RF-ліфтинг обличчя

10.13.2020

З усіх процедур, спрямованих на швидке омолодження обличчя, RF-ліфтинг є однією з найбільш безпечних та безболісних для клієнта. Завдяки своїй унікальності та ефективності вона швидко стала популярною не тільки серед відвідувачів косметологічних салонів, але й серед лікарів. Тепер кожен, хто має вибір з кількох омолоджуючих процедур, обов’язково віддасть перевагу саме ліфтингові.

Але люди, які раніше не мали змоги використовувати подібні процедури та не володіють достатньою кількістю інформації про них, не наважуються робити запис до салону. А враховуючи те, що в мережі можна зустріти багато міфів та неправдивих свідчень про терапію, ми вирішили підготувати об’ємний матеріал, і якому Ви дізнаєтеся все, що потрібно знати клієнтам. Ми поговоримо про особливості проведення процедури, її вплив на організм пацієнта, окреслимо основні протипоказання, а також розкажемо, в якому віці краще всього вдаватися до курсів рф-ліфтингу обличчя.

RF-ліфтинг обличчя – загальна інформація

Основна відмінність даної процедури від класичного ліфтингу полягає у методі впливу на шкіру. Тут спеціалісти застосовують метод радіохвиль, які, впливаючи на різні рівні епідермісу, прискорюють кровообіг та лімфообіг, активізуючи тим самим обмін речовин на ділянках. На відміну від методик, що вимагають хірургічного втручання, дана терапія є безконтактною та не передбачає взаємодії лікаря з пацієнтом.

В результаті впливу радіохвиль шкіра на обличчі розігрівається до температури 41-43 градусів за Цельсієм, в результаті чого клітини починають синтезувати новий колаген. Це відбувається протягом трьох тижнів після проведення сеансу, і в даний період Ви зможете відчути зміни у вигляді шкіри. Вона отримує свій природній вигляд, а всі дрібні зморшки розгладяться.

Найбільше термоліфтинг обличчя допомагає усунути зморшки в області очей та носа, адже для більшості людей ця зона є проблемною.

Різновиди рф-ліфтингу обличчя

У сучасній косметологічній практиці розрізняють кілька видів ліфтингу, а саме:

 • Монополярний. Ця процедура призначена для окремих ділянок шкіри та дозволяє швидко позбутися шкірного сала, яке накопичується на поверхні шкіри та спотворює її натуральний вигляд. Даний тип ліфтингу є ефективним не лише для обличчя, але й для усунення целюліту в області стегон та живота.
 • Біполярний. Основне призначення терапії – усунення вікових змін шкіри (зморшки, стягнення тощо). За допомогою заздалегідь налаштованих радіохвиль шкіра розігрівається до 45 градусів. При цьому пацієнт відчуватиме вплив апарату, але буде позбавлений болісних відчуттів.
 • Триполярний. В даному випадку RF-ліфтинг обличчя здійснюється за допомогою одразу трьох електродів, кожен з яких забезпечує своєчасну зміну полюсів. Вплив здійснюється на всі рівні шкіри, тому ефект від процедури є більш помітним, ніж від всіх інших типів ліфтингу.

Підготовка до RF-ліфтингу обличчя

Для того, аби процедура з видалення зморшок пройшла якомога більш ефективно та не завдала шкоди організмові, варто підготувати організм до терапії. Достатньо виконати кілька простих вказівок, а саме:

 • Чоловікам, які збираються відвідати сеанс ліфтингу з використанням радіохвиль, слід поголитися перед візитом до салону. Це потрібно для того, аби уникнути подразнення та прискорити процес відновлення.
 • Перед процедурою слід очистити шкіру від пилу та бруду. Найкраще для цього підійде міцелярна вода та тонізуючий засіб.
 •     Безпосередньо перед проведенням рф-ліфтингу слід утриматися від використання кремів та декоративної косметики.
 •     Перед сеансом також варто зняти всі прикраси та лінзи.

Проведення RF-ліфтингу обличчя в салоні «Астра Нова» у Львові

Після того, як Ви оформили запис на сеанс та виконали всі вказівки щодо підготовки, настає час самого сеансу. Косметолог наносить на очищену шкіру тонізуючий засіб та обирає програму для проведення ліфтингу відповідно до властивостей Вашої шкіри. Терапія проводиться з використанням механічного масажера, який поступово обробляє всі ділянки шкіри обличчя. В залежності від мети процедура може тривати від двадцяти хвилин до двох годин (це вирішується заздалегідь), а перші зміни можна буде побачити вже через кілька днів після терапії.

Однак слід зауважити, що один сеанс не дозволить в одну мить позбутися всіх зморшок та розгладити шкіру у проблемних зонах. Для того, аби досягти бажаного результату, потрібно пройти повноцінний курс. Зазвичай, його тривалість визначає косметолог після первинного обстеження. Переважна більшість спеціалістів схиляється до того, що слід проводити від шести до восьми сеансів через кожні десять-дванадцять днів.

Підтримання шкіри в тонусі після процедури

Рф-ліфтинг це справді унікальна методика, у якої майже немає аналогів. Втім, якщо Ви хочете, щоб Ваша шкіра мала натуральний вигляд і після проходження курсу, Вам слід доглядати за нею. Але не хвилюйтеся – в цьому немає нічого складного. Ось кілька дієвих порад, які допоможуть Вам слідкувати за станом шкіри.

Перш за все, слід двічі на день (зранку після пробудження та ввечері перед сном) зволожувати шкіру та насичувати її необхідними компонентами. Для цього слід використовувати тонізуючий засіб, міцелярну воду, яка допоможе очистити поверхню від шкірного сала та бруду, та креми (денний та нічний). Останні насичуватимуть тканини речовинами, що зволожуватимуть шкіру та прискорюватимуть відновлення.

Далі, слід подбати про захист шкіри від ультрафіолету (засмагання під прямими сонячними променями та відвідування сауни). Для цього достатньо підібрати сонцезахисний крем, який відповідає вашому типу шкіри та застосовувати його щодня після сеансу.

Це важливий аспект, тому що під час терапії шкіра піддавалася термообробці через радіохвилі. І якщо у період відновлення на неї буде здійснюватися додатковий вплив (наприклад, через сонячні промені), це може зупинити процес регенерації клітин. Використавши крем, ми зможемо захистити тканини від непотрібного впливу.

Третій і, мабуть, найбільш важливий принцип догляду за шкірою – гідратація. У більшості випадків шкіра стає сухою і тьмяною не через нестачу важливих компонентів чи відсутність догляду, а через дефіцит рідини. Намагайтеся випивати не менш ніж півтора літри чистої води на день, а також зводьте до мінімуму вживання кави та алкогольних напоїв. Кофеїн виводить рідину з організму, і якщо Ви не компенсуєте це адекватною кількістю рідини, це негативно вплине за стан шкіри.

Як бачите, догляд за шкірою не можна назвати складним. Достатньо не забувати про виконання тих принципів, про які ми сказали вище, і Ваша шкіра буде мати ідеальний вигляд і після відвідування косметологічного салону.

Термоліфтинг обличчя

Більшість людей вважають, що термоліфтинг і рф-ліфтинг обличчя – це одна процедура. Втім, це не зовсім так. Звісно, в обидвох випадках вплив на шкіру здійснюється через радіохвилі, але існують певні відмінності:

1) Термоліфтинг передбачає підйом температури від 40-45 градусів до 60.

2) Під час термо-терапії потужність току та частота хвиль значно вище ніж у радіохвильному ліфтингові.

3) Також, під час процедури з підвищеною температурою відбувається зміна структури молекул колагену, за рахунок чого обмін речовин прискорюється ще більше.

У салоні «Астра Нова» Ви можете без проблем спробувати на собі обидва типи ліфтингу. Проте перед цим слід обов’язково проконсультуватися з лікарем та переконатися, що у Вас немає протипоказань. Деякі пацієнти ігнорують ці заборони, і це призводить до негативних наслідків. Отже, до основних протипоказань до рф-ліфтингу та термоліфтингу відносимо:

 • Використання пацієнтом кардіостимулятора
 • Цукровий діабет
 • Менструація
 • Онкологічні захворювання
 • Хронічні хвороби у стадії загострення
 • Важкі форми гіпертонії
 • Період вагітності, грудне вигодовування або лактація
 • Інфекційні захворювання
 • Хвороби шкіри
 • Важкі захворювання, що супроводжуються нападами
 • Наявність імплантів в зоні проведення терапії

Відгуки про рф-ліфтинг в салоні «Астра Нова»

Якщо Ви все ще вагаєтеся над тим, чи варто приходити на сеанс ліфтингу до нашого салону, просто спитайте наших клієнтів. Кожен, хто вже встиг провести процедуру омолодження, залишив позитивний відгук про свій візит. Не слід вагатися – записуйтесь на сеанс та подаруйте собі задоволення якомога швидше.

Вартість процедури ліфтингу у Львові

Ще один критерій, який постійно цікавить нових клієнтів – вартість послуги. Зараз це особливо актуально, адже з урахуванням постійного зростання тарифів людям стає складніше знайти бюджетний варіант проведення процедур. Але водночас всі бажають отримати якісне обслуговування та сподіваються, що результат терапії буде радувати їх якомога довше. Проте, якщо Ви є клієнтом центру «Астра Нова», Вам не слід турбуватися про підвищення тарифів або чекати не чергову знижку. З нами Ви можете скористатися послугами косметологів за найкращими цінами у Львові. Ми не будемо розповідати про неймовірні знижки або шалені акції – з нами Ви можете розраховувати на якісний сервіс за сприятливими тарифами. До того ж, постійні клієнти салону гарантовано отримають знижку у п’ятнадцять відсотків. А якщо у Вас є бажання зробити подарунок близьким, Ви завжди можете замовити подарунковий сертифікат, який можна буде активувати в будь-який час.

Не витрачайте час на пошуки дешевих альтернатив та не відмовляйтеся від того, про що так давно мріяли. Змінюйте своє життя на краще вже зараз!