Пілінг обличчя

10.13.2020

Пілінг обличчя є однією з фундаментальних процедур, що формують комплексний догляд за шкірою та дозволяють підтримувати її у здоровому стані. Поєднуючи різні методи впливу на шкіру пацієнта, косметологи водночас зволожують її та прискорюють обмін речовин у клітинах, завдяки чому поверхня обличчя виглядає молодо та отримує свій природній колір.

Але у деяких клієнтів складається хибне враження про те, що насправді являє собою пілінг. Панують думки, що завдяки такій процедурі можна зняти верхній шар шкіри наче цибулину, в результаті чого людина одразу помолодшає на десять-п’ятнадцять років. Однак, це не зовсім так. І для того, аби розвіяти всі міфи та зруйнувати стереотипи, ми підготували для Вас окремий матеріал. З нього Ви дізнаєтеся про всі особливості чистки обличчя, його найбільш популярні різновиди та основні відмінності між ними, а також отримаєте кілька порад щодо догляду за шкірою після проведення чергового сеансу у салоні.

Пілінг обличчя – загальні відомості

Процедура пілінгу полягає у очищенні поверхні шкіри від ороговілих та більш грубих шарів. Правильне виконання процедури та дотримання рекомендацій лікаря з боку пацієнта дозволить отримати бажаний результат якомога швидше. Окрім цього, під час пілінгу спеціалісти не застосовують хірургічних методів, а це означає, що у Вас відсутня будь-яка вірогідність пошкодження епітелію.

Пілінг обличчя це універсальна процедура, яка має кілька різновидів. Ви можете обрати один з видів омолодження, відштовхуючись від стану шкіри та рекомендацій лікаря. Отже, це може бути:

 • Глибокий пілінг. Його застосовують для корекції глибоких зморшок, видалення рубців та інших дефектів, що потребують впливу на внутрішні шари епітелію.
 • Серединний пілінг
 • Поверхневий пілінг. Його використовують переважно під час профілактики вугрової висипки. Після проведення такої процедури можемо спостерігати вирівнювання мікрорельєфу та покращення структури епідермісу.

Окрім цього, розрізняють також кілька видів процедур за типом впливу на шкіру: механічний, хімічний, ультразвуковий, фізичний та лазерний пілінги. Розглянемо кожен з них окремо.

Механічний пілінг

У цьому випадку чистка обличчя відбувається завдяки особливій дії алюмінію, що входить до складу очищаючого препарату. Частинки алюмінію знищують ороговілі клітини, за рахунок чого процес відновлення шкіри прискорюється. Такий спосіб набуває ще більшої ефективності в тому випадку, якщо у пацієнта присутні вугрі, глибокі зморшки або пігментація. Всі ці дефекти миттєво зникають через те, що вплив здійснюється на клітинному рівні.

Хімічний пілінг

Цей тип пілінгу передбачає використання заздалегідь підготовлених препаратів (у більшості випадків це фруктова або гліколева кислоти), які будуть сприяти руйнуванню старих клітин і розгладженню зморшок. За рахунок такої «примусової» руйнації шкіра на обличчі оновлюється швидше, і Ви якомога швидше відчуєте на собі ефект омолодження. Препарати, які будуть використовуватися для проведення терапії, обираються на основі попереднього обстеження з урахуванням особливостей шкіри пацієнта. Як правило, одного сеансу буває недостатньо, тому косметолог назначає повноцінну терапію з необхідною для Вас кількістю сеансів. З кожним наступним сеансом концентрація кислот буде збільшуватися, аби не шокувати організм. Після завершення сеансу Ви будете спостерігати невелике почервоніння в зоні нанесення кислоти. Але не переймайтеся – це короткотривалий ефект, який зникне через кілька днів.

Ультразвуковий пілінг

Якщо звернути увагу на відгуки клієнтів про цей пілінг обличчя, стане зрозуміло, що він є найбільш безболісним для пацієнтів. Його використовують люди з надчутливою шкірою, аби не пошкодити тканини. Це – своєрідний звуковий масаж, який виконує дві функції одночасно: тонізує шкіру та очищає її від ороговілих клітин. І хоча даний тип пілінгу не допоможе Вам позбутися зморшок, після нього шкіра буде мати свій природній вигляд, і Ваше обличчя не матиме втомленого вигляду.

