Пірсинг у Львові

10.14.2020

Основною мотивацією для всіх, хто хоче зробити пірсинг у Львові стає бажання виділитися серед оточуючих та доповнити свій образ. Втім, коли люди приходять до салонів або спеціалізованих сервісів, що надають подібні послуги, вони не завжди переконані в тому, що в цих місцях можна розраховувати на безпечне проведення процедури.

Навіть найменше не дотримання правил гігієни (робота з не стерильними інструментами, відсутність рукавичок у майстрів), і разом з пірсингом клієнт отримує інфекцію, що може спричинити серйозні ускладнення в організмі (в зоні проведення). Тому, перш ніж планувати похід до салону та проколювати частини тіла, потрібно переконатися в тому, що процедура буде безпечною. Для цього, ми рекомендуємо пацієнтами скористатися пропозицією від пірсинг салону «АстраНова» у Львові. Тут, Ви будете чітко розуміти, що працюєте зі справжніми спеціалістами.

Пірсинг у Львові: загальні відомості про процедуру

Проколювання шкіри в салоні «АстраНова» можливе не тільки на вухах, але я на всіх популярних ділянках – ніс, язик, губи, брови, пупок. Відповідно до зони, яку бажає проколоти клієнт, майстер запропонує на вибір кілька видів прикрас. Це можуть бути штанги, лабрети, кільця або звичайні сережки. Кожна з прикрас призначається для фіксації в конкретній зоні.

Замовляючи послугу пірсингу в спеціалізованому салоні, Ви отримуєте гарантію безпеки власного тіла під час проведення процедури. Майстри з багаторічним досвідом чітко розуміють, які ділянки вух, носа або губ слід проколювати. Це надзвичайно важливо, адже найменша не точність може спровокувати запалення, яке доведеться лікувати. В результаті такої помилки майстра клієнтові доведеться відмовитися від пірсингу.

Так, наприклад, Вам слід знати, що для процедури пірсингу пупка у Львові не використовують стандарту голку для шприца. Майстер орудує спеціальними голками, розмір яких залежить від частини тіла, яку Ви хочете проколоти.

Пірсинг салону у місті Львів – різновиди процедури

Як ми вже казали раніше, салон «АстраНова» пропонує клієнтам не тільки стандартний варіант проколювання (у вусі), але й у інших частинах тіла. І для того, аби Ви мали чітке розуміння того, як відбувається цей процес, ми проведемо огляд кожної процедури.

Проколювання вух

Всі звикли до того, що в даній ділянці єдиним місцем для прикраси стане тільки мочка. Втім, це не зовсім так. Прокол можна здійснити і в завитку вушної раковини (цей різновид має назву «хелікс»), або подвійне проколювання хряща («індастріал»). В цьому випадку, косметолог використовує штангу, яка закручується з обох боків. Якщо говорити про пірсинг мочок вуха у Львові, то тут чудовим варіантом стануть тунелі. Місце проколу попередньо розтягують до потрібного розміру, використовуючи сережки, після чого фіксують прикрасу. Для проведення процедури дуже часто застосовують спеціальні креми, які допомагають зменшити болісні відчуття.

Пірсинг губи

Одразу після вух, другим за популярністю є пірсинг в зоні губ. Шукаючи неординарне доповнення до свого образу, люди самостійно формують «малюнок» з прикрас та втілюють його в життя.

Якщо особа бажає зробити вертикальний прокол, серед прикрас найкращим варіантом буде штанга, у випадку з горизонтальним проколом це буде сережка-кільце. Серед найбільш популярних видів проколів на губах виділяємо такі назви:

  • Монро і Мадонна – елегантна імітація мушки над губою з права та зліва відповідно.
  • Медуза – прокол, що розташовується нижче носової перегородки. Туди кріпиться єдина прикраса.
  • Жоржина – майстер робить симетричні проколи в куточках рота, куди після цього вставляється штанга.

Замовивши послугу пірсингу губ у Львові, Ви будете точно знати, що майстри будуть використовувати стерильні інструменти та дотримуватимуться всіх необхідних норм гігієни.

Пірсинг у носі

Важко уявити, аби прихильники пірсингу залишили цю частину обличчя без уваги. Особливо популярними тут вважаються проколи крил носа, а також перетину між ніздрями. Це можуть бути як маленькі сережки, так і більші кільця. Якщо ви вирішили проколоти ніс в нашому салоні, слід приділити особливу увагу догляду за місцем проколу після сеансу. До моменту, коли рана повністю загоїться, її потрібно регулярно обробляти антисептиком. Також зауважимо, що пацієнтові категорично забороняється виймати сережку до повного загоєння. У противному випадку, слід очікувати ускладнень в цій зоні.

Пірсинг пупка у Львові

Дехто зазвичай не обмежується окремими ділянками обличчя, але й намагається «прикрасити» інші частини тіла. Зокрема, попитом користується пірсинг пупка у Львові в салоні «АстраНова». Це – дуже оригінальний спосіб вразити друзів та знайомих, а також просто додати щось оригінальне до свого образу. Втім, слід сказати про те, що пошкодження шкіри, що виникають під час проколу пупка, загоюються набагато довше, ніж на інших ділянках. Тому, якщо Ви запланували зробити прокол пупка до конкретного періоду, слід подбати про це заздалегідь.

