Герпес
 • Епілепсія
 • Наявність у пацієнта панічного страху голок
 • Хронічні вірусні інфекційні захворювання
 • Період вагітності та\або грудного вигодовування
 • Захворювання, що безпосередньо впливають на згортання крові (наприклад, гемофілія)
 • Застуда або підвищена температура тіла
 • Алергія на лікувальні препарати або окремі компоненти, що містяться в них.

Як бачите, перелік показань та протипоказань до процедури є досить широким. Саме тому, коли Ви плануєте візит до косметичного салону, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та пройдіть обстеження. Це допоможе виявити проблеми зі здоров’ям, які не були помітні до цього.

Період відновлення після процедури

Даний етап є не менш важливим, ніж етап відновлення між сеансами. Якщо Ви хочете закріпити всі ті зміни, що відбувалися під час відвідування салону, слід чітко дотримуватися рекомендацій косметолога та ні в якому разі не приймати необдуманих рішень самостійно.

Так, слід запам’ятати, що у перші дні після проведення ін’єкцій на обличчі з’являються невеликі синці та почервоніння. В такому разі не слід одразу бігти до дерматолога або намагатися знайти якісь лікарські засоби. Організм буде поступово відновлюватися, і до кожного нового сеансу на шкірі не залишиться ніяких слідів. Просто дотримуйтесь вказівок наших спеціалістів та використовуйте сонцезахисний крем.

Завдяки методу точкового введення препарати починають діяти миттєво, і на відміну від інших способів видалення зморшок ін’єкційна мезотерапія обличчя дає найбільш помітний результат, і пацієнтам не доводиться відвідувати додаткові процедури, аби прискорити процес омолодження шкіри.

Відгуки про мезотерапію обличчя в салоні «АстраНова» у Львові

Обираючи салон для проведення тих чи інших косметологічних процедур, клієнти звертають особливу увагу на реакції попередніх клієнтів. Звісно, можна прочитати безліч цікавого про те, як проходить обслуговування або наскільки вигідною є пропозиція. Втім, найкращим показником якості обслуговування стануть саме відгуки тих, хто вже встиг попрацювати з косметологами. На офіційній сторінці салону «АстраНова» можна знайти всі відгуки клієнтів, які мали можливість обслуговуватися в нас. Кожен з них залишився задоволений результатом, а більшість людей стала нашими постійними клієнтами. Тому, якщо Ви досі вагаєтеся, чи варто спробувати мезотерапію обличчя або інші процедури для омолодження, можете сміливо йти до нас.

Ціна на мезотерапію обличчя у Львові

Окрім відгуків, важливим критерієм для вибору салону для клієнта є також і вартість послуг. Очевидно що зараз, у період регулярного збільшення тарифів, кожен намагається зекономити якомога більше та знайти для себе більш вигідну пропозицію. Водночас, людям не хочеться мати справу з недосвідченими лікарями та ризикувати власним здоров’ям. Тому, всі дуже уважно ставляться до вибору закладу, в якому буде проходити курс лікування. Але якщо Ви є клієнтом салону «АстраНова», Вам не доведеться турбуватися про те, як вирішити проблему фінансів. В нашому закладі Ви зможете скористатися послугами досвідчених спеціалістів за найкращими цінами у Львові. До того ж, постійні клієнти нашого салону гарантовано отримують спеціальну картку на знижку, що діє на всі види послуг.

Тому, якщо Ви готові раз і назавжди забути про проблеми зі шкірою, купероз, розтяжки або дискомфорт від зайвого шкірного сала, скоріш прямуйте до нас. Повірте – воно того варте!