Фізичний пілінг

Даний різновид процедури варто використовувати пацієнтам з гіперпігментацією, розширених порах та при наявності вугрових висипів і горбистості шкірного покрову.

Терапія передбачає масажування обличчя з використанням спеціального зволожуючого крему, який заздалегідь підбирає косметолог з урахуванням властивостей Вашої шкіри. На етапі підготовки до сеансу шкіру очищують та зволожують за допомогою тоніку і лосьйону. Таким чином, майстру буде значно легше працювати з поверхнею шкіри, коли вона заздалегідь очищається від пилу, бруду та шкірного сала. До того ж, чиста шкіра набагато краще вбиратиме в себе всі мікроелементи, що містяться у кремі.

Лазерний пілінг

Цей різновид пілінгу обличчя досить швидко став популярним серед відвідувачів косметологічних салонів. Всі бажаючі можуть спробувати один з двох видів обробки: холодну і гарячу. Перша виявляється менш болісною для шкіри, у той час як друга здатна нашкодити пацієнтові без відповідної підготовки (використання знеболювального). Лазерний пілінг є надзвичайно ефективним у боротьбі з дрібними зморшками, пігментацією та у разі розтягнення поверхні обличчя. Лазер здійснює вплив лише на зовнішню частину шкіри, усуваючи застарілі тканини без серйозних наслідків.

Ензимний пілінг

Деякі лікарі відносять цей різновид процедури до хімічного, але ми вирішили виокремити його. Все через ензими – особливі ферменти, що активно використовуються у косметології, в тому числі для очищення шкіри та оновлення верхнього шару. Головна особливість такого пілінгу полягає у тому, як швидко проходить процедура. Достатньо всього десять хвилин, аби фермент почав діяти. Після цього можна змити рідину, обробити шкіру та насолоджуватися приємним відчуттям зволоження та м’якості.  

Зараз може виникнути абсолютно логічне запитання – який пілінг потрібно обрати? Тут Ви маєте відштовхуватися від властивостей шкіри та тих проблем, які потрібно вирішити за допомогою цієї процедури. В  будь-якому разі, перед тим, як оформлювати запис до косметологічного салону обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Але який би тип пілінгу обличчя ви не обрали, очевидно одне – проходження повноцінного курсу дасть видимий результат, і через кілька тижнів Ви зможете побачити ефект від сеансів.

Застереження щодо використання процедур пілінгу у Львові

Не зважаючи на всі переваги, які має дана процедура, слід пам’ятати про одну важливу річ. Ви не маєте починати робити пілінг у юному віці. Основна причина полягає в тому, що в цей період обмін речовин надзвичайно активний, і організм здатен проводити процедуру омолодження самостійно, у потрібний час замінюючи старі клітини на нові. Знову ж таки – все залежить від індивідуальних особливостей кожної людини, тому перед тим, як планувати перший похід до салону, обов’язково порадьтеся зі спеціалістом.

Також, у якості своєрідної підготовки до терапії (особливо це стосується хімічного пілінгу), проведіть так звану «маскову терапію». Виділіть два тижні, протягом яких регулярно використовуйте маски для обличчя. Таким чином шкіра адаптується і буде готова до процедур з використанням кремів, препаратів або впливу лазеру.

Догляд за шкірою після проведення пілінгу обличчя у Львові

Не слід думати, що повноцінний догляд за обличчям повинен обмежуватися походами до салону. Повноцінне омолодження відбуватиметься лише за умови стабільного та щоденного догляду за шкірою. Так, двічі на день Ви маєте проводити ранкові та вечірні процедури, протягом яких потрібно обробляти шкіру тонізуючим засобом (це допоможе зволожити тканини та позбутися жиру, що накопичився від часу попередньої обробки), після чого нанести крем (денний або вечірній в залежності від часу). Креми потрібно обирати в залежності від проблеми, і ось кілька порад:

