Лікування шкіри обличчя

10.14.2020

Лікування шкіри обличчя є одним з тих питань, яким найбільше цікавляться клієнти косметологічних салонів. Люди відвідують чисельні консультації лікарів та випробовують на собі різні методи, які нібито мали покращити стан їхньої шкіри. Втім, у більшості ситуацій правильним рішенням буде звернутися до косметолога та пройти повний курс лікування в залежності від проблеми, яку має конкретний пацієнт.

Але проблема в тому, що більшість клієнтів ставляться до сучасних косметологічних салонів досить скептично, вважаючи їх методи суперечливими. І якщо Ви належите до цієї категорії та маєте сумніви щодо ефективності запропонованого лікування, Вам слід передумати. Адже спеціально для Вас ми підготували матеріал, в якому розповімо про всі особливості лікування проблемної шкіри обличчя, видалення прищів, позбавлення накопиченого шкірного сала та вирішення інших проблем, які турбують нас щодня.

Поширені проблеми

Говорячи про лікування слід розуміти, що до радикальних методів потрібно вдаватися під час виявлення серйозних проблем. До таких відносимо акне (чорні цятки та висип на обличчі), накопичення великої кількості шкірного сала, а також забиття пор. Звичайно, цих проблем можна уникнути, якщо підтримувати обличчя в чистоті та регулярно проводити водні процедури з використанням зволожуючих засобів. Але якщо справа дійшла до моменту, коли лікування просто необхідне, варто зробити все правильно, аби досягти максимального ефекту. Отже, розберемо кожну проблему окремо.

Лікування шкіри обличчя: акне

Захворювання акне найчастіше проявляється у підлітків. В основному, це пов’язано з підвищенням рівню тестостерону, який активно виробляється в організмі в період статевого дозрівання. Сальні залози є надчутливими до гормонів, тому досить природним є той факт, що саме в цей період відбувається виділення великої кількості сала, яке у свою чергу потрібно вчасно очищати з поверхні шкіри.

Також, акне може з’являтися у період вагітності, особливо це проявляється у перші три місяці. Крім цього, виникнення прищів може бути наслідком:

  • Дисбактеріозу кишечника та наявності осередків запалення в організмі
  • Надмірне використання косметики, що містить у своєму складі надмірну кількість жирів, мастил, насичених дьогтем.
  • Незбалансоване харчування, надлишок смаженої та жирної їжі.
  • Спека, підвищена вологість
  • Стрес і втома, які у свою чергу провокують розмноження бактерій та призводять до утворення прищів.

В будь-якому разі, Вам слід уважно слідкувати за станом шкіри та під час появи перших симптомів захворювання акне одразу звернутися до спеціаліста.

Етапи лікування проблемної шкіри обличчя в салоні «АстраНова»

Першим і обов’язковим етапом стане обстеження, під час якого Ви:

  • Здаєте кров на загальний аналіз
  • Здаєте кров на додатковий біохімічний аналіз
  • Здійснюєте УЗД органів черевної порожнини та органів малого тазу
  • Здаєте аналізи гормонів щитоподібної залози та аналіз статевих гормонів
  • Здаєте аналіз на дисбактеріоз кишківника

На основі показників цих аналізів лікар визначає тривалість курсу лікування та точну кількість сеансів, що необхідна для видалення прищів.

Тепер, коли все узгоджено, настає час першого сеансу у салоні. Лікування шкіри обличчя відбуватиметься ін’єкційним методом, в ході якого під шкіру будуть вводитися комбінації препаратів, а саме – ретиноїди, антибіотики та азелаїнова кислота. Якщо пацієнт має важку форму захворювання, до вищезазначених препаратів підключають ін’єкції ізотретиноїну. Це сильнодіюча речовина, яку можна застосовувати лише після проведення повторного аналізу та заключення спеціаліста, адже препарат є доволі токсичним. Також, якщо у перший тиждень прийому ізотретиноїну ви будете відчувати дискомфорт та збільшення кількості прищів на шкірі, не переймайтеся – це ефект від лікарського засобу, який фактично «виштовхує» бактерії з глибинних шарів епітелію. Потрібно почекати, доки основна кількість бактерій буде виведена, і тоді ви будете почувати себе значно легше, і решта курсу пройде набагато спокійніше.

Курс лікування триватиме  від п’яти до шести місяців в залежності від стану пацієнта. Також зауважимо, що даний препарат не назначається жінкам, які мають позитивний тест на вагітність.

Коли основний курс буде завершено, косметолог «АстраНова» проведе повторне обстеження та визначить, чи потрібно продовжувати лікування у звичному режимі чи достатньо буде обмежитися курсом ліків. В будь-якому разі не ігноруйте рекомендації спеціаліста, адже це може призвести до погіршення стану шкіри, і той результат, якого Ви досягли за попередні місяці, буде нівельовано.

Лікування жирної шкіри обличчя

Лікування жирної шкіри обличчя – окрема тема для обговорення, яка також потребує уваги. Підвищена жирність може бути наслідком незбалансованого харчування, надмірного стресу, або високих температур (особливо це помітно в літній період). Дуже важливо контролювати ступінь накопичення жиру на поверхні, адже надлишок цього самого жиру може спричинити запалення, що у свою чергу провокує запалення та серйозні хвороби. Лікування цих хвороб – процес довготривалий та досить недешевий, тому ми радимо Вам за будь-яких умов уникати подібних ситуацій. Тому зараз ми розкажемо, яким чином можна швидко та ефективно провести лікування жирної шкіри обличчя.

