Омолодження обличчя ін’єкціями краси: що варто знати?

10.10.2020

Догляд за шкірою завжди турбує жінок та дівчат, які піклуються про свій зовнішній вигляд. Чим старшими ми стаємо, тим більше зморшок з’являється на обличчі, і тим менш еластичною стає шкіра. У таких випадках люди завжди вдаються до методів омолодження обличчя. На перший погляд може здатися, що це – порожня витрата, яка не дасть ніякого видимого ефекту. Але сотні та навіть тисячі клієнтів, що вже встигли спробувати даний метод відчули позитивні зміни та готові продовжувати проводити подібні сеанси.

Проте ті, хто тільки планує скористатися послугами косметолога, але ще встигли цього зробити, можуть мати певні сумніви стосовно того, наскільки дієвою є та чи інша процедура омолодження. Саме тому ми вирішили розставити всі крапки над «і» та підготувати цей матеріал, в якому розкажемо про всі нюанси омолодження шкіри обличчя. Ви дізнаєтеся про те, як працює кожен з методів, які основні рекомендації пропонують лікарі та які протипоказання можуть бути до того чи іншого виду омолодження.

Різновиди омолодження обличчя

У сучасній косметології розрізняють кілька видів процедур, тому ми перелічимо їх, після чого детально розповімо про кожну з них окремо.

Першим і, мабуть, найбільш затребуваним різновидом є омолодження з використанням лазерних технологій. Під час сеансу на ділянки шкіри здійснюється вплив імпульсів лазерних променів, які у свою чергу сприяють усуненню зморшок та рубців. Лазерне омолодження шкіри обличчя має багато особливостей, про які ми скажемо трохи пізніше.

Наступним у нашому списку є термоліфтинг. Його суть полягає у використанні сучасного радіохвильового апарату, який використовує одразу три різних радіочастоти для обробки шкіри.

Не слід забувати також і про метод фотоомолодження. Це безопераційний спосіб швидко позбутися дрібних зморшок, чорних цяток та покращити загальний тонус шкіри.

Далі ми переходимо до категорії так званих ін’єкційних методів, що передбачають введення під шкіру тих чи інших препаратів та елементів:

 • Озонотерапія. Тут під шкіру вводиться суміш озону та кисню. Позитивний ефект від ін’єкцій помітно одразу: покращується циркуляція крові, прискорюється регенерація клітин, і загальний стан обличчя покращується. А найголовніше те, що озонотерапія не має ніяких негативних наслідків.
 • Біоревіталізація. Даний метод полягає у введенні у відповідно зони спеціальних філерів. Серед позитивних ефектів відзначаємо зволоження шкіри та набуття нею натурального кольору. Якщо Ви проводили пластичні операції, після яких на шкірі залишилися набряки, рубці або опіки, цей ін’єкційний спосіб чудово підійде для швидкого загоєння. Однак така процедура має свій недолік: після її проведення у місцях проведення ін’єкцій можуть залишатися синці.
 • Міорелаксація. В даному випадку під шкіру вводиться так званий ботулотоксину. Його вводять у ділянки найбільшої концентрації зморшок для розслаблення шкіри та її поступового вирівнювання. Найбільший ефект можна помітити на прикладі горизонтальних та вертикальних зморшок, адже вони буквально зникають з поверхні шкіри. Проте є серйозний недолік: міорелаксацію не можна застосовувати у зоні носогубних складок, адже є ризик пошкодження міміки обличчя. Також за допомогою такої процедури Ви не зможете покращити тонус шкіри.
 • Мезотерапія. Для такого типу ін’єкцій в якості лікувальних препаратів застосовують суміш вітамінів, антиоксидантів та біологічно активних елементів. Суміш формується індивідуально для кожного пацієнта та вводяться у зовнішній та середній шари шкіри. В результаті можна позбутися дрібних зморшок, активувати обмінні процеси та прискорити регенерацію клітин, а також підвищити еластичність. Серед недоліків знову слід відзначити появу синців у місцях введення препаратів.

Якщо підводити підсумок щодо всіх ін’єкційних методів омолодження обличчя, то можна сказати, що всі вони є досить ефективними та можуть сприяти швидкому позбавленню зморшок та підвищити тонус шкіри на всій ділянці. Проте, якщо Ви не є прихильником таких методик лікування, Вам краще звернути увагу на альтернативні види боротьби зі зморшками, про які ми зараз поговоримо детальніше.

