Ін’єкції краси у Львові

10.13.2020

Тема омолодження набуває неабиякої популярності, і все більше людей прагнуть спробувати новітні методи усунення зморшок та покращення свого зовнішнього вигляду. Особливо серед всіх операцій виділяються так звані ін’єкції краси. З того моменту, як дана методика почала застосовуватися у косметологічних салонах, бажаючих спробувати її на собі стає все більше.

Але відсутність достатньої кількості інформації про процедуру завжди зупиняє людей, адже ніхто з них не вивчав дану тему детально і не знає аспектів її застосування. Тому, аби розвіяти усі міфи та проінформувати кожного, хто зацікавлений у цьому та хоче омолодити організм, ми підготували цей матеріал. З нього Ви дізнаєтеся про всі тонкощі біоревіталізації обличчя, застосування ін’єкційних препаратів, видалення зморшок за допомогою різних технік та багато іншого.

Загальні відомості про ін’єкції краси у Львові

Як ми вже зазначили раніше, процедури з омолодження швидко розповсюдилися серед косметологічних салонів, і центр «Астра Нова» не став винятком. Клієнти, які до цього користувалися іншими менш ефективними методиками, одразу побачили різницю та відчули вплив від препаратів, що їх застосовували косметологи. Ми пропонуємо одразу кілька варіантів процедур – в нашому центрі Вам будуть доступні наступні операції: біоревіталізація обличчя, гіпергідроз, мезотерапія при випаданні волосся, а також ін’єкції ботоксу. Кожна з процедур має свої відмінності, переваги та недоліки, і зараз ми детальніше зупинимося на всіх терапіях та розкажемо про всі їхні аспекти.

Ін’єкції ботоксу

Ботокс або ботулотоксин – косметологічний препарат, що його застосовують для проведення підшкірних ін’єкцій. Слід зауважити, що зморшки на тілі людини поділяються на статичні (утворюються в результаті старіння шкіри) та динамічні (розвиваються завдяки м’язовій діяльності міміки), і ботокс допомагає впоратися саме з першим типом зморшок.

Існує багато суперечок стосовно безпечності використання ботоксу у Львові. Проте, не варто хвилюватися з цього приводу – у 2002 році Американське Федеральне управління з нагляду за якістю харчових та лікарських препаратів схвалило застосування всіх препаратів, в основі яких лежить ботулотоксин типу А.

Під час проведення терапії на Вас очікує серія з кількох мікроін’єкцій. Спеціаліст буде вводити препарат безпосередньо у м’язи, що приймають участь у формуванні зморшок. Всі нерівності на обличчі одразу розгладжуються, і Ваш зовнішній вигляд миттєво покращується. Ефект після ін’єкцій краси проявляється поступово, і вже через три дні ваше обличчя буде мати оновлений вигляд. Разова процедура здатна «омолодити» пацієнта на період до 9 місяців, після чого виникне потреба у проведенні повторного сеансу. Також, за потреби, в косметологічному центрі «Астра Нова» Ви можете зробити додаткову корекцію, яка посилює ефект попередніх ін’єкцій (рекомендується через три місяці після введення ботоксу).

На етапі підготовки важливо чітко дотримуватися рекомендацій, адже це суттєво впливає на ефект від процедури. Отже, за три дні до процедури необхідно утриматися від вживання алкоголю, а також припинити прийом антикоагулянтів.

Не будемо забувати і про протипоказання, адже процедура з омолодження має давати виключно позитивний ефект. Таким чином, введення ботоксу у Львові не рекомендується людям, що мають:

 • Захворювання крові
 • Епілепсію
 • Схильність до утворення келоїдних рубців
 • Гострі запальні захворювання, під час яких спостерігається підвищення температури тіла
 • Онкологічні захворювання
 • Вагітність або період лактації
 • Цукровий діабет або хронічні захворювання на стадії декомпенсації
 • Алергію на лікарські препарати, що використовуються у процедурі

Не ігноруйте дані протипоказання та проконсультуйтеся зі лікарем перед тим, як оформлювати запис на сеанс.