Три основні етапи

Коли ми маємо справу з жирною шкірою, ми здійснюємо лікування у три етапи, а саме – очищення, зволоження та живлення. Усі препарати, що їх використовують наші спеціалісти під час роботи з клієнтами, пройшли перевірку та отримали сертифікати якості. В жодному з випадків ми не користуємося жорсткими або радикальними препаратами, адже це може тільки нашкодити жирній шкірі та посилити подразнення. Нам це не потрібно, тому ми застосовуємо гелі та креми на основі натуральних інгредієнтів – авокадо, алое-вера, оливкова олія та інші.

Але ці засоби виступають як додаткові і наносяться на поверхню шкіри лише після повної обробки. Основною процедурою є пілінг та чистка шкіри. Для цього використовуються маски та препарати з комплексною дією. Вони очищають шкіру, знімають запалення та покращують її живлення. Коли процес лікування проблемної шкіри обличчя завершується, косметолог наносить зволожуючий крем, який миттєво вбирається та утворює плівку, що захищає шкіру від потрапляння бруду та пилу.

Під час першого сеансу лікар проведе огляд та визначить необхідну кількість сеансів, а також повідомить, наскільки тривалою має бути перерва між відвідуванням салону. Зазвичай повноцінний курс має від восьми до десяти процедур, перерва між якими триває два тижні.

Протипоказання до лікування шкіри обличчя

Що стосується заборон, то тут варто виділити герпес, онкологічні захворювання та період вагітності та/або грудного вигодовування. Дія препаратів (особливо у високій концентрації під час лікування акне) може призвести до погіршення стану здоров’я. Тому, перш ніж записуватися на сеансу у салоні «АстраНова» у Львові, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Не варто ігнорувати цей аспект, адже у противному випадку замість покращення свого здоров’я Ви можете зробити значно гірше.

Також заздалегідь повідомте косметолога, якщо у Вас надмірний рівень чутливості шкіри. Якщо це так, перед початком процедури Вам введуть знеболювальне, завдяки якому ін’єкції стануть безболісними. Тому загалом можна стверджувати, що ін’єкційні методи лікування шкіри є досить ефективними. Кожен, хто вже встиг відвідати наш салон, переконався в цьому, і тепер почувається значно краще, не маючи проблем. Про це свідчать відгуки наших клієнтів на офіційному сайті компанії та на сторінках в соціальних мережах.

Догляд за шкірою поза салоном

Ви напевно вже переконалися в тому, що лікування шкіри косметологічними методами є досить ефективним. Але якщо після проходження повного курсу Ви не будете підтримувати шкіру обличчя у належному стані, проблеми можуть повернутися. Аби цього не сталося, ми рекомендуємо проводити щоденні процедури зі зволоження та насичення. Для цього потрібно лише підібрати ті креми та гелі, які відповідають вашому типу шкіри.

Процедури проводяться двічі на день – зранку та перед сном. В обох випадках варто обробити поверхню шкіри міцелярною водою, після чого нанести зволожуючий крем (денний та нічний відповідно). Поєднуючи міцелярну воду та крем, Ви одночасно очищаєте шкіру від зайвого сала та бруду, після чого одразу зволожуєте її, уникаючи тим самим пересихання. Впродовж дня шкіра захищена від потрапляння бруду та забиття пор, а вночі крем прискорює процес відновлення та насичує клітини необхідними компонентами.

Окрім цього, ми радимо хоча б раз на тиждень наносити на обличчя маски. В нас на сайті можна знайти різні варіації масок, які можна приготувати в домашніх умовах. Це може бути суміш на основі оливкової олії та овочів, або маска з використанням авокадо. В будь-якому разі, Ви матимете цілу низку масок та зможете чергувати їх.

Також, не будемо забувати і про такий важливий фактор як харчування. Дехто може стверджувати, що лікування проблемної шкіри обличчя можливе і без цього аспекту. На жаль, це не так, і якщо Ви прагнете досягти максимального ефекту від сеансів у салоні та домашнього догляду, варто подбати про свій раціон. Насамперед, варто звести до мінімуму вживання смаженої їжі та солодкого. Після того, як рівень цукру знизиться, Ви одразу помітите різницю. Далі, слід включити у щоденний раціон продукти зі вмістом ненасичених жирів (авокадо, оливкова олія, насіння льону тощо). Завдяки тим елементам, що містяться в цих продуктах, шкіра буде захищена від пересихання та отримуватиме всі необхідні елементи. Вам не потрібно буде приймати ліки чи вживати сумнівні препарати – рішення проблеми дуже просте, і цим варто скористатися.

Вартість лікування шкіри обличчя у Львові

Клієнтів завжди хвилює питання вартості тієї чи іншої процедури. Зараз, коли косметологічні центри збільшують тарифи, людям стає все складніше знайти оптимальний варіант з точки зору вартості та якості послуг, в результаті чого вони порівнюють десятки салонів. Але якщо Ви є клієнтом косметологічного центру «АстраНова», Вам не варто піклуватися про питання вартості послуг та економію. З нами Ви маєте можливість замовити лікування шкіри обличчя за найкращими цінами у Львові. Окрім цього, якщо Ви станете постійним клієнтом салону, Ви отримаєте картку на знижку у п’ятнадцять відсотків на будь-які послуги. Також, всі бажаючі можуть придбати подарункові сертифікати, які розповсюджуються на всі типи послуг.

Не слід ігнорувати проблеми зі здоров’ям, відмовлятися від необхідного лікування або обирати сумнівні варіанти через занадто високі тарифи. Обирайте салон «АстраНова», і Ви побачите, що якісне лікування доступне для всіх.