Лазерне омолодження шкіри обличчя

Терапія з використанням лазеру рекомендується у тих випадках, коли пацієнтові потрібно швидко очистити шкіру, позбутися пігментних плям, розширених пор, а також при хроностарінні та вікових змінах будь-якої складності.

Лазерне омолодження шкіри обличчя не є болісною процедурою, але навіть якщо Ви відчуваєте дискомфорт, спеціалісти салону «Астра Нова» застосовують спеціальний знеболюючий засіб (зазвичай, у вигляді крему або гелю).

Перед початком процедури клієнт обов’язково має пройти медичне обстеження. Це робиться для того, аби заздалегідь виявити можливі протипоказання та не допустити погіршення стану здоров’я під час проведення сеансу. Також косметолог, що працює з Вами має оглянути Вас безпосередньо перед початком процедури. Тривалість всього процесу становить сорок хвилин, і вже після завершення Ви зможете побачити зміни. Шкіра стане гладенькою, а всі пори будуть очищені.

Якщо ж говорити про інші методи безін’єкційного омолодження обличчя, варто звернути увагу на таку методику як фотоомолодження. І хоча тут застосовується терапевтичний підхід, лікарі порівнюють цю методику з хірургічною підтяжкою обличчя через схожість кінцевого результату. Якщо Ви хочете швидко і безболісно позбутися дрібних зморшок та судинної сітки, цей спосіб чудово підійде. Слід зауважити, що після проведення фотоомолодження на обличчі виникне невелике почервоніння, яке пройде через 15 хвилин.

Не будемо забувати про термоліфтинг та його головну особливість, а саме – вплив радіочастот на організм. Ці радіочастоти стимулюють відновлення молекул фібрилярного білка шкіри. Даний ефект і дозволяє розгледіти зморшки та надати шкірі природнього вигляду. Також варто сказати, що принцип термоліфтингу дозволяє проводити вправи для омолодження обличчя навіть у зонах навколо очей. Якщо у пацієнта тьмяна та сіра шкіра, на обличчі багато чорних цяток, а шкіра втратила свою еластичність та пружність, саме час спробувати ефект радіочастот та відчути різницю.

Протипоказання до процедур з омолодження

Не зважаючи на всі можливі переваги всіх вище перелічених методик, процедури з омолодження все ж мають низку протипоказань, які не варто ігнорувати. До таких заборон відносимо:

 • Гострі запальні процеси на ділянках, де передбачено проведення процедур
 • Дерматит
 • Цукровий діабет у декомпенсованій стадії
 • Період вагітності
 • Вірусні та грибкові захворювання
 • Важкі ендокринні захворювання
 • Тромбофлебіт нижніх кінцівок
 • Злоякісні новоутворення в області проведення процедури
 • Гіпертонія
 • Цикл прийому антибіотиків
 • Хронічні захворювання шкіри у гострій стадії
 • Наявність свіжої засмаги
 • Фото-дерматози
 • Онкологічні захворювання або період проведення хіміотерапії

Підготовка до проведення лазерного омолодження

Для того, аби лазерне омолодження шкіри обличчя у Львові пройшло успішно, необхідно пройти період підготовки. Його тривалість складатиме два тижні, впродовж яких Вам потрібно буде відмовитися від засмагання під відкритим сонцем або у солярії. Також потрібно припинити прийом антибіотиків (якщо Ви приймаєте подібні препарати в цей момент) і не проводити хімічних пілінгів чи процедур, подібних до них.

Після проведення сеансу протягом трьох днів варто утриматися від саун, басейнів та протягом двох тижнів не відвідувати солярій. Також пам’ятайте, що оброблені ділянки шкіри не мають контактувати з препаратами, що містять у своєму складі спирт.

Якщо під час запису на сеанс у Вас виникнуть питання, Ви можете звернутися до наших спеціалістів. Вони з задоволенням дадуть відповіді на всі запитання та повідомлять всю необхідну інформацію.

