Масаж у Львові

10.13.2020

Популярність масажу у Львові важко недооцінити. Ця універсальна процедура, що здатна вплинути на всі ділянки тіла пацієнта, може миттєво позбавити людину болісних відчуттів, зняти напругу та втому. Крім цього, в окремих випадках послуги масажиста можуть повністю замінити застарілі та менш приємні методики лікування. Головне – знайти кваліфікованого спеціаліста.

Але зараз у цій сфері доступно кілька десятків пропозицій, і клієнти не можуть одразу сказати, кому вони віддадуть перевагу. І якщо Ви також знаходитеся в активному пошуку майстра, який би регулярно проводив антицелюлітний, класичний та інші види масажу і хочете знати більше про ці процедури, Ви потрапили у правильне місце. В цьому матеріалі ми розкажемо про всі особливості найбільш популярних процедур, окреслимо їхні основні переваги в порівнянні з іншими методиками лікування та дамо кілька порад стосовно того як посилити ефект від масажу, використовуючи прості, але дієві методики.

Масаж у Львові в салоні «Астра Нова» – загальна інформація

Важко одразу сказати, коли саме масаж вийшов на пік своєї популярності. Одне відомо точно – цей метод лікування практикується вже тисячі років, і за цей час майстри та лікарі змогли винайти кілька десятків різноманітних технік, які використовуються і сьогодні.

Уся «магія» масажу полягає у тому, наскільки майстерно масажист виконуватиме всі рухи та яким буде рівень тиску, що його докладатимуть під час масажування. Все це залежить від типу масажу, адже кожен різновид має свої особливості. У нашому сьогоднішньому матеріалі ми зачепимо три найбільш поширені види масажу у Львові, також розкажемо про нетипові процедури, які варто спробувати.

Класичний масаж

Почнемо з найпопулярнішого різновиду процедури, а саме – традиційного масажу спини. Завдяки своєму комплексному впливу на організм він допомагає активізувати багато процесів в організмі, завдяки чому стан здоров’я пацієнта поліпшується вже після першого сеансу.

Якщо говорити про вирішення конкретних проблем у пацієнтів, то даний масаж активно використовують при болях в суглобах набряках у хребті та навіть для вирішення статевих проблем. Окрім цього, спеціалісти радять відвідувати сеанси з класичного масажу для профілактики та підтримки нормального стану здоров’я. Переважна більшість рухів, в прав та елементів, що їх застосовує масажист, беруть свій початок саме з класичної процедури та зустрічаються у інших типах масажів. Але найцікавішим є те, що кількість та послідовність рухів буде залежати від віку пацієнта та проблем, які потрібно вирішити за допомогою даного масажу.

Техніка виконання масажу не є складною. Майстер починає з комірної зони, після чого поступово рухається вниз, використовуючи один принцип – йти по ходу лімфатичних шляхів. Тривалість сеансу, як і кількість рухів під час процедури залежить від віку пацієнта та стану його здоров’я. Після того, як перший сеанс завершено, масажист огляне Вас та визначить тривалість курсу. Загалом, спеціалісти застосовують стандартний курс тривалістю в дванадцять сеансів, які проводяться щоденно.

Говорячи про специфіку рухів у класичному масажі скажемо, що тут виділяють 5 основних типів: погладжування, розтирання, вичавлювання, вібрація та розминочні рухи. Також кожен рух можна розрізнити за інтенсивністю. Це можуть бути середньо-глибокі, глибокі та ударні рухи. Під час вправи масажист чергує всі типи дій, аби досягти максимального впливу на організм та мінімізувати болісні відчуття у пацієнта.

Деякі люди вважають, що класичну масажну процедуру можна спокійно виконувати в домашніх умовах, адже вона складається з простих рухів. Ми не рекомендуємо Вам вдаватися до виконання класичного масажу вдома. Слід пам’ятати, що це – перш за все лікувальна процедура, яка допомагає позбутися конкретних проблем, і її має виконувати підготовлений масажист. Тому, якщо Ви хочете пройти курс з традиційного масажу, радимо Вам відвідати салон «Астра Нова». Наші спеціалісти подбають про те, щоб Ви отримали максимум задоволення від сеансу.

Останнє, про що хотілося б сказати – це протипоказання до процедури. Сюди належать:

 • Гострі запальні процеси в організмі
 • Гнійні запалення
 • Запалення лімфовузлів
 • Захворювання шкіри
 • Кровотечі
 • Серцева недостатність
 • Нудота

Перед тим, як оформлювати запис до салону, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, аби переконатися, що масаж у Львові пройде без негативних наслідків.

Антицелюлітний масаж

Целюліт є однією з тих проблем, появу якої інколи неможливо передбачити. Навіть якщо Ви слідкуєте за своїм харчуванням та ведете активний спосіб життя, поява «апельсинової кірки» може бути спричинена гормональними порушеннями. Тому, аби не допустити розвитку даної проблеми та запобігти її переходу у наступні стадії, потрібно задіяти найбільш дієві методи. І одним з таких методів є спеціальний масаж проти целюліту.

