Контурна пластика у Львові

10.14.2020

Намагаючись боротися зі старінням шкіри, люди намагаються знайти якомога більш ефективний спосіб для того, аби позбутися зморшок та повернути шкірі молодий та здоровий вигляд. Контурна пластика обличчя – якраз та процедура, за допомогою якої можна досягти подібного ефекту. Кожен, хто вже мав змогу скористатися подібною методикою, отримував саме той результат, на який очікував.

Однак, все не так просто. Справа в тому, що ті, хто раніше не мав змоги спробувати цю комплексну процедуру на собі, не наважується зробити це зараз. В основному, це пов’язано з тим, що люди не розуміють, як саме пластика вплине на їхній організм. Тому, аби розвіяти всі сумніви стосовно безпечності та ефективності такого методу впливу на шкіру, ми підготували спеціальний матеріал. З нього Ви дізнаєтеся про те, в який спосіб проводиться контурна пластика обличчя, які основні переваги такого підходу та чого варто очікувати після проходження повного курсу в косметологічному салоні.

Контурна пластика обличчя – загальна інформація

Говорячи про контурну пластику, ми ніколи не розглядаємо один метод догляду за шкірою. Це – цілий комплекс заходів, спрямований розгладження зморшок, корекцію губ, вирівнювання овалу обличчя та загальному покращенню зовнішнього виду пацієнта. В окремих випадках, люди використовують цю методику, аби скорегувати окремі частини обличчя. Але в основному, до неї вдаються тоді, коли потрібно вирішувати проблему комплексно. По суті, контурна пластика це альтернатива операції, яка набагато легше сприймається організмом. Вплив на тканини здійснюється за допомогою гіалуронової кислоти – філера, в основі якого лежать природні компоненти. Вони повністю поглинаються шкірою та стимулюють відновлення клітин, в результаті чого зморшки швидко розгладжуються, і обличчя отримує більш молодий вигляд. Загалом, проведення пластики можна розділити на такі основні зони:

 • Вилиці
 • Підборіддя
 • Губи
 • Ніс
 • Мочки вух
 • Ділянки навколо вух
 • Носові борозни
 • Носо-губні складки
 • Периорбітальна зона, яку також називають «гусячими лапками»

Втім, як ми вже казали раніше, Ви можете досягти максимального ефекту від контурної пластики, проходячи комплексну терапію. Таким чином, Ви охоплюєте всі зони обличчя та економите досить багато часу.

Зони виконання контурної пластики обличчя

Не зважаючи на той факт, що пластика обличчя завжди проводиться з використанням одного і того ж препарату, існує одразу кілька зон для проведення цієї процедури. В рамках нашого матеріалу ми проведемо короткий огляд кожної з зон.

 • Корекцій овалу обличчя. Ця методика спрямована на загальне покращення зовнішнього вигляду пацієнта. За допомогою ін’єкцій у заздалегідь визначені ділянки, дрібні та середні зморшки зникають, а великі стають ледве помітними. Внаслідок цього, людина починає виглядати молодше мінімум на десять років. Препарати та їх загальний об’єм на кожен з сеансів визначаються косметологом під час попереднього огляду. Враховуються також і індивідуальні особливості кожної людини.
 • Тунельна техніка контурної пластики обличчя дозволяє швидко позбутися зморшок середньої глибини.
 • Моделювання вилиць. Ця техніка допомагає зробити скули більш вираженими, що у свою чергу покращує загальний вигляд обличчя. майстер здійснює введення препаратів за допомогою тонких голок, через які у тканини вводиться гіалуронова кислота. Перед початком ін’єкцій пацієнтові обов’язково вводиться місцева анестезія, тому Ви не відчуватимете болю взагалі.
 • Корекція носослізної борозни. Така техніка вважається альтернативною для хірургічний операцій, адже для її виконання ми знову ж таки використовуємо лише ін’єкційний метод. Будьте готовими до того, що у перші кілька днів після сеансу на обличчі з’являються невеликі синці та набряклості. Але не панікуйте – через два-три дні вони зникнуть самі по собі.