Маски для омолодження обличчя

Маски для омолодження обличчя також користуються попитом серед всіх, хто бажає покращити зовнішній вигляд шкіри. Добре зроблена маска починає діяти вже з перших хвилин, а якщо Ви будете дотримуватися комплексного догляду за шкірою, результат буде помітно одразу.

Варто зазначити, що використовувати подібну методику можна вже починаючи з двадцяти п’яти років, адже саме в цьому віці з’являються перші мімічні зморшки. Найбільш дієвими є маски, у складі яких присутні натуральні продукти (яйця, банани, мед, вівсянка, йогурт без наповнювачів, рис, журавлина, оливкова олія і т.д.).

Для того, аби краще роз’яснити принцип поєднання інгредієнтів, наведемо приклад однієї з масок. Якщо у Вас суха шкіра, і Ви хочете якомога швидше зволожити її, варто скористатися овочевою маскою. Для цього натріть на терці томати, картоплю та огірки, після чого додайте яєчний жовток або оливкову олію. Дайте суміші настоятися, після чого нанесіть маску на обличчя. Не переживайте – така рідина досить легко змивається з обличчя та зволожує шкіру завдяки сокам, що містяться в овочах.

Вправи для омолодження обличчя

Не слід забувати і про вправи для омолодження обличчя, які також є досить популярними серед клієнтів. Існує цілий комплекс вправ, за допомогою яких можна поступово розгладити зморшки та покращити тонус шкіри. Щоправда, даний метод не гарантує стовідсоткового результату, тому його варто поєднувати з процедурами. Але зараз, говорячи про вправи, ми продемонструємо основні комбінації, які варто застосовувати для досягнення бажаного результату.

Почнемо з вправи «V». Вона чудово підходить для усунення ознак старіння на лобі, а також позбавляє мішків під очима. Для виконання потрібно розтягнути середній та вказівних пальці на обох руках у формі букви «V», після чого натиснути подушечками на внутрішні та зовнішні ділянки брів. Після цього варто подивитися вгору, закотивши очі та розслабитися. Повторити даний процес потрібно шість разів.

Далі переходимо до вправи, яка називається шейпінг для носа. З її допомогою шкіра не втрачає пружність та зміцнює носові м’язи. Для правильного виконання потрібно натиснути на кінчики ніздрів вказівними пальцями. Після цього варто напружити ніздрі, намагаючись їх розкрити, прибравши пальці. Повторити вправу варто не менше шести разів.

Наступною вправою в нашому списку стане так зване «риб’яче обличчя». За допомогою цієї вправи можна підвищити пружність шкіри в районі нижньої щелепи. Техніка виконання дуже проста: потрібно втягнути щоки, зібрати губи у формі риб’ячого обличчя і спробувати усміхнутися. Варто тримати губи в такому положенні близько тридцяти секунд, після чого розслабитися та повторити вправу.

Останнім стане так званий поцілуй небес. З його допомогою ми підтягуємо шкіру в районі шиї, а також зміцнюємо м’язи щелепи. Для правильного виконання нахиляємо голову назад, витягуючи шию, та витягаємо губи, імітуючи повітряний поцілунок. Після цього повертаємося у первинне положення та повторюємо все за схожим алгоритмом.

Звісно, виконуючи всі ці вправи окремо, Ви не зможете досягти потрібного ефекту омолодження обличчя. для отримання результату варто робити все в комплексі. Те саме стосується і вищезгаданих процедур та ін’єкційних методів – ефект буде помітно після проходження повноцінного курсу (4-7 сеансів).

Ціна на процедури з омолодження обличчя у Львові

Перше, на що стануть звертати увагу клієнти під час пошуку сервісу для проведення омолодження – вартість послуг. Це дуже важливий аспект для всіх, адже тарифи збільшуються, і ніхто не хоче платити більше. Проте, якщо Ви є клієнтом косметологічного центру «Астра Нова», Вам не потрібно турбуватися з цього приводу. З нами Ви отримаєте можливість провести лазерне омолодження шкіри у Львові за найкращими цінами на ринку. Ми регулярно проводимо акції, а постійні клієнти отримують картки на знижку до п’ятнадцяти відсотків. Тому, якщо Ви готові помолодіти та подбати про здоров’я шкіри, скоріш телефонуйте та записуйтесь на сеанс. Повірте – воно того варте!