Як вивести пігментні плями

10.14.2020

Люди, які підтримують шкіру обличчя та дбають про її стан, цікавляться тим, як вивести пігментні плями, якщо вони появилися. Це досить поширена проблема серед відвідувачів косметологічних салонів, адже наразі важко знайти справді ефективний метод боротьби з пігментацією та кваліфікованого фахівця, який здатен зробити це без негативних наслідків. До того ж, відвідувачі не наважуються користуватися послугами невідомих їм салонів не маючи інформації про те, як проходить сеанс, скільки буде коштувати послуга та якого результату слід очікувати.

І для того, аби у Вас не виникало сумнівів чи зайвих запитань з цього приводу, ми підготували спеціальний матеріал. З нього Ви дізнаєтеся, що таке гіперпігментація шкіри, як виводити дані утворення з поверхні обличчя та які методи використовують косметологи салону «АстраНова» у Львові для досягнення потрібного ефекту.

Гіперпігментація – загальна інформація

Основна проблема, яка стає причиною виникнення такого дефекту в організмі – порушення синтезу меланіну. Внаслідок цього, можна спостерігати утворення пігменту на окремих ділянках та його розповсюдження по всій поверхні шкіри. Основна зона розповсюдження пігментних плям – обличчя. Втім, іноді трапляються випадки прояву на руках, плечах та інших частинах тіла.

Гіперпігментація шкіри має вигляд плоских плям темного кольору різного відтінку, що можуть мати різну форму. Найчастіше, появу таких утворень варто очікувати людям, які проводять багато часу засмагаючи під сонцем або у солярії. З віком (переважно, у проміжку від 35 до 40 років), пігментація посилюється, і використання звичних методів недостатньо, аби вирішити проблему. Домашні методи,які зазвичай проводять самостійно, звичайно не дадуть бажаного результату, тому слід якомога швидше звернутися до спеціалістів.

Як вивести пігментні плями на обличчі

Для боротьби з гіперпігментацією шкіри спеціалісти салону «АстраНова» використовують спеціально призначені препарати. Це – пілінги Skin Tech TCA easy pain control, гіалуронова кислота та органічний кремній. Ми не просто так обрали саме цю комбінацію засобів, адже вони є цілком безпечними для шкіри, і їхнє використання не несе в собі жодних негативних ефектів для організму. Гіалуронова кислота є повністю натуральним елементом, і пацієнт сприйматиме її без наслідків . Те саме стосується кремнію та пілінгів. Але такі пілінги може робити тільки і виключно косметолог, який пройшов спеціальне навчання.

Під час проведення терапії косметолог нашого салону огляне Вас та визначить ступінь розвитку пігментації. Це допоможе зрозуміти, як ефективно вивести пігментні плями на обличчі (дозування препаратів, кількість сеансів, їхня тривалість тощо).

Перед тим, як обробляти шкіру вищезазначеними препаратами, шкіра очищується від бруду, шкірного сала, та декоративної косметики (якщо пацієнт використовував її перед тим, як відвідати центр). Але, не завжди допоможе лише пілінг, у багатьох випадках потрібно процедури пілінгу чергувати з мезотерапією і також домашній догляд .

Як вивести пігментні плями на обличчі після родів

Вагітність – ще одна поширена причина появи утворень на обличчі. В цей період в організмі жінки відбуваються гормональні зміни. Також, оскільки плід потребує вітамінів та поживних елементів з організму матері, організм втрачає ці самі вітаміни і мікроелементи. Їх нестача призводить до того, що на шкірі виникають пігментні плями.

Жінки часто цікавляться, як вивести пігментні плями на обличчі після родів. Одразу скажемо, що увесь процес відбувається аналогічно до того, як було описано вище. Так, наприклад, особливо в період відвідування салону слід уникати прямого потрапляння сонячних променів на шкіру, а також регулярно користуватися сонцезахисним кремом. Втім, далі ми більш детально проілюструємо процес догляду за шкірою.

Гіперпігментація шкіри – підготовка до процедури

Для того, аби вивести пігментні плями у Львові та не завдати шкоди організмові, слід дотримуватися всіх рекомендацій, що стосуються підготовки до процедури. Не переживайте – все досить просто, і від Вас не потребуватимуть особливих зусиль.

Перший етап починається, коли до першого сеансу залишається два тижні. Протягом цього періоду, пацієнт має утриматися від засмаги, проведення хімічних пілінгів, а також прийому антибіотиків тетрациклінового ряду. Компоненти, що містяться в цих лікарських засобах, мають вплив на шкіру, а нам необхідно уникати цього до моменту проведення процедури.