Як бачите, кожна з зон, що з нею працюють майстри салону «АстраНова», спрямована на усунення конкретних проблем у конкретних ділянках обличчя. Тому, під час попереднього огляду та визначення цілей проведення контурної пластики обличчя, майстер визначатиме, яку зону потрібно буде обробити в конкретній ситуації.

Етап підготовки та період реабілітації

Не зважаючи на те, що дана процедура проводиться досить швидко, пацієнт мусить дотримуватися певних правил до моменту проходження чергового сеансу у салоні. Те саме стосується і періоду після терапії, адже організм мусить адаптуватися до змін без будь-якого стороннього впливу.

Так, за три дні до відвідування салону, потрібно повністю відмовитися від вживання алкоголю, а також припинити прийом антикоагулянтів. Це єдині правила, яких варто дотримуватися до відвідування салону, тому не забувайте про них. Коли перший сеанс відбувся, настає так званий післяпроцедурний режим. В перший тиждень, Вам потрібно максимально обмежити фізичну дію або будь-який вплив на ділянку, в якій проводилася процедура (наприклад, контурна пластика носа).

Також, протягом двох тижнів з моменту проведення сеансу забороняється відвідувати сауни, лазні, а також приймати гарячі ванни. Це пов’язано з тим, що вплив гарячого повітря та пару може спричинити подразнення тканин. Через це, є високий ризик втратити той ефект, який Ви отримали після введення гіалуронової кислоти.  Тому, радимо не ігнорувати вказівок косметолога то дотримуватися вищезазначених рекомендацій у період проходження курсу.

Показання та протипоказання до контурної пластики обличчя

Не слід також забувати, що контурна пластика – це в першу чергу процедура, і лиш потім послуга в косметологічному салоні. Тому, варто завжди пам’ятати про основні показання та протипоказання, що стосуються даної методики впливу на організм.

Отже, контурну пластику обличчя потрібно проводити у разі:

 • Деформування овалу
 • Наявності зморшок будь-якого типу
 • Наявності помітних міжбрівних та носогубних складок
 • Низької пружності шкіри
 • Гравітаційного птозу
 • Нечіткої лінії підборіддя
 • Обвислої та несвіжої шкіри
 • Сухості
 • Асиметрії на окремих ділянках обличчя або на всій його поверхні

Також, скажемо і про основні протипоказання, які безпосередньо стосуються корекції обличчя та окремих ділянок (носа, губ тощо):

 • Вагітність та період лактації
 • Онкологічні захворювання
 • Епілепсія
 • Алергія на будь-який компонент препаратів, що їх використовують у ін’єкціях
 • Захворювання або подразнення шкіри в ділянці проведення процедури
 • Цукровий діабет або інші хронічні захворювання у стадії декомпенсації
 • Аутоімунні захворювання
 • Захворювання крові
 • Схильність організму до утворення келоїдних рубців

Для того, аби не допустити ускладнень або погіршення стану здоров’я, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж записуватися на сеанс до косметолога.

Відгуки після контурної пластики обличчя

Найкращий спосіб переконатися в тому, що в нашому салоні Ви точно зможете отримати бажаний результат від процедур – подивитися на відгуки попередніх клієнтів. Кожен, хто мав змогу працювати з нами, неодмінно залишався в захваті після проходження повного курсу. Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємо методики та принципи роботи з клієнтами. Ми хочемо, аби кожен мав змогу отримати той результат, на який він очікує, без жодних проблем.

Ціни на контурну пластику обличчя у салоні «АстраНова»

Одне з основних питань, яке найчастіше цікавить клієнтів косметологічних салонів – вартість послуг. Всі звикли до того, що тарифи кожного разу підвищуються, і кожен намагається знайти якомога вигідніший варіант для себе. Втім, якщо Ви скористаєтеся послугами салону «АстраНова», Вам не доведеться витрачати час на порівняння цін або взагалі відмовлятися від бажаного. Ми пропонуємо кожному найбільш оптимальні ціни на контурну пластику обличчя у Львові. Окрім цього, постійні клієнти нашого центру отримують спеціальні картки на знижку, яка розповсюджується на всі види послуг.

Не варто чекати шалених акцій або вдаватися до послуг сумнівних сервісів. Змінюйте своє життя на краще разом з «АстраНова»!