Пірсинг вуха у місті Львів – додаткова інформація

Даний вид процедури є найбільш поширеним в нашому салоні. Внаслідок цього, наші косметологи сформували власний алгоритм проведення процедури.

Спочатку, мочка (або інша ділянка на вусі) обробляється антибактеріальним засобом. Після цього, клієнт самостійно обирає прикрасу, яку буде зафіксовано на місці проколу. Тоді й робиться пірсинг носа у Львові. Процедура триває десять хвилин, і після її завершення Ви не матимете жодних болісних відчуттів.

Додаткова інформація для пацієнтів

Якщо Ви не мали досвіду проходження подібних процедур, Ви неодмінно мусите знати про процес відновлення організму після проколів та вставки прикрас. Існують чинники, які здатні вповільнити цей процес, і завдання пацієнта – не допустити цього.

Перш за все, слід притримуватися звичного режиму дня та нормалізувати свій сон. Будь-який стрес чи недосип можуть негативно вплинути на процес загоєння, і Вам доведеться боротися з болісними відчуттями набагато довше, ніж Ви думали. Зазвичай, це займає від двох до чотирьох тижнів, і завдання пацієнта – уважно слідкувати за зоною загоєння впродовж цього терміну. Обробляйте зону проколу антисептичними засобами, і пірсинг пупка чи інших зон у Львові принесе Вам мінімум дискомфорту.

Пірсинг в салоні «АстраНова» у місті Львів – переваги співпраці

Обираючи наш салон для процедури пірсингу, Ви отримаєте набагато якісніше обслуговування, ніж у інших закладах, що пропонують подібну послугу. Це стає можливим завдяки низці факторів, і зараз ми скажемо про них більш детально.

Перш за все, це стосується інструментів, що використовують косметологи. Ми використовуємо засоби, що призначені спеціально для роботи з пірсингом, проколювання шкіри тощо. Після використання ми ретельно обробляємо всі інструменти. Голки у нас використовуються лише один раз.

Далі, слід зауважити, що всі прикраси для пірсингу виготовлені з хірургічної сталі, титану або золота. Золоті прикраси вставляються у проколи лише через кілька тижні після утворення проколу.

На останок скажемо, що всі косметологи, які працюють з клієнтами салону, мають чималий досвід проведення даних процедур. Це означає, що кожен сеанс відбуватиметься під повним контролем майстра, і наявність будь-яких помилок чи неточностей відсутня. Достатньо лише записатись на прийом. Решта – справа кількох хвилин.

Протипоказання до процедури

Протипокази – та річ, яку не слід ігнорувати в будь-якому разі. Особливо це стосується проколювання частин тіла та подальшої модифікації з використанням прикрас. Так, до основних заборон відносимо:

  • Гості періоди хвороби (також загострення хронічного захворювання)
  • Гепатит B та C
  • Перенесені черепно-мозкові травми
  • Період вагітності
  • Погане згортання крові
  • Психічні розлади та епілепсія

Перед тим, як записуватися не сеанс до салону, обов’язково пройдіть консультацію, аби переконатися у відсутності всіх вищезазначених протипоказань. Не ризикуйте власним здоров’ям.

Пірсинг у місті Львів в салоні «АстраНова» у Львові – відгуки та ціни

Окрім вартості послуг, клієнтів також часто цікавлять реакції відвідувачів, що вже мали змогу користуватися тими чи іншими послугами. Слід сказати, що кожен, хто робив його в салоні «АстраНова», залишався задоволений результатом. Всі відгуки від клієнтів є позитивними, і якщо Ви також бажаєте поділитися своїми враження про останній візит, можете залишити повідомлення на сайті або на сторінках салону в соціальних мережах. Після публікації вони будуть доступні для перегляду іншим користувачам.

Що стосується вартості послуг цієї категорії, то на сайті центру представлені тарифи з урахуванням прикрас. Також, клієнти можуть заздалегідь дізнатися, скільки часу займатиме той чи інший пірсинг

Пірсинг у місті Львів – ціна послуги

Люди, які раніше не проводили подібні процедури та не мають чіткого уявлення про їхню вартість, в першу чергу звертають увагу на ціну, запропоновану центром АстраНова. Оскільки даний показник поступово зростає, клієнтам стає важно знайти оптимальний для себе варіант.

Однак тепер, коли Ви маєте змогу співпрацювати з центром «АстраНова», у Вас є можливість замовити пірсинг у Львові за найбільш комфортними цінами у Львові. Крім цього, для постійних клієнтів передбачена система знижок через персональні картки. Тому, якщо Ви хочете якомога швидше прикрасити своє тіло та зробити новий унікальний образ, скоріш звертайтеся до нас. Ми зробимо все якнайкраще!