Далі, коли до відвідування салону залишиться три дні, слід утриматися від відвідування лазень, саун та басейнів. Таким чином, Ви захищаєте шкіру від зовнішнього впливу. Завдяки цьому, ефект від препаратів, що їх застосовують косметологи нашого салону, матимуть максимальний вплив. Не ігноруйте ці рекомендації, адже якщо завдати шкірі зайвих навантажень, це може призвести до негативних наслідків. Вам доведеться проходити курс з самого початку, а це – небажані витрати ресурсів.

Виведення пігментних плям – традиційні методи

Важко заперечувати, що серед людей, які бажають позбутися пігментних плям є і ті, хто не вірить в ефективність процедур, що їх пропонують в косметологічних салонах. Їх вважають неефективними та занадто витратними. Натомість, люди наполягають на ефективності традиційних методів. Це – використання масок та пілінгів, що виготовляються з продуктів харчування (яйця, кефір та інше). Але чи справді такі методики дають кращий ефект?

Відповідь – ні. Можливо, в окремих випадках  це давало результат, і люди використовували це як метод для виведення пігментних плям. Однак такі способи точно не слід використовувати на постійній основі.

По-перше, це стосується якості продуктів. Людина не може бути впевненою, що використані нею речовини дадуть бажаний ефект. По-друге, слід пам’ятати про те, що далеко не кожен організм може сприймати подібні методи лікування. Якщо одна особа використає на собі самостійно зроблену маску, у іншої це може викликати алергічну реакцію або подразнення.

Тому, ми не рекомендуємо Вам вдаватися до подібних способів боротьби з пігментацією. І якщо Ви потребуєте лікування, радимо вивести пігментні плями у Львові в салоні «АстраНова».

Ефективність видалення пігментних плям

Не в останню чергу клієнтів цікавить результат від майбутніх процедур, адже вони бажають позбутися утворень без необхідності проведення додаткових терапій.

Обираючи наш салон для здійснення процедур, Ви отримаєте можливість отримати саме той результат, на який розраховуєте. Для видалення пігментних плям ми використовуємо лише натуральні препарати, які потрапляють до нашого салону від виробника. Це не підробки або дешеві аналоги, тому пацієнти можуть бути спокійними щодо того, як той чи інший компонент впливатиме на організм.

Для того, аби переконатися  в цьому, Ви можете переглянути фото-звіти по проведеним роботам. Кожен пацієнт отримував саме той результат, на який розраховував, обираючи дану процедуру. Гіперпігментація не є чимось особливим. Це – проблема, що може виникнути в людини в певних умовах, і для її вирішення достатньо вчасно зреагувати та звернутися до спеціалістів. Про все інше ми подбаємо!

Догляд за шкірою та використання косметики

Підтримка шкіри обличчя в оптимальному стані не обмежується відвідуванням салону. Потрібно розуміти, що без використання додаткових засобів догляду та дотримання певних принципів результат, якого ви досягли за ці сеанси, дуже швидко зникне. Тому, аби не допустити цього, ми дамо Вам кілька порад щодо того, як підтримати шкіру в бажаному стані.

Наша основна порада стосується використання косметики. Основний критерій для вибору препаратів, кремів та аналогічних виробів – сумісність з вашим типом шкіри. Правильно обраний засіб догляду дозволить забути про пігментні плями і надаватиме шкірі природній вигляд. Це саме стосується і косметики. Якісний тонік чи пінка дозволить не тільки очистити шкіру від бруду та пилу, але й не провокуватиме утворення запалень чи подразнень.

Також, варто слідкувати за тим, щоб всі препарати та засоби, що Ви використовуєте для догляду, мали у своєму складі вітамін С. Він бере участь у синтезі меланіну, через нестачу якого і можуть утворюватися пігментні плями. Тому, звертайте на це увагу під час вибору компонентів.

Якщо Ваш організм схильний до утворення пігментації, Вам слід використовувати відбілюючу косметику. Також, після певного періоду використання, її слід змінювати в залежності від того, яка активна речовина лежить в основі препарату. Завдяки цьому, можна здійснювати вплив на пігменти на різних етапах. Це – один з найбільш дієвих методів того, як вивести пігментні плями.

Як не допустити повторного утворення пігментації на шкірі

Люди, схильні до пігментації, часто стикаються з подібними проблемами, і тому їм необхідно якомога швидше знайти вирішення проблеми.

