Омолодження обличчя ін’єкціями краси: що варто знати?

12.29.2018

З віком наша шкіра втрачає пружність та еластичність, з’являються зморшки, овал обличчя змінюється. Сучасна косметологія обличчя пропонує окрім звичних кремів та лосьйонів, які не надто дієві у боротьбі з віковими змінами, й радикальніші омолоджуючі процедури – уколи краси, які можуть допомогти скинути добрий десяток років та призупинити старіння шкіри.

Більшість методів омолодження діють шляхом глибокого зволоження та активацією вироблення еластину та колагену. Розглянемо найпопулярніші такі процедури та порівняємо їхні плюси та мінуси.

Різновиди процедур омолодження шкіри обличчя та їх особливості

Одні з найпопулярніших та найдієвіших ін’єкційних методів омолодження:

  • Мезотерапія. Це суміш вітамінів, антиоксидантів, біологічно активних компонентів, які підбираються індивідуально під кожного пацієнта та вводяться майстром з допомогою мікроголок у зовнішній та середній шар шкіри. Мезотерапія активує обмінні процеси клітин шкіри, також починається процес регенерації після проколів. Ця методика дозволяє розгладити дрібні зморшки, розгладити шкіру та підвищити еластичність. Ефективна для свіжих зморшок, «гусячих лапок» біля очей та зменшення об’ємів. Переваги процедури: покращує кровообіг, знімає набряки. Рекомендовано застосовувати після пластичних операцій. Мінуси методу: проколи дещо болючі, можуть виникати синці.
  • Міорелаксація. Базується на введенні під шкіру ботулотиксину в місця, де найчастіше виникають зморшки. Методом лабораторних змін ця речовина стає нетоксичною та ефективно застосовується у косметології. Його основна дія – розслаблення мязів. Відоміші назви цього препарату – американський Ботокс та французький Диспорт. Багата міміка та часте напруження мязів обличчя наче «заламує» шкіру, від чого виникають зморшки. Дана процедура ефективна у боротьбі з горизонтальними та вертикальними зморшками, «гусячими лапками». Але її не застосовують у зоні носогубних складок – можна порушити міміку обличчя. Плюси ін`єкцій: швидкість дії, відносна безболісність та мінімальна кількість побічних ефектів. Недоліки: розгладжує лише мімічні зморшки, при цьому не підвищує тонус шкіри та не покращує його колір.
  • Контурна пластика. Під шкіру вводяться індивідуально підібрані – філлери, які відновлюють об`єм шкіри. Вони бувають: біодеградучі гелі – гіалуронова кислота, полі молочна кислота, натуральний колаген; синтетичні гелі – силікон, біополімерний гель; комбіновані матеріали. Наповнювачі заповнюють пустоти під шкірою, підіймають її, зволожують та повертають пружність. В залежності від віку і стану шкіри, підбирають «важкість» наповнення. Філер розгладжує не лише зморшки будь-якої глибини, а й рубці. З його допомогою можна змінити овал обличчя, форму скул та губ. Плюси процедури: сповільнення старіння, розгладження, зволоження, покращення кольору шкіри. Мінуси: може залишати синці.
  • Біоревіталізація. Являє собою поєднання мезотерапії та контурної пластики, біодеградуючі філлери вводяться під шкіру як і при мезотерапії. Біоревіталізація зволожує шкіру, покращує колір обличчя, розгладжує зморшки. Можна використовувати для загоєння після опіків, хімічних пілінгів, пластичних операцій. Плюси: покращує стан шкіри швидко та делікатно по всій поверхні. Мінуси: Можуть виникати синці.
  • Озонотерапія. З допомогою голок під шкіру вводиться суміш озону та кисню. Допомагає покращити циркуляцію крові, регенерацію клітин та загальний стан не лише обличчя, а й усього організму. Розгладжує зморшки, покращує колір, забирає набряки та мішки під очима. Переваги: не має серйозних протипоказань, досить безпечний. Мінуси: не дає такого швидкого ефекту, як інші процедури.

Незалежно від методу, який Ви обрали, варто проводити процедури омолодження обличчя лише у перевірених та професійних косметологічних центрах.