Також варто сказати і про період реабілітації. Протягом десяти днів після ін’єкцій краси у Львові необхідно утриматися від вживання алкоголю та відвідування саун, лазень тощо. А одразу після завершення сеансу Ви не маєте приймати горизонтального положення.

Гіпергідроз

Якщо Ви вперше чуєте про даний термін, не варто панікувати. Це – надлишкова пітливість, яку проявляє організм людини під час надмірних фізичних навантажень або підвищення температури повітря. Втім, інколи причиною пітливості стають порушення у роботі організму, насамперед нервової та ендокринної.

Спеціалісти пропонують кілька варіантів лікування надлишкової пітливості. Серед найпростіших – використання антиперспірантів (дезодорантів). Вони блокують більше сорока відсотків потових залоз та допомагають подолати гіпергідроз у окремих випадках. Втім, цей спосіб не дозволить утримувати надлишкові виділення більше двох діб.

Якщо у людини виявили надмірну чутливість до деяких типів тканин, медики рекомендують носити одяг виключно з натуральних матеріалів. Також, перед тим, як одягатися, варто обробити ділянку шкіри розчином формаліну. Проте це не потрібно робити це регулярно, адже використання подібних хімікатів може призвести до більш серйозного подразнення. Інколи також застосовується метод хірургічного втручання, де лікарі просто видаляють проблемну ділянку шкіри, але це відбувається лише в особливих випадках.

Але найбільш дієвим є метод застосування ін’єкцій ботоксу у Львові. Справа в тому, що даний препарат блокує роботу дрібних нервових закінчень. Через це регуляція потовиділення порушується, і пацієнт позбавляється проблем. Ін’єкційний метод є доволі ефективним та безпечним для людини. Достатньо всього одного сеансу та кількох послідовних ін’єкцій, і Ви будете позбавлені гіпергідрозу на період до 9 місяців.

В цілому всі рекомендації щодо підготовки, періоду після процедури та протипоказань залишаються незмінними, як і у випадку з видаленням зморшок. Але якщо попереднє обстеження виявить у Вас наявність хвороб, же серед симптомів присутній гіпергідроз, може знадобитися хірургічне втручання або повноцінний курс лікування.

Мезотерапія при випаданні волосся

Проблема випадіння волосся спіткає переважну більшість населення, і кожен застосовує всі можливі методи для усунення цього недугу. У мережі можна знайти багато порад та рекомендацій, які можна застосовувати самостійно без допомоги лікарів, але ми розглянемо альтернативний спосіб вирішення проблеми. Це – мезотерапія при випаданні волосся. В основі лежить ін’єкційне введення препаратів під шкіру. Багато хто відносить даний метод до сфери пластичної хірургії, але це помилкове твердження. Тут косметологи не вдаються до хірургічного втручання, тому ми схильні вважати це частиною так званої традиційної косметології.

Основна суть полягає у введенні біологічно активних речовин у відповідні ділянки обличчя. препарати зміцнюють корені волосся та запобігають їхньому передчасному випаданню. До того ж, мезотерапія дозволяє припинити процес старіння шкіри, що робить її більш пріоритетною в порівнянні з іншими процедурами.

Вам обов’язково слід пам’ятати про основні  рекомендації, що відносяться до процедури. Перш за все, для досягнення помітного ефекту від ін’єкцій краси у Львові потрібно пройти повний курс. Одного сеансу буде замало – їх має бути щонайменше п’ять. Але при цьому Ви маєте слідкувати, щоб проміжок часу між кожним сеансом складав щонайменше тридцять діб. В будь-якому разі, після консультації з косметологом Вас повідомлять про частоту відвідування салону.

Наступним пунктом буде підготовка до процедури. Тут все досить просто – потрібно відмовитися від вживання алкоголю, а також тимчасово перестати вживати антибіотики. Не варто ігнорувати дані рекомендації, адже це може призвести до серйозних наслідків.

Процедура займатиме не більше тридцяти хвилин, і вже через два тижні Ви побачите ефект від ін’єкцій. Якщо у місці введення препаратів з’являться почервоніння, не варто хвилюватися – це короткотривале явище.

Не слід забувати і про основні протипоказання до ін’єкцій краси:

 • Період вагітності або грудного вигодовування
 • Наявність ран чи подряпин після хірургічного втручання
 • Алергія на препарати, що застосовуються під час мезотерапії
 • Злоякісні пухлини або онкологічні захворювання
 • Висип або герпес у місці введення препаратів
 • Гострі запалення
 • Гноїння шкіри

В будь-якому разі, перед записом на сеанс варто проконсультуватися зі спеціалістом, аби не перетворити приємну процедуру на справжнє випробування для організму.

Біоревіталізація обличчя

Остання у нашому списку, але не менш ефективна за попередні процедура – біоревіталізація обличчя. Основна мета такої терапії – живлення та збагачення шкіри всіма необхідними компонентами, які втрачаються протягом років. Для даних процедур косметологи «Астра Нова» використовують спеціальні препарати на основі гіалуронової кислоти. Ця рідина зволожує шкіру та насичує її мінералами. В результаті, після завершення сеансу варто очікувати на наступні зміни:

 • Уповільнення старіння шкіри
 • Надання шкірі натурального кольору
 • Розгладження зморшок. Зникає так званий ефект «втомленого обличчя»

Зрозуміло, що для досягнення максимального ефекту одного сеансу буде замало. Оптимальним варіантом стане проведення курсу з восьми процедур з інтервалами в 10 днів між сеансами. Втім, перед початком терапії Вам варто буде проконсультуватися з косметологом, який визначить необхідну кількість сеансів.

Не забуваємо про протипоказання. Вони можуть збігатися з тими, що їх можна було побачити у минулих процедурах, але ми вважаємо за потрібне винести їх в окремий блок. Отже, ін’єкції краси гіалуроновою кислотою заборонені всім тим, хто має:

 • Епілепсію
 • Онкологічні захворювання
 • Період вагітності
 • Захворювання крові
 • Алергічну реакцію на гіалуронову кислоту
 • Курс прийому антибіотиків

Для уникнення ускладнень дотримуйтеся простих рекомендацій щодо підготовки до сеансів. За три тижні до процедури відмовтеся від прийому алкоголю та антикоагулянтів, таких як аспірин та гепарин. Не ігноруйте цей аспект, адже це може призвести до подразнення шкіри та потребуватиме додаткового лікування.

Ін’єкційні процедури у косметологічному центрі «Астра Нова»

Скориставшись послугами нашого центру, Ви отримаєте можливість працювати з досвідченими косметологами, які мають великий досвід роботи з пацієнтами. Про високий рівень обслуговування говорять сотні позитивних відгуків від клієнтів у Львові. Перед кожним сеансом Ви будете проходити огляд у косметолога, який перевірятиме стан здоров’я, аби переконатися в тому, що Ви повністю готові до чергової процедури.

Вартість косметологічних процедур у салоні «Астра Нова»

Ціна послуги – один з головних критеріїв, що цікавить клієнтів під час запису на сеанс. Звісно, зараз, коли тарифи постійно зростають, ніхто не хоче переплачувати. Тому, кожен намагається знайти якомога більш доступний варіант. Але, як правило, занадто дешеві процедури не є достатньо надійними для пацієнтів. Тому, аби мінімізувати ризик, ми рекомендуємо Вам обрати косметологічний центр «Astra Nova» для проведення ін’єкцій краси у Львові. Ви будете приємно здивовані вартістю наших послуг і навряд чи будете шукати інші варіанти після першого сеансу. До того ж, для постійних клієнтів передбачена система знижок до п’ятнадцяти відсотків від вартості послуги. Також, якщо Ви бажаєте здивувати близьких або зробити подарунок другу, ми готові запропонувати подарункові сертифікати на суми до трьох тисяч гривень.

Тому, якщо Ви готові нарешті позбутися неприємних відчуттів, омолодити шкіру та провести час з користю, можете сміливо телефонувати нам та записуватися на сеанс. Не чекайте – дійте вже зараз!