Під час вибору препаратів для догляду, звертайте увагу на вміст арбутину, ретинолу та рослинних масел. Уникайте використання фототоксичних засобів, адже вони лише провокуватимуть появу нових плям. Також, постійно використовуйте сонцезахисний крем з високим рівнем захисту  SPF.

Гіперпігментація – протипоказання до проведення процедур з видалення плям

Не зважаючи на те, що виникнення пігментації є важливою проблемою, на появу якої слід реагувати миттєво, не варто забувати про протипоказання до процедури. До них належать:

  • Період вагітності
  • Наявність свіжої засмаги
  • Висипи на ділянках з пігментними плямами
  • Захворювання крові
  • Цукровий діабет
  • Онкологічні захворювання шкіри
  • Курс прийому лікарських засобів, що мають вплив на шкіру

Якщо у Вас виявлено один з цих протипоказів, слід утриматися від проведення терапії. Дочекайтеся повного відновлення організм і тоді записуйтесь на сеанс. Ви знаєте, як вивести пігментні плями, тому це – лише справа часу.

Гіперпігментація шкіри – найбільш поширені питання

В окремому блоці нашого матеріалу, ми розмістили найбільш поширені питання клієнтів та дали на них відповіді.

1) Від чого залежить вибір препарату, який використовують спеціалісти?

Це залежить від того, на якій стадії знаходиться розвиток пігментації та яких компонентів не вистачає організмові для усунення проблеми.

2) Скільки часу займає одна процедура?

Тривалість сеансу становить 40 хвилин незалежно від типу терапії (мезотерапія, пілінг тощо).

3) Що станеться, якщо пацієнт проігнорує обмеження щодо відвідування саун та басейнів, засмаги та прийому антибіотиків?

Внаслідок всіх цих факторів, шкіра постійно буде знаходитися під впливом різних факторів, які впливатимуть на її стан. Мета такого двотижневого «утримання» – уникнути цього впливу, аби посилити дію препаратів. Якщо пацієнт не дотримуватиметься рекомендацій косметолога, процедура просто не дасть потрібного ефекту, і її доведеться проводити повторно.

Відгуки про процедури з видалення пігментних плям в салоні «АстраНова»

Не в останню чергу клієнти звертають увагу не тільки на вартість послуг, але й на реакції інших відвідувачів. Завдяки відгукам, що їх залишають клієнти, можна зробити висновки про рівень роботи косметологів, тривалість сеансів та відповідність тим критеріям послуг, що заявлені на сайті. У випадку з нашим салоном все знаходиться на найвищому рівні. Відгуки від клієнтів є позитивними, люди з радістю діляться враженнями від сеансів та роботи із спеціалістами «АстраНова». Втім, якщо люди помічають недоліки та повідомляють про них нам, ми одразу реагуємо на це та робимо все для того, аби покращити якість обслуговування.

Якщо Ви також бажаєте поділитися думками щодо свого останнього візиту до салону, обов’язково залишайте свої коментарі на сайті салону або на офіційних сторінках в соціальних мережах. Вони будуть одразу опубліковані, і інші люди зможуть їх побачити.

Гіперпігментація шкіри – ціна на видалення плям

Одним з важливих факторів, що впливає на вибір місця для проведення процедури, є вартість послуги. Зараз, коли тарифи поступово збільшуються, кількість салонів та сервісів, що знаходяться у доступному ціновому діапазоні, суттєво знижується. Тому, люди витрачають багато часу на пошуки та порівняння послуг в окремих закладах.

І якщо Ви не бажаєте витрачати свій час на подібні речі, радимо скористатися пропозицією від салону «АстраНова». Тут, Ви маєте можливість вивести пігментні плями за найбільш комфортними цінами у Львові. Це не перебільшення, адже жоден інший салон не запропонує такого поєднання якості послуг та тарифів, що діють на них. До того ж, власники персональних карток отримують знижки на всі види послуг, в тому числі й на видалення пігментів.

А якщо Ви хочете подбати про здоров’я Ваших рідних чи близьких, в нас є спеціальна пропозиція. Це – подарункові сертифікати, які розраховані на різний ціновий діапазон. Ви можете замовити їх з доставкою додому, або забрати в центрі.

Ми робимо все, аби Ви швидко та легко могли вирішити всі можливі проблеми. В нас немає неймовірних акцій або космічних знижок, але натомість ми пропонуємо клієнтам якісне обслуговування за комфортними тарифами. Тепер Ви знаєте як вивести пігментні плями на обличчі та де можна зробити це якомога ефективніше. Телефонуйте – ми чекаємо на Вас.