 • При акне слід віддати перевагу кремові для проблемної шкіри. Він має використовуватися під час курсу, після чого його слід замінити на гель для проблемної шкіри.
 • У випадку з пігментацією хорошим рішенням буде використати крем для корекції тону шкіри.
 • При сухій шкірі ідеально підійде засіб, що має у своєму складі ліпоєву кислоту (ACE Lipoic Complex), або зволожуючий крем з вітамінами групи Е (Vit. E Anti-Oxydant Cream)
 • Якщо Ви стикнулися з проблемою біологічного старіння, до процедур пілінгу варто додати крем «Атрофіллін».
 • Якщо після чергового сеансу у Вас з’явилася постпілінгова еритема, хорошим рішенням буде використати маску IPLase.

Всі ці препарати Ви зможете знайти в косметологічному салоні «Астра Нова». Кожен товар має сертифікат якості.

Відгуки про пілінг обличчя в салоні «Астра Нова»

Перед тим, як оформити запис на сеанс, люди часто вагаються, чи потрібно відвідувати саме цей салон. Якщо Ви давно хотіли завітати до нас, у Вас немає бути жодних сумнівів. Кожен, хто вже встиг скористатися послугами наших спеціалістів, був неодмінно задоволений результатом. Про це свідчать відгуки про пілінг обличчя у Львові від наших клієнтів на сайті компанії та у соціальних мережах.

Ми ретельно контролюємо всі етапи проведення процедури, починаючи від підготовки і завершуючи постпілінговою обробкою. Дуже важливо використати правильні пропорції речовин (у випадку хімічного пілінгу) та налаштувати лазер на правильну частоту (лазерний пілінг), адже навіть незначна погрішність може нашкодити пацієнтові. Тому, у нашій команді працюють тільки досвідчені косметологи, які мають багатий досвід роботи з клієнтами та можуть опрацювати випадки будь-якої складності.

Протипоказання до пілінгу обличчя

Не будемо забувати і про цей аспект процедури, адже його ігнорування може завдати серйозної шкоди організмові. Тому, до основних заборон щодо терапії відносимо:

 • Етап відновлення після епіляції (не менше одного тижня)
 • Гостра стадія герпесу
 • Рани, рубці або шрами на шкірі обличчя
 • Курс прийому окремих лікарських засобів
 • Період вагітності та грудного вигодовування
 • Онкологічні захворювання
 • Герпес у гострій стадії

Також слід пам’ятати, що після відвідування сеансу забороняється відвідувати сауну та засмагати під прямими сонячними променями, адже це може спричинити подразнення.

Також у клієнтів виникає багато питань стосовно того, чи варто проводити пілінг обличчя самостійно в домашніх умовах. Ми схиляємося до того, шо подібні процедури варто виконувати виключно у спеціалізованих місцях з залученням кваліфікованих спеціалістів. У противному випадку існує ризик недотримання стерильності та отримання шкірної інфекції, яка у свою чергу може призвести до ускладнення. Тому, якщо Ви давно мріяли про очищення шкіри і хочете завжди виглядати молодо, запрошуємо Вас до салону «Астра Нова». Ми подбаємо про те, щоб Ви отримали максимум задоволення від кожного сеансу.

Ціни на пілінг обличчя у Львові

Під час обрання тієї чи іншої послуги більшість клієнтів орієнтуються на фактор вартості. Зараз, коли тарифи постійно піднімаються, люди намагаються зекономити якомога більше, але при цьому отримати якісний сервіс. Нерідко ми бачимо, як люди порівнюють схожі послуги у різних салонах з метою знайти найбільш оптимальний варіант.

Втім, якщо Ви є клієнтом салону «Астра Нова», Вам не потрібно витрачати час на подібні речі. В нас Ви можете розраховувати на послуги пілінгу за найкращими цінами у Львові. До того ж, постійні клієнти мають змогу отримати знижку на процедури до п’ятнадцяти відсотків. Також, якщо Ви хочете здивувати своїх друзів та близьких, в нас доступні подарункові сертифікати, які можна придбати з опцією адресної доставки. Не зволікайте – змінюйте своє життя на краще вже зараз!