Особливість такої процедури полягає у ефекті, який масажист чинить на тіло пацієнта. Завдяки підвищеній інтенсивності та різноманіттю рухів, антицелюлітний масаж призводить до виводу з організму зайвої рідини та активізує процес спалення підшкірного жиру. Як і у випадку з попереднім типом масажу, масажист самостійно визначає кількість сеансів та їхню тривалість відповідно до стану здоров’я пацієнта.

Звертаємо Вашу увагу на те, що масаж проти целюліту є ефективним лише коли проблема знаходиться на перших стадіях розвикту. Якщо ж Ви помітили, що ситуація вийшла з під контролю, слід звернутися до лікаря, адже може знадобитися хірургічне втручання.

Не будемо забувати і про протипоказання, адже масаж у Львові проти целюліту є повноцінною медичною процедурою, і ігнорування даних пунктів може призвести до погіршення стану здоров’я. Отже, до основних заборон відносимо:

 • Період реабілітації після операції
 • Гострі респіраторні захворювання
 • Захворювання шкіри
 • Період вагітності та грудного вигодовування
 • Варикозне розширення вен

Перед записом на сеанс обов’язково зверніться до лікаря, аби переконатися в тому, що у Вас немає протипоказань до процедури.

Посилення ефекту від антицелюлітного масажу

У більшості випадків антицелюлітний масаж не гарантує стовідсоткового позбавлення. Тому, аби переконатися в тому, що від целюліту не залишилося нічого, ми радимо поєднувати сеанси в масажному салоні з фізичними навантаженнями. Для цього не обов’язково відвідувати тренажерний зал – Вам достатньо буде виконувати прості вправи кілька разів на тиждень. Найбільш ефективними в цьому аспекті є випади на місці, присідання та степ (почерговий підйом на платформу або лавку). Чергуйте дані вправи у дні, вільні від масажних сеансів, і процес позбавлення целюліту суттєво прискориться.

Комплексний розслабляючий масаж

Далеко не завжди масажні процедури мають за мету лікування хвороб та корегування стану здоров’я – іноді люди бажають просто позбутися стресу та перезавантажити організм. І якщо Ви також бажаєте отримати насолоду від процедури, чудовим варіантом для Вас стане релакс масаж у Львові в салоні «Астра Нова». Така терапія має комплексний підхід, адже тут обробляються всі ділянки тіла, починаючи від шиї і закінчуючи стопами. Під час даної процедури майстер використовує ароматичні масла та креми на основі натуральних інгредієнтів. З їх допомогою ефект від процедури посилюється, а м’язи отримують необхідні компоненти та вітаміни, що містяться у препаратах.

Після проведення подібного сеансу Вам запропонують прийняти теплий душ, який ще більше посилить ефект від процедури, знявши напругу з всього тіла.

Розслабляючий масаж буде однаково ефективним для всіх незалежно від виду діяльності. Якщо Ви спортсмен, офісний працівник або водій подібна процедура миттєво додасть енергії вашому організму. М’язи отримають необхідний відпочинок, нервова система також буде позбавлена навантажень.

Медовий масаж в салоні «Астра Нова»

Якщо Ви регулярно відвідуєте масажні салони та хочете спробувати нові типи масажних процедур, Вас однозначно зацікавить медовий масаж у Львові. Його основна перевага в порівнянні з традиційними процедурами полягає у використанні меду як допоміжного препарату. Під час нанесення на шкіру натуральний мед віддає всі корисні речовини, в результаті чого шкіра приймає свій природній колір. Масажист використовує нетипові як для таких терапій рухи (легкі оплески по тілу). Від цього на шкірі з’являються невеликі почервоніння, але Вам не слід перейматися – вже на наступний день після сеансу вони зникнуть, а шкіра стане еластичною і гладкою.

Ціни на масаж у Львові

Як не дивно, але основний критерій, який цікавить більшість клієнтів під час обрання косметологічних послуг – вартість. Всім відомо, що якісне обслуговування коштує чимало, тому кожен намагається обрати якомога більш вигідний варіант. Але якщо Ви є клієнтом косметологічного центру «Астра Нова», Вам не потрібно витрачати час на подібні пошуки. Ми готові запропонувати вам найкращі ціни на масаж у Львові. Ми не робимо шалених знижок чи неочікуваних акцій, але гарантуємо високу якість послуг за достойну оплату. Крім цього, в нас Ви будете працювати з досвідченими спеціалістами, які допоможуть Вам позбутися проблем зі здоров’ям або просто гарно провести час.

Але це ще не все. Постійні клієнти нашого салону отримують спеціальні картки на знижку до п’ятнадцяти відсотків. А якщо Ви бажаєте зробити подарунок друзям або близьким, в нас доступні подарункові сертифікати на суму до трьох тисяч гривень. Кожен, хто вже встиг відвідати сеанси масажу залишився задоволений ефектом. Тож, якщо Ви отримаєте насолоду від проведення масажу в нашому салоні, обов’язково повідомте про це – залиште відгук на сторінці компанії в соціальній мережі або на офіційному сайті. Це важливо для нас, адже ми робимо все для того, аби наші клієнти отримували задоволення